2:2
0:2
- : -
branky (asistence): 15:03 Ondřej Skokan, 16:56 Lukáš Flégr (Max Ivan Seifert)
branky (asistence): 03:10 Václav Bajko, 04:31 Michal Konrád (Martin Sedláček), 13:42 Martin Kadlec (Jiří Hájek), 14:23 Martin Sedláček (Lukáš Macháček), 21:21 Martin Sedláček (Matěj Bednář), 24:09 Ondřej Kos (Josef Bílek)

Pardubický kraj U15 - Jihomoravský kraj U15 2:6
16. Ondřej Skokan, 17. Lukáš Flégr - 4. Václav Bajko, 5. Michal Konrád, 14. Martin Kadlec, 15. Martin Sedláček, 22. Martin Sedláček, 25. Ondřej Kos; rozhodčí: Matěj Otáhal - Lukáš Paták; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 90; zásahy brankářů: Tomáš Doležal 17 - Nikolas Randis 9; po třetinách: 0:2, 2:2, 0:2;
30:00
Komentář trenéra Pardubického kraje: Nedůsledná obrana a dobrá hra protihráče rozhodla.
30:00
Počet střel ve třetí třetině:3:5
30:00
Komentář trenéra Jihomoravského kraje: Zlepšení výkonu z prvního utkání. Soupeři děkujeme za zápas.
30:00
Počet střel v zápase: 11:23
30:00
24:09
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil Ondřej Kos, asistoval Josef Bílek (2:6).
21:21
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil Martin Sedláček, asistoval Matěj Bednář (2:5).
20:00
20:00
Počet střel v druhé třetině: 4:7
20:00
19:53
Vyloučen hráč Max Ivan Seifert družstva Pardubický kraj U15 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:56
Branku družstva Pardubický kraj U15 vstřelil Lukáš Flégr, asistoval Max Ivan Seifert (2:4).
15:03
Branku družstva Pardubický kraj U15 vstřelil Ondřej Skokan bez asistence (1:4).
14:23
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil Martin Sedláček, asistoval Lukáš Macháček (0:4).
13:42
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil Martin Kadlec, asistoval Jiří Hájek (0:3).
10:51
Vyloučen hráč Ondřej Mach družstva Pardubický kraj U15 na 2 minuty za hrubost.
10:00
10:00
Počet střel v první třetině: 4:11
10:00
04:31
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil Michal Konrád, asistoval Martin Sedláček (0:2).
03:10
Branku družstva Jihomoravský kraj U15 vstřelil Václav Bajko bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Otáhal a Lukáš Paták.
00:00
00:00
Line-up hostů Jihomoravský kraj U15: brankář: Nikolas Randis; hráči v poli: Martin Sedláček, Michal Konrád, Matyáš Kůra, Lukáš Macháček, Matěj Bednář
00:00
Line-up domácích Pardubický kraj U15: brankář: Tomáš Doležal; hráči v poli: Ondřej Hamerník, Lukáš Drahný, Ondřej Skokan, Matouš Sákra, Matyáš Mík