2:1
5:2
- : -
- : -
branky (asistence): 04:21 Jan Vokál (Patrik Bouša), 09:20 Jan Vokál (Patrik Bouša), 12:42 Jan Pošík (Patrik Bouša), 16:19 Patrik Bouša (Václav Krejza), 16:48 Lukáš Roneš, 19:43 Lukáš Roneš (Václav Krejza), 21:22 Jan Vokál
branky (asistence): 04:53 Jan Grižák (Marek Rýdl), 17:12 Ondra Kára (Matyas Pilař), 22:05 Kryštof Bártek (Ondra Kára)

ASK Lovosice - LFP - BK REAL ROUDNICE n/L 7:3
5. Jan Vokál, 10. Jan Vokál, 13. Jan Pošík, 17. Patrik Bouša, 17. Lukáš Roneš, 20. Lukáš Roneš, 22. Jan Vokál - 5. Jan Grižák, 18. Ondra Kára, 23. Kryštof Bártek; rozhodčí: Jiří Hlavatý - Matěj Linhart; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Adam Žák ? - Filip Kajzr ?; po třetinách: 2:1, 5:2, -:-;
24:00
22:43
Vyloučen hráč Petr Šebek družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
22:33
Vyloučen hráč Marek Kadlec družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:05
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Kryštof Bártek, asistoval Ondra Kára (7:3).
21:22
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Vokál bez asistence (7:2).
19:43
Timeout BK REAL ROUDNICE n/L
19:43
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Lukáš Roneš, asistoval Václav Krejza (6:2).
17:12
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondra Kára, asistoval Matyas Pilař (5:2).
16:48
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Lukáš Roneš bez asistence (5:1).
16:19
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Patrik Bouša, asistoval Václav Krejza (4:1).
12:42
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Pošík, asistoval Patrik Bouša (3:1).
12:00
12:00
09:20
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Vokál, asistoval Patrik Bouša (2:1).
07:30
Vyloučen hráč Marek Rýdl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hra hlavou.
04:53
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jan Grižák, asistoval Marek Rýdl (1:1).
04:21
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Hlavatý a Matěj Linhart.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Filip Kajzr; hráči v poli: Jaromír Hajnc, David Karpíšek, Bilguun Ariunbuyan, Matyáš Tvrzník, Dominik Uhlíř