0:3
1:4
2:5
- : -
branky (asistence): 31:22 Kateřina Neubergerová (Kateřina Drubová), 43:42 Eliška Charvátová, 56:51 Kateřina Drubová (Eliška Charvátová)
branky (asistence): 00:47 Karolína Marko (Nella Stašková), 02:42 Karolína Marko, 09:57 Veronika Kopecká (Lucie Želízková), 24:40 Veronika Kopecká (Julie Faťunová), 29:01 Julie Faťunová (Adéla Košvancová), 38:39 Nella Stašková (Veronika Kopecká), 39:13 Monika Zikmundová (Anežka Viplerová), 46:48 Lucie Želízková (Veronika Kopecká), 48:34 Nella Stašková (Lucie Želízková), 54:04 Veronika Kopecká (Anežka Viplerová), 54:38 Markéta Prontekerová, 57:48 Nella Stašková (Lucie Želízková)

FbŠ Bohemians - PSN Tatran Střešovice 3:12
32. Kateřina Neubergerová, 44. Eliška Charvátová, 57. Kateřina Drubová - 1. Karolína Marko, 3. Karolína Marko, 10. Veronika Kopecká, 25. Veronika Kopecká, 30. Julie Faťunová, 39. Nella Stašková, 40. Monika Zikmundová, 47. Lucie Želízková, 49. Nella Stašková, 55. Veronika Kopecká, 55. Markéta Prontekerová, 58. Nella Stašková; rozhodčí: Petr Herman - Lukáš Husák; vyloučení: 1:6; využití: 1:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Radka Höflerová 24 - Markéta Antalová 23; po třetinách: 0:3, 1:4, 2:5;
60:00
Komentář trenéra domácích (T. Grigar): Některé dílčí cíle v zápase se nám dařilo plnit, ale bohužel dostáváme stále laciné góly. Holkám patří díky za nasazení ve kterém zápas odehrály. Gratulujeme Tatranu k bodům.
60:00
Střely ve třetí třetině: 13:14
60:00
Komentář trenéra hostí ( Robert Novák): Dnešní utkání jsme si stanovily cíl, proto musíme vylepšit hru. Budeme připraveni v dalším utkání. Děkuji soupeři z utkání.
60:00
59:53
Vyloučen hráč Lucie Želízková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
57:48
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Nella Stašková, asistoval Lucie Želízková (3:12).
56:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Drubová, asistoval Eliška Charvátová (3:11).
54:38
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová bez asistence (2:11).
54:04
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Anežka Viplerová (2:10).
48:34
46:48
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Želízková, asistoval Veronika Kopecká (2:8).
43:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Charvátová bez asistence (2:7).
41:40
Vyloučen hráč Julie Faťunová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině:
40:00
39:13
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Monika Zikmundová, asistoval Anežka Viplerová (1:7).
38:39
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Nella Stašková, asistoval Veronika Kopecká (1:6).
37:31
Vyloučen hráč Aneta Smetanová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
34:11
Vyloučen hráč Denisa Chaloupková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
31:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kateřina Neubergerová, asistoval Kateřina Drubová (1:5).
30:45
Vyloučen hráč Kristina Lexová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
29:01
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Julie Faťunová, asistoval Adéla Košvancová (0:5).
27:48
Vyloučen hráč Tereza Kruberová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
24:40
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Julie Faťunová (0:4).
23:15
Vyloučen hráč Denisa Chaloupková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 3:11
20:00
09:57
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Veronika Kopecká, asistoval Lucie Želízková (0:3).
02:42
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Karolína Marko bez asistence (0:2).
00:47
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Karolína Marko, asistoval Nella Stašková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Lucie Želízková, Denisa Chaloupková, Tereza Kruberová, Veronika Kopecká, Anežka Viplerová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Radka Höflerová; hráči v poli: Eliška Charvátová, Kristýna Dvořáková, Lucie Reinšteinová, Karla Batíková, Julie Bartolomějevová