1:1
0:4
2:2
- : -
branky (asistence): 01:26 Pavel Rous, 22:58 Matěj Kutílek (Patrik Abaffy), 28:21 Pavel Rous
branky (asistence): 02:30 David Ležatka (Martin Brauner), 10:29 Kryštof Obadal, 10:36 Jan Pavelec (Erik Kouřil), 12:57 Kryštof Obadal, 19:21 Jan Marcoň (Martin Brauner), 27:17 Jakub Holiš (Ondřej Kahoun), 27:57 Martin Brauner (Jan Marcoň)

Kraj Vysočina U15 - Zlínský kraj U15 3:7
2. Pavel Rous, 23. Matěj Kutílek, 29. Pavel Rous - 3. David Ležatka, 11. Kryštof Obadal, 11. Jan Pavelec, 13. Kryštof Obadal, 20. Jan Marcoň, 28. Jakub Holiš, 28. Martin Brauner; rozhodčí: Matěj Otáhal - Lukáš Paták; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Jakub Kořínek 17 - Miroslav Steiger 8; po třetinách: 1:1, 0:4, 2:2;
30:00
Počet střel v zápase: 11:24
30:00
Komentář trenéra Vysočiny: Srazily nás 3 rychlé góly a individuální chyby. Děkuji soupeři za zápas.
30:00
Počet střel ve třetí třetině: 6:5
30:00
Komentář trenéra Zlínského kraje: Rozhodl dobrý nástup do druhé třetiny. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme mu i nám hodně štěstí do playoff.
30:00
28:21
Branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil Pavel Rous bez asistence (3:7).
27:57
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Martin Brauner, asistoval Jan Marcoň (2:7).
27:17
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Jakub Holiš, asistoval Ondřej Kahoun (2:6).
22:58
Branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil Matěj Kutílek, asistoval Patrik Abaffy (2:5).
20:00
20:00
Počet střel ve druhé třetině: 2:14
20:00
19:21
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Jan Marcoň, asistoval Martin Brauner (1:5).
12:57
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Kryštof Obadal bez asistence (1:4).
10:36
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Jan Pavelec, asistoval Erik Kouřil (1:3).
10:29
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil Kryštof Obadal bez asistence (1:2).
10:00
10:00
Počet střel v první třetině: 3:5
10:00
05:39
Trestné střílení družstva Zlínský kraj U15 neproměnil Martin Brauner.
05:39
Vyloučen hráč Petr Zajíček družstva Kraj Vysočina U15 na 2 minuty za sekání.
05:08
Vyloučen hráč Kryštof Obadal družstva Zlínský kraj U15 na 2 minuty za bránění ve hře.
02:30
Branku družstva Zlínský kraj U15 vstřelil David Ležatka, asistoval Martin Brauner (1:1).
01:26
Branku družstva Kraj Vysočina U15 vstřelil Pavel Rous bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Otáhal a Lukáš Paták.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlínský kraj U15: brankář: Miroslav Steiger; hráči v poli: Filip Horák, David Ležatka, Martin Brauner, Jan Marcoň, Kryštof Obadal
00:00
Line-up domácích Kraj Vysočina U15: brankář: Jakub Kořínek; hráči v poli: Patrik Mynařík, Jan Barimov, Patrik Abaffy, Tomáš Kuchyňa, Petr Zajíček