2:1
2:2
0:0
- : -
branky (asistence): 05:25 Vendula Bártová (Karolína Slavíková), 13:39 Nela Havlínová, 22:34 Laura Vytrhlíková (Lenka Svobodová), 29:59 Nela Havlínová (Karolína Slavíková)
branky (asistence): 19:30 Eliška Horáková (Michaela Nováková), 32:47 Michaela Nováková (Zuzana Kábrtová), 34:58 Tereza Zapotocká (Zuzana Kábrtová)

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Florbalová akademie MB 4:3
6. Vendula Bártová, 14. Nela Havlínová, 23. Laura Vytrhlíková, 30. Nela Havlínová - 20. Eliška Horáková, 33. Michaela Nováková, 35. Tereza Zapotocká; rozhodčí: Petr Neumaier - David Scholz; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 207; zásahy brankářů: Tereza Kotlanová 16 - Karolína Špačková 23; po třetinách: 2:1, 2:2, 0:0;
60:00
Komentář trenéra hostů (Kárník Josef): Vypadá to, že chřipková epidemie zasáhl hlavně naše hokejky a ne hráčky. To co jsme předvedli první dvě třetiny nelze nazvat florbalem. Závěr byl trochu lepší, ale už jsme nedokázali soupeře dohnat. Díky za diváckou kulisu a Litvínovu za nápad se zápasem pro školy.
60:00
Střely ve třetí třetině: Litvínov: 6 Mladá Boleslav: 4.
60:00
1/2 Komentář trenéra domácích (Vadima Všetuly): Mrzí mě přístup některých našich škol, které se tohoto svátku florbalu nezúčastnily. Naopak ty, co přišly, vytvořily fantastickou kulisu. Strašně moc za to děkuji. Zážitek. Po první půlce to vypadalo, že soupeře rozdrtíme, ale on se stal pravý opak.
60:00
Litvínov zvládl těžký závěr zápasu a uhájil svou výhru.
60:00
2/2 Stejně jako minule na půdě MB. Soupeř se nechtěl porazit sám a my jsme tu byli pak za kužílky. Poklona, že jsme to aspoň urvali.Děkuji všem, paní starostce, HC Verva za propagaci, mistryním Evropy v tancích a školám za účast.Prostě všem.Za tohle stojí to hrát.
60:00
59:24
Hosté hrají bez brankáře.
58:00
Na míčku je teď hlavně Mladá Boleslav.
57:29
Po nepovedené akci hostů rozehrává Litvínov ve svém rohu.
55:55
Po vlastním timeoutu rozehrávají hosté z útočného rohu.
46:31
Litvínov během svého oslabení již několikrát vystřelil.
45:34
Vyloučen hráč Leona Tancošová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
43:56
Hosté rozehrávají v útočném rohu.
41:15
Míček teď drží hlavně hosté.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Litvínov: 9 Mladá Boleslav: 6.
40:00
38:05
Hra je stále velmi vyrovnaná.
38:02
Hra pomalu přestává být plynulá a více se přerušuje.
36:34
Litvínov dává hostující brankářce pořádně zabrat.
34:58
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Zapotocká, asistoval Zuzana Kábrtová (4:3).
32:48
Boleslav zakládá akci ze své poloviny.
32:47
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michaela Nováková, asistoval Zuzana Kábrtová (4:2).
30:04
Hostující brankářka drží svůj tým.
29:59
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Nela Havlínová, asistoval Karolína Slavíková (4:1).
28:04
Hosté rozehrávají z útočného rohu.
25:23
Litvínov přečkal další své oslabení a hraje v plném počtu !
24:20
Litvínov i po několika faulech dobře zvládá své oslabení.
23:23
Vyloučen hráč Kristýna Střihavková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
22:34
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Lenka Svobodová (3:1).
22:34
Po krásné kombinace Litvínova dává góla do prázdné branky Laura Vytrhlíková.
21:34
Havlínové teď nesedla střela ze středu hřiště.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině Litvínov: 11 Mladá Boleslav: 7
20:00
19:30
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková, asistoval Michaela Nováková (2:1).
19:01
O dorážku do branky hostí se pokusila Vaníčková, ale brankářka hostujícího týmu byla rychlejší.
18:00
Na míčku jsou hosté a snaží se něco vymyslet na útočné polovině.
17:23
Litvínov velmi dobře ustál své druhé oslabení v dnešním zápase.
16:37
Litvínov i ve čtyřech hráčkách útočí.
15:23
Vyloučen hráč Leona Tancošová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
15:23
Z pohledu Litvínovských hráček nešťastné vyloučení za špatné střídání.
13:39
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Nela Havlínová bez asistence (2:0).
13:39
Litvínov dává další branku a odskakuje na dvoubrankový rozdíl
12:01
Litvínov ustál své oslabení bez obdržené branky.
10:01
Vyloučen hráč Laura Vytrhlíková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
08:48
Fanoušci Litvínova jdou velmi dobře slyšet.
06:17
Litvínovským hráčkám jeden gól nestačí a stále útočí na polovině hostí.
05:25
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Vendula Bártová, asistoval Karolína Slavíková (1:0).
04:40
První útočná akce hostí končí ztrátou balónu v rohu hřiště.
03:44
Litvínovské útočnice se teď několikrát ocitly sami před brankou Boleslavi.
02:58
Havlínová zkusila střelu tahem od půlky hřiště nicméně brankářka hostí je pozorná.
02:09
Litvínov už si stihl vytvořit několik šancí.
01:08
Celou první minut Litvínov útočí na polovině hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Neumaier a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Karolína Špačková; hráči v poli: Monika Žapková, Markéta Žbánková, Anna Říhová, Eliška Horáková, Kateřina Kvapilová
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Kotlanová; hráči v poli: Vendula Bártová, Nela Havlínová, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková, Monika Netušilová
00:00
Dobrý den, vítám Vás u online přenosu ze školního zápasu nejvyšší ligy juniorek mezi SK Bivoj Litvínov a Florbalová akademie MB.