Turnaj regionálních výběrů U17 - Ostrava
0:1
1:2
2:2
- : -
branky (asistence): 11:57 Petr Kopčil (Michal Samohýl), 22:42 Jan Hrtús (Petr Kopčil), 23:24 Daniel Popovský (Pavel Malošík)
branky (asistence): 09:58 Jakub Češek (Pavel Hurta), 10:20 Ondřej Sidunov (Maxmilián Grobař), 17:10 Vojtěch Travinský (Tomáš Hanzlík), 25:46 Pavel Hurta (Matěj Matoška), 25:56 Tomáš Hanzlík (Ondřej Sidunov)

Zlínský kraj U17 - Moravskoslezský kraj U17 3:5
12. Petr Kopčil, 23. Jan Hrtús, 24. Daniel Popovský - 10. Jakub Češek, 11. Ondřej Sidunov, 18. Vojtěch Travinský, 26. Pavel Hurta, 26. Tomáš Hanzlík; rozhodčí: Aleš Onderka - Josef Veselý; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 36; zásahy brankářů: David Číž 15 - Vilém Zámečník 3; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:2;
30:00
Komentář trenéra ZL kraje (Vaněk Jaroslav): Na naše poměry jsme zahráli nadprůměrný zápas. Soupeř byl aktivnější, zaslouženě vyhrál. Pochvalu zaslouží hlavně Číž v bráně, který nás hodněkrát podržel. Díky soupeři za utkání.
30:00
Počet střel ve 3.třetině: ZL kraj - 3; MS kraj - 8;
30:00
Komentář trenéra MS kraje (Jochman Ivo): Klasický první zápas, spousta nepřesností z obou stran. V 1.třetině málo střelby z naší strany. Zápas jsme vyhráli svojí florbalovou kvalitou, soupeř hrozil převážně z nacvičených strandartních situacích a brejků. Konec zápasu jsme si pohlídali.
25:56
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Tomáš Hanzlík, asistoval Ondřej Sidunov (3:5).
25:56
Hanzlík (MS kraj) hned vzápětí navyšuje vedení opět o dva góly.
25:46
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Pavel Hurta, asistoval Matěj Matoška (3:4).
25:46
Hurta (MS kraj) pěknou střelou vrací vedení na stranu MS kraje.
24:15
ZL kraj evidentně zaskočil MS kraj ve třetí třetině, uvidíme zda se s tím MS kraj srovná.
23:24
Branku družstva Zlínský kraj U17 vstřelil Daniel Popovský, asistoval Pavel Malošík (3:3).
23:24
Popovský (ZL kraj) vyrovnává na 3:3.
22:42
Branku družstva Zlínský kraj U17 vstřelil Jan Hrtús, asistoval Petr Kopčil (2:3).
22:42
Souček našel Hrtúse (ZL kraj) před branou a ten ze vzduchu sklepává za záda Zámečníka a snižuje na 2:3.
22:35
Tvrdou střelu Haši (ZL kraj) vyráží Zámečník.
21:45
ZL kraj má možnost korigovat skóre, taktéž si zahraje přesilovou hru.
21:43
Timeout Zlínský kraj U17
21:43
Vyloučen hráč Jan Besta družstva Moravskoslezský kraj U17 na 2 minuty za sekání.
20:01
Začala 3.třetina dnešního prvního zápasu regionálních výběrů dorostenců.
20:00
20:00
Počet střel ve 2.třetině: ZL kraj - 2; MS kraj - 5;
20:00
19:10
MS kraj se snaží zužitkovat přesilovou hru, ale zatím se k vážnější střele nedostal.
17:52
Vyloučen hráč Petr Pšenčík družstva Zlínský kraj U17 na 2 minuty za hra hlavou.
17:10
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Vojtěch Travinský, asistoval Tomáš Hanzlík (1:3).
17:10
Travinský (MS kraj) využívá aktivitu MS kraje a zvyšuje na 3:1.
15:50
Střelu Mikuloka (MS kraj) ze středu hřiště maskou vyráží Číž.
14:29
MS kraj v drží ZL kraj na jejich polovině, Bestovu přízemní střelu se snažil tečovat Sidunov, ale tečovaný pokus skončil těsně vedle brány Číže.
13:16
Chyba v rozehrávce MS kraje, Šulc namazal útočníkovi ZL kraje, ale tomu v dobré šanci míček sjel.
11:57
Branku družstva Zlínský kraj U17 vstřelil Petr Kopčil, asistoval Michal Samohýl (1:2).
11:57
Kopčil ze ZL kraje překvapil všechny a z úhlu ze standartky překonává Zámečníka v bráně MS kraje.
10:20
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Maxmilián Grobař (0:2).
10:20
Sidunov krásnou střelou z první zvyšuje stav na 2:0 pro MS kraj.
10:00
10:00
Počet střel v 1.třetině: ZL kraj - 1; MS kraj - 7;
10:00
09:58
Branku družstva Moravskoslezský kraj U17 vstřelil Jakub Češek, asistoval Pavel Hurta (0:1).
08:31
A uvidíme první přesilovou hru zápasu, zahraji si ji MS kraj.
08:13
Hanzlík z MS kraje v první velké šanci, ocitl se sám před brankářem, ale trefil ho pouze do břicha.
05:20
Oba výběry dobře brání soupeře a nepouští ho k žádné větší šanci.
02:53
MS kraj zatím s mírnou převahou, na obou stranách zatím ale brankáři bez práce.
00:05
Utkání začalo, první buly vyhrál Zlínský kraj.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Onderka a Josef Veselý.
00:00
00:00
Line-up hostů Moravskoslezský kraj U17: brankář: Vilém Zámečník; hráči v poli: Matěj Matoška, Jakub Přikryl, Kamil Soják, Pavel Hurta, Jakub Češek
00:00
Line-up domácích Zlínský kraj U17: brankář: David Číž; hráči v poli: Pavel Malošík, Michael Kořének, Radim Jančík, Jakub Žáček, Jakub Haša
00:00
V prvním utkání se utkají domácí tým, tedy výběr MS kraje a výběr Zlínského kraje.
00:00
Dobrý den, vítejte u regionálních výběrů dorostenců, tedy výběru do U17, tady v Ostravě máme 2 skupiny, v jedné skupině se postupně spolu utkají Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj a kraj Vysočina. Ve druhé skupině máme výběry z Olomouckého kraje, Jihomoravského kraje a Pardubického kraje. Dnes máme na programu skupinové utkání a zítra vyřazovací boje.