2:1
1:2
2:0
- : -
branky (asistence): 13:22 Tomáš Daniš (Petr Skácel), 19:35 Jiří Kroček (Tomáš Daniš), 36:19 Tomáš Daniš (Petr Skácel), 54:33 Tomáš Daniš (Petr Skácel), 56:18 Petr Řezáč (Petr Skácel)
branky (asistence): 12:35 Martin Nagy (David Medek), 25:17 Martin Nagy (Jan Vojtíšek), 32:48 Tomáš Brom (Matěj Hronek)

TJ Slovan Havířov - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:3
14. Tomáš Daniš, 20. Jiří Kroček, 37. Tomáš Daniš, 55. Tomáš Daniš, 57. Petr Řezáč - 13. Martin Nagy, 26. Martin Nagy, 33. Tomáš Brom; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Daniel Buroň 17 - Filip Kejík 12; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:0;
60:00
Komentář trenéra domácích Petra Skácela: Odmakaný zápas po všech stránkách. Opět vynikající výkon gólmana Buroně s podporou maximální obětavosti. Pozitivně můžeme hodnotit jak hru v oslabení tak proměněnou přesilovou hru. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
60:00
Komentář trenéra hostů Fialy Marka: Dnešní zápas rozhodlo naše neproměňování příležitostí a fatální rozebírání hráčů při volných úderech soupeře. Soupeři díky za utkání.
56:19
Rozehrávka Slovanu hodně nečekaně zastihla Brno. Než se hráči dostali do postavení Kejík už tahal míček z brány.
56:18
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Petr Řezáč, asistoval Petr Skácel (5:3).
55:51
Tlak Brna se stupňuje.
54:34
Domácím se přesilová hra vydařila.
54:33
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Petr Skácel (4:3).
53:19
Druhá přesilová hra pro Slovan.
53:18
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
52:35
Řezáč na zemi. Hra pokračuje. Pokud Slovan nedá gól na trestnou lavici půjde Hronek.
51:01
Nagy na zemi. Hra se zastavuje a je nutná přítomnost zdravotníka.
49:15
Hauser sám před brankou trefuje pouze tyč.
47:26
Mrózek sice špatně rozehrál, ale Brněnský útočník nevyužil šance.
44:51
Vyloučen hráč Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
39:21
Smeták konečně trefuje branku. Jedovatá střela dala zabrat Kejíkovi.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:01
Asistent trenéra Jakub Labuz svými reflexi překvapil všechny účastníky dnešního utkání, kdy chytil odražený míček.
36:20
Výborně promyšlená rozehrávka Slovanu, kdy Daniš dokázal srovnat stav.
36:19
34:22
Kroček se vytočil na středu a vystřelil. Bohužel trefil jen nohu Kejíka.
32:49
Nepokrytý Brom na středu hřiště rozděluje stav,
32:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Matěj Hronek (2:3).
31:30
Hráči synchronně suší hrací plochu.
31:15
Smeták předtím než vystřelil schytal několik sekanců.
30:10
Řezáč vyhodil na Chládka, který trefil bohužel jen tyč.
29:04
Slovan v plném počtu.
27:05
První vyloučení utkání. Na trestnou lavici jde hráč domácího družstva.
27:04
Vyloučen hráč Igor Macháček družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za držení.
25:18
Nagy vstřelil svou druhou branku tohoto utkání.
25:17
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Jan Vojtíšek (2:2).
23:54
Vojtíšek se pokusil vystřelit backhandem. Jeho střela letěla hodně nad branku.
22:33
Buroň zneškodnil další střelu Brna.
20:42
Trenér Brna vysílá svému týmu jasné rozkazy.
19:36
Kroček se pokusil vystřelit z první, ale Kejík stihl zareagovat. Bohužel mu míček vyklouzl a Kroček toho využil a zvyšuje stav na konci třetiny.
19:35
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jiří Kroček, asistoval Tomáš Daniš (2:1).
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:20
Buroň zneškodnil střelu Vojtíška.
17:50
Raška si projel dva hráče a pokusil se vystřelit. Bohužel do jeho střely zasáhla obrana Brna.
15:55
Smeták bohužel ještě netrefil branku.
15:11
Brom se pokusil vystřelit od pravého mantinelu. Jeho střela končí za mantinelem.
14:49
Prorok faulován za brankou hostů.
13:23
300. gól Tomáše Daniše v působení Havířovského klubu.
13:22
12:36
Medek nahodil na volného Nagyho, který ze vzduchu přesně zakončuje.
12:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval David Medek (0:1).
10:52
Řezáč zběhl z poloviny hřiště před branku a backhandem se snažil protlačit míček mezi nohama Kejíka.
09:10
Prorok vyjížděl oblouk, v poslední chvíli nahrál zadovkou na Kozelského, který těsně minul branku.
07:08
Řezáč na Daniše, který hned z první střílel. Kejík neskutečně zasahuje a hatí tuto šanci.
05:20
Brno zatím aktivnější na míčku.
03:28
Slovan trochu nervózní při rozehrávce.
02:18
Hauser poprvé vystřelil. Buroň připraven.
01:10
Nagy nezpracoval nahrávku Grábla.
00:36
Brom napadá obranu Slovanu.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrálo Brno, ale Slovan se hned chopil míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jakub Andrle, Tomáš Brom, David Hauser, Matěj Hronek, Jakub Marek
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Daniel Buroň; hráči v poli: Jiří Kroček, Petr Řezáč, Tomáš Daniš, Petr Skácel, Matěj Smeták
00:00
Vítáme Vás u 20. kola 1. ligy mužů mezi domácím TJ Slovan Havířova hostujícím FBŠ Hummel Hattrick Brno.