0:0
1:1
1:0
- : -
branky (asistence): 16:41 David Pilík (Filip Konrady), 27:50 Ondřej Horažďovský (Tomáš Holeček)
branky (asistence): 16:19 Filip Kučera (Štepán Švejda)

Plzeňský kraj U17 - Středočeský kraj U17 2:1
17. David Pilík, 28. Ondřej Horažďovský - 17. Filip Kučera; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Matouš Eret 13 - Marek Macík 13; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:0;
30:01
Hodnocení zápisu trenéra Plzeňského kraje: Hráče musíme pochválit za zvládnutí taktické stránky zápasu, kdy zodpovědně dodrželi všechny pokyny při soupeřově powerplay. Skvělý týmový výkon. Jsem spokojen s výsledkem. Děkujeme za zápas.
30:01
Hodnocení zápasu trenéra Středočeského kraje: Z naší strany nervózní výkon. Čím víc se blížil konec zápasu tíha na nás dolehla. Vyhořeli jsme v zakončení. Zítra máme nové příležitosti a cíle, které budeme chtít splnit a můžeme hrát úplně bez tlaku na výsledek.
30:00
29:46
Posledních 14 vteřin utkání.
29:31
Středočeský kraj dobývá Plzeňskou svatyni v 6!.
28:44
Power play!
28:05
Odpoví Středočeský kraj? Poslední dvě minuty zápasu!
28:03
Timeout Středočeský kraj U17
27:50
Branku družstva Plzeňský kraj U17 vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Tomáš Holeček (2:1).
24:04
Plzenští na hranici sebeobětování drží soupeře na dostřel od brány.
23:03
A máme tu vyloučení, dočkáme se gólu?
22:36
Vyloučen hráč Petr Majer družstva Plzeňský kraj U17 na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:37
Souboj o druhé místo je stále vyrovnaný, žádný ze soupeřů nechce udělat další chybu. Golmani stále dominují zápasu,
16:44
Hurááááááááá, diváci jásají. Skóre zápasu otevřeno na obou stranách,.
16:41
Branku družstva Plzeňský kraj U17 vstřelil David Pilík, asistoval Filip Konrady (1:1).
16:19
Branku družstva Středočeský kraj U17 vstřelil Filip Kučera, asistoval Štepán Švejda (0:1).
14:12
I přes zvýšenou aktivitu Plzně diváci horlivě čekají na první branku utkání.
10:01
Toto utkání zatím patří oběma brankářům, kteří urputně střeží své svatyně. Vydrží jim tato bilance i ve druhé třetině zatím divácky méně atraktivního utkání? Střely na branku po první třetině 5:4.
10:00
10:00
07:05
Hra je zatím vyrovnaná, bez větších šancí na obou stranách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů Středočeský kraj U17: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Daniel Goll, Štepán Švejda, Zdeněk Vyhnánek, Filip Kučera, Daniel Martínek
00:00
Line-up domácích Plzeňský kraj U17: brankář: Matouš Eret; hráči v poli: Jan Faitenhanzl, Petr Majer, Ondřej Horažďovský, Jiří Winter, Tomáš Holeček