0:0
1:3
4:4
- : -
branky (asistence): 19:29 Karel Man (Martin Ležatka), 21:15 Jan Marcoň, 23:01 Jan Pavelec (Kryštof Obadal), 24:38 Martin Ležatka (David Ležatka), 29:52 Josef Štourač (Ondřej Kahoun)
branky (asistence): 11:55 Adam Zubek (Jakub Seibert), 16:32 Adam Zubek (Jakub Seibert), 17:46 Martin Gattnar (Adam Zubek), 22:22 Martin Gattnar (Adam Zubek), 28:03 Adam Zubek (Štěpán Graf), 28:07 Šimon Soukup (Tomáš Janek), 29:48 Ondřej Gazda

Zlínský kraj U15 - Moravskoslezský kraj U15 5:7
20. Karel Man, 22. Jan Marcoň, 24. Jan Pavelec, 25. Martin Ležatka, 30. Josef Štourač - 12. Adam Zubek, 17. Adam Zubek, 18. Martin Gattnar, 23. Martin Gattnar, 29. Adam Zubek, 29. Šimon Soukup, 30. Ondřej Gazda; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Galuszka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Ondřej Buráň 8 - Filip Grill 5; po třetinách: 0:0, 1:3, 4:4;
30:00
Komentář trenéra Zlínského kraje: V prvním utkání turnaje vyhrál tím klidnější na hokejkách a lépe kombinoval. My se musíme uklidnit a začít hrát více hlavou. Gratulujeme soupeři k vítězství.
30:00
Komentář trenéra Moravskoslezského kraje: Utkání se hrálo od začátku nahoru dolů. Ve třetiny jsme měli více ze hry, ale ve třetí třetině nás Zlín zatlačil na naši polovinu a o naší výhře rozhodla produktivita první lajny.
30:00
Počet střel v zápase: 10:15
30:00
Počet střel ve třetí třetině: 6:5
30:00
29:52
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Josef Štourač, asistoval Ondřej Kahoun (5:7).
29:48
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Ondřej Gazda bez asistence (4:7).
28:07
Timeout Zlínský kraj U15
28:07
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Šimon Soukup, asistoval Tomáš Janek (4:6).
28:03
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Adam Zubek, asistoval Štěpán Graf (4:5).
24:38
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Martin Ležatka, asistoval David Ležatka (4:4).
23:01
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Jan Pavelec, asistoval Kryštof Obadal (3:4).
22:22
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Martin Gattnar, asistoval Adam Zubek (2:4).
21:15
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Jan Marcoň bez asistence (2:3).
20:00
20:00
Počet střel v druhé třetině: 2:8
20:00
19:29
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Karel Man, asistoval Martin Ležatka (1:3).
17:46
16:32
Branku družstva Moravskoslezský kraj U15 vstřelil Adam Zubek, asistoval Jakub Seibert (0:2).
11:55
10:00
10:00
Počet střel v první třetině : 2:2
10:00
05:02
Vyloučen hráč Petr Kopecký družstva Zlínský kraj U15 na 2 minuty za hra rukou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Jan Galuszka.
00:00
00:00
Line-up hostů Moravskoslezský kraj U15: brankář: Filip Grill; hráči v poli: Martin Gattnar, Adam Zubek, Ondřej Svoboda, Jakub Seibert, Štěpán Graf
00:00
Line-up domácích Zlínský kraj U15: brankář: Ondřej Buráň; hráči v poli: Kryštof Obadal, Filip Horák, David Ležatka, Martin Brauner, Jan Marcoň