1:2
4:4
2:1
0:0
branky (asistence): 14:56 Tomáš Oliverius (Matěj Pruner), 29:08 Matěj Pruner (Jaroslav Jaroš), 32:04 Daniel Macek (Jakub Černý), 32:35 Michal Zeman (Ondřej Vavro), 34:47 Michal Klápa (Matěj Pruner), 43:39 Miroslav Horký (Miroslav Šnajdr), 52:41 Michal Klápa (Matěj Pruner)
branky (asistence): 07:00 Tomáš Daniš (Matěj Smeták), 07:46 Igor Macháček (Michal Prorok), 22:08 Marek Vylegala, 24:39 Jiří Gregor (Michal Prorok), 31:28 David Chládek (Patrik Posselt), 34:09 Matěj Smeták (Petr Skácel), 47:28 Matěj Smeták (Patrik Posselt), rozhodující nájezd Matěj Smeták

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Slovan Havířov 7:8pn
15. Tomáš Oliverius, 30. Matěj Pruner, 33. Daniel Macek, 33. Michal Zeman, 35. Michal Klápa, 44. Miroslav Horký, 53. Michal Klápa - 8. Tomáš Daniš, 8. Igor Macháček, 23. Marek Vylegala, 25. Jiří Gregor, 32. David Chládek, 35. Matěj Smeták, 48. Matěj Smeták, Matěj Smeták; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 18 - Daniel Buroň 41; po třetinách: 1:2, 4:4, 2:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.
75:00
Komentář hostujícího trenéra Petra Skácela: "V dnešním zápase bylo důležité, že jsme přečkali obrovský nápor soupeře v první třetině a vytěžili jsme z ní maximum. Perfektní výkon podala mladá třetí formace s podporou bezchybného gólmana Buroně. Na nájezdy jsem si věřili a jsme rádi, že jsem je zvládli. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání."
75:00
Komentář domácího trenéra Petra Pánka: "Zápas se mi těžce hodnotí, opět jsme doplatili na špatnou koncovku která nás provází už od devátého kola. Soupeř si asi za nasazení a vůli nějaký bod zasloužil. My se už doufám poučíme a do dalšího zápasu budeme přinášet našim divákům ještě větší radost. Moc jim děkuji za podporu a soupeři přeji šťastnou cestu domů."

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč Matěj Smeták a vstřelil rozhodující gól (7:8).

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč Petr Novotný a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč Petr Skácel a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč Jakub Černý a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč Tomáš Daniš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč Michal Klápa , ale gól nevstřelil.
52:41
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Matěj Pruner (7:7).
47:56
Vyloučen hráč Jiří Gregor družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za vražení zády.
47:28
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták, asistoval Patrik Posselt (6:7).
46:30
Černý předvedl elegantní otočku, jeho střelu však Buroň bez problémů sebral
45:33
Zeman výborně vypálil bohužel doprostřed havířovské branky
43:40
Šnajdrovu střelu sice gólman vytěsnil, na dorážku Horkého však již byl krátký a máme tedy vyrovnáno
43:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký, asistoval Miroslav Šnajdr (6:6).
39:50
Vyloučen hráč Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
39:50
Vyloučen hráč Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
39:50
Na hřišti se hodně přiostřuje. Především Smeták se dostal do křížku s domácí střídačkou
34:48
Pruner je zatím nejlepším hráčem na hřišti, nyní po individuální akci našel Klápu, který opět snižuje
34:47
34:10
Nešťastný moment pro domácí. Když Eckhardt jen těsně nedosáhl na balonek
34:09
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták, asistoval Petr Skácel (4:6).
33:30
Horký trefil Buroně do masky
32:36
Domácí se vracejí do zápasu, nejprve Macek tečoval Černého střílenou přihrávku a hned v zápětí po rychlé kombinaci snížil Zeman
32:35
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Zeman, asistoval Ondřej Vavro (4:5).
32:04
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Jakub Černý (3:5).
31:28
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil David Chládek, asistoval Patrik Posselt (2:5).