Turnaj regionálních výběrů U17 - Ostrava
0:1
0:3
0:3
- : -
branky (asistence): 02:55 Radim Jančík (Petr Kopčil), 16:38 Jakub Žáček (Radim Jančík), 18:17 Petr Kopčil (Jan Omelka), 19:24 Radim Jančík (Jakub Haša), 21:21 Radim Jančík (Jakub Haša), 27:58 Daniel Popovský (Marek Souček), 29:05 Jakub Haša

Kraj Vysočina U17 - Zlínský kraj U17 0:7
3. Radim Jančík, 17. Jakub Žáček, 19. Petr Kopčil, 20. Radim Jančík, 22. Radim Jančík, 28. Daniel Popovský, 30. Jakub Haša; rozhodčí: Aleš Onderka - Josef Veselý; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Daniel Křesťan 18 - Michael Hruška 11; po třetinách: 0:1, 0:3, 0:3;
30:00
Počet střel ve 3.třetině: Kraj Vy - 4; ZL kraj - 7;
30:00
Počet střel celkem: Kraj Vy - 11; ZL kraj - 25;
30:00
Komentář trenéra ZL kraje (Vaněk Jaroslav): Konečný výsledek je pro soupeře krutý, páč hra byla celkem vyrovnaná. Rozhodlo proměňování všech našich šancí a pološancí. Opět nám zachytal výborně brankář Hruška. Díky soupeři za utkání.
30:00
Komentář trenéra kraje VY (Rauer Luboš): Náš nedůraz rozhodl o soupeřově vysoké výhře. Děkuji soupeři za utkání.
29:34
Timeout Kraj Vysočina U17
29:34
Vyloučen hráč Jan Hrtús družstva Zlínský kraj U17 na 2 minuty za hra na zemi.
29:05
Branku družstva Zlínský kraj U17 vstřelil Jakub Haša bez asistence (0:7).
27:58
Branku družstva Zlínský kraj U17 vstřelil Daniel Popovský, asistoval Marek Souček (0:6).
25:04
Dibelka (VY kraj) trefil tyč v dobré šanci.
22:37
Zápas už je hodně jednostranný, ZL kraj jasně přehrává kraj VY.
21:21
Branku družstva Zlínský kraj U17 vstřelil Radim Jančík, asistoval Jakub Haša (0:5).
21:21
Jančík zvršuje hattrick a zvyšuje na 4:0. Neměl problém zakončit do prázdné brány.
20:00
20:00
Počet střel ve 2.třetině: VY kraj - 2; ZL kraj - 10;
20:00
19:24
19:24
Křesťan dělal co mohl, ale napotřetí už nedokázal zabránit dalšímu gólu.
18:17
Branku družstva Zlínský kraj U17 vstřelil Petr Kopčil, asistoval Jan Omelka (0:3).
18:17
Kopčil přesnou střelou ze středu zvyšuje na 3:0.
16:38
Branku družstva Zlínský kraj U17 vstřelil Jakub Žáček, asistoval Radim Jančík (0:2).
16:38
Žáček dostal přihrávku od Jančíka před prázdnou bránu a neměl problém jí trefit a zvýšit.
16:05
Standartka Vysočiny z dobré vzdálenosti nakonec skončila zblokovanou střelou.
14:58
Křesťan v bráně kraje Vysočiny zatím drží svůj tým od toho, aby prohrávali o víc jak jeden gól.
12:47
Haša (ZL kraj) teď zaváhal už měl prázdnou bránu, ale míček si popotáhl ještě dál a tam už byl Křesťan v bráně.
10:00
10:00
Počet střel v 1.třetině: Kraj VY - 5; ZL kraj - 8;
10:00
08:30
Trestné střílení družstva Zlínský kraj U17 neproměnil Jakub Haša.
08:30
Vyloučen hráč Branislav Drgoňa družstva Kraj Vysočina U17 na 2 minuty za hrubost.
08:30
Haša neproměnil trestné střílení, pokoušel se o kličku do beckhandu, ale Křesťan ho vychytal.
07:37
Vyloučen hráč Tomáš Pokorný družstva Zlínský kraj U17 na 2 minuty za bránění ve hře.
07:37
VY kraj bude hrát přesilovou hru, uvidíme zda se jim povede vyrovnat.
07:21
Hromádka (kraj VY) se ocitl už sám před Hruškou, ale míček ve vzduchu pouze odpálil nad bránu Hrušky.
06:20
Vysočina si vytvořila několik slibných šancí na vyrovnání, ale pokaždé ztroskotala na dobře chytajícím Hruškovi.
02:55
Branku družstva Zlínský kraj U17 vstřelil Radim Jančík, asistoval Petr Kopčil (0:1).
02:55
Jančík otevírá skóre zápasu a posílá JM kraj do vedení.
01:45
ZL kraj zatím aktivnější.
00:01
Utkání začalo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Onderka a Josef Veselý.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlínský kraj U17: brankář: Michael Hruška; hráči v poli: Daniel Popovský, Marek Souček, Petr Pšenčík, Jiří Horský, Jan Hrtús
00:00
Line-up domácích Kraj Vysočina U17: brankář: Daniel Křesťan; hráči v poli: Lukáš Dvořák, Jan Ušák, Ondřej Hromádka, Michal Hrubý, Luděk Kameník
00:00
Dnešní celkově třetí zápas a druhý zápas ve skupině B mezi výběry kraje Vysočina, ta dneska startuje poprvé a kraj Zlínský, ten už jeden zápas sehrál a podlehl domácímu MS výběru 5:3.