3:0
4:0
4:0
- : -
branky (asistence): 03:13 Matyáš Velc (Martin Brejtr), 03:21 Lukáš Kašpar (Pavel Bartoš), 06:35 David Rosulek (Jakub Weisser), 13:23 Lukáš Kašpar (Matyáš Velc), 15:34 Matyáš Velc (Jakub Weisser), 18:43 Matyáš Velc (Lukáš Kašpar), 19:16 Michael Souček, 24:19 Matyáš Velc (Pavel Bartoš), 24:48 Radim Kunart (Michael Souček), 26:24 Lukáš Kašpar, 28:16 Lukáš Kašpar (Jakub Weisser)

Královéhradecký kraj U17 - Karlovarský kraj U17 11:0
4. Matyáš Velc, 4. Lukáš Kašpar, 7. David Rosulek, 14. Lukáš Kašpar, 16. Matyáš Velc, 19. Matyáš Velc, 20. Michael Souček, 25. Matyáš Velc, 25. Radim Kunart, 27. Lukáš Kašpar, 29. Lukáš Kašpar; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Jan Beneš 9 - Martin Louda 0, Tomáš Bartůšek 10; po třetinách: 3:0, 4:0, 4:0;
30:01
Hodnocení zápasu trenéra Královehradeckého týmu. Zápas byl od začátku v našich rukou. Čest soupeři.
30:01
Hodnocení zápasu trenéra Karlovarského kraje: V zápase se nám vůbec nic nedařilo, brzký náskok soupeře jsme nedokázali umazat, o to více jsme v druhé části zápasu propadali, což se projevilo na konečném výsledku.
30:00
28:16
Branku družstva Královéhradecký kraj U17 vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Jakub Weisser (11:0).
27:06
Vyloučen hráč Aleš Hoch družstva Karlovarský kraj U17 na 2 minuty za hrubost.
26:24
Branku družstva Královéhradecký kraj U17 vstřelil Lukáš Kašpar bez asistence (10:0).
24:48
Branku družstva Královéhradecký kraj U17 vstřelil Radim Kunart, asistoval Michael Souček (9:0).
24:21
Průběh třetí třetiny zatím nenasvědčuje žádnému překvapení. Královéhradecký kraj zvyšuje nádhernou brankou na 8:0.
24:19
Branku družstva Královéhradecký kraj U17 vstřelil Matyáš Velc, asistoval Pavel Bartoš (8:0).
20:01
Třetí třetina zahájena, dočkáme se snového převratu? Stav utkání zatím jednoznačný.
20:00
20:00
19:16
Branku družstva Královéhradecký kraj U17 vstřelil Michael Souček z trestného střílení (7:0).
18:43
Branku družstva Královéhradecký kraj U17 vstřelil Matyáš Velc, asistoval Lukáš Kašpar (6:0).
15:34
Branku družstva Královéhradecký kraj U17 vstřelil Matyáš Velc, asistoval Jakub Weisser (5:0).
15:34
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Bartůšek družstva Karlovarský kraj U17
13:23
Branku družstva Královéhradecký kraj U17 vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Matyáš Velc (4:0).
10:00
10:00
06:35
Branku družstva Královéhradecký kraj U17 vstřelil David Rosulek, asistoval Jakub Weisser (3:0).
03:21
Branku družstva Královéhradecký kraj U17 vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Pavel Bartoš (2:0).
03:13
Branku družstva Královéhradecký kraj U17 vstřelil Matyáš Velc, asistoval Martin Brejtr (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů Karlovarský kraj U17: brankář: Martin Louda; hráči v poli: František Kavúr, Matěj Korbel, Tomáš Smolka, Milan Kovařík, Tomáš Zdeněk
00:00
Line-up domácích Královéhradecký kraj U17: brankář: Jan Beneš; hráči v poli: Lukáš Kašpar, Pavel Bartoš, Jakub Weisser, Vojtěch Krejčí, Matyáš Velc