4:1
2:2
6:0
- : -
branky (asistence): 09:30 Štěpán Čejka, 13:40 Matouš Burian (Tomáš Čáslava), 15:00 Filip Rulíšek (Jaroslav Verner), 15:50 Filip Rulíšek (Štěpán Čejka), 32:29 Matouš Burian (Filip Neklan), 34:40 Filip Rulíšek (Štěpán Čejka), 40:08 Štěpán Čejka (Jakub Hromada), 42:26 Štěpán Čejka (Filip Rulíšek), 46:13 Matouš Burian (Štěpán Čejka), 48:48 Štěpán Čejka (Filip Rulíšek), 52:17 Tomáš Straka (Adam Bouček), 57:28 Jiří Hausmann
branky (asistence): 04:30 Ondřej Hurt (Marek Veselý), 27:22 Jan Lang (Matěj Čermák), 33:39 Jan Vochyán (Jan Lang)

BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha UNYP 12:3
10. Štěpán Čejka, 14. Matouš Burian, 16. Filip Rulíšek, 16. Filip Rulíšek, 33. Matouš Burian, 35. Filip Rulíšek, 41. Štěpán Čejka, 43. Štěpán Čejka, 47. Matouš Burian, 49. Štěpán Čejka, 53. Tomáš Straka, 58. Jiří Hausmann - 5. Ondřej Hurt, 28. Jan Lang, 34. Jan Vochyán; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 130; zásahy brankářů: Daniel Pfeifer 17, David Štěpán 8 - Patrik Zítka 21, Filip Čermák 3; po třetinách: 4:1, 2:2, 6:0;
60:00
Komentář domácího trenéra Jakuba Zalubila: Zápas nás prověřil po fyzické stránce, a za to jsme po Vánocích rádi. Zápas rozhodl konec první třetiny, kdy jsme odskočili a do zápasu Spartu již nepustili. Děkujeme divákům za skvělou kulisu, ve které se hrálo parádně.
60:00
Komentář hostujícího trenéra Jaroslava Berky: Blaci byli efektivnější a hru měli pod kontrolou. Po zásluze vyhráli
60:00
59:45
Vyloučen hráč Jakub Váňa družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jiří Hausmann bez asistence (12:3).
52:17
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Straka, asistoval Adam Bouček (11:3).
52:17
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Čermák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
52:15
Straka dal jedenáctý gól a vyhnal z brány brankáře.
51:20
Sparta měla standartku na velkém brankovišti, ale nepředvedla nic vážného
50:30
Kolmá nahrávka za obranu prošla ofsajdovou pastí a sparťanský hráč,který se ocitl sám před Pfeifrem netrefuje bránu
49:40
Blaci se mohli dostat do šance, ale nevyužili zaváhání sparťanské obrany
48:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Čejka, asistoval Filip Rulíšek (10:3).
48:48
Čejka trefil horní růžek a Blaci dávají desátý gól
48:30
Sparta se snaží uklidnit hru a rozbít tempo zápasu
46:40
Blaci dali tři góly v šesti minutách a dalo by se říct, že mohou už být klidnější
46:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Štěpán Čejka (9:3).
46:13
Pohledná kombinace domácí a Burian už měl lehkou práci a dává svůj třetí gól
44:55
Vyloučen hráč Jakub Krsek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
44:45
Krsek odešel z trestné a hned se snažil nedostat Svatoše k zakončení a jde se hned posadit na trestnou
44:40
Blaci v přesilovce drželi míček, ale do větší šance se nedostali
42:51
Vyloučen hráč Jakub Krsek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
40:08
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Čejka, asistoval Jakub Hromada (7:3).
37:42
Vyloučen hráč Štěpán Merta družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
34:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Štěpán Čejka (6:3).
34:40
Čejka nahrával Rulíškovi na hattrick a ten šanci využil a dal gól
34:20
Pfeifer předvedl šťastný zákrok a zabránil Spartě se přiblížit na rozdíl jediného gólu
33:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Vochyán, asistoval Jan Lang (5:3).
33:39
Vochyán se dostal ke střele z úhlu a trefuje přesně branku
32:30
Blaci předvedli dobrou kombinaci a dávají gól na 5:2
32:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Filip Neklan (5:2).
29:23
Vyloučen hráč Marek Veselý družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
28:40
Váňa faulován Blaci mají výhodu
27:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Lang, asistoval Matěj Čermák (4:2).
25:32
Vyloučen hráč Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:32
Hromada neudržel nervy na uzdě a zbytečně dohrál hráče u mantinelu
24:40
Domácí trenéři nejsou spokojení s koncentrací Blacků a snaží se uklidnit své hráče
24:00
Hra se hraje ve vysokém tempu a diváci, kteří se přišli podívat na dnešní florbal musí být spokojeni
23:00
Dobrá práce útoku, který vybojoval přečíslení dva na jednoho. Sparťanský obránce nedovolil přihrávku na volného hráče
21:50
Sparta dokáže pokrýt všechny hráče Blacků a domácí si nevytvořili moc šancí
21:00
Blaci zkouší najít mezery v hostující obraně
20:00
Vyloučen hráč Lukáš Kovařík družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Sparta dostala 2 minuty za pozdní příchod ze šaten a nabídla Blacků přesilovku
20:00
19:39
Sparta zkusila ještě z brejku skórovat. Blaci dobře vystihli záměr Sparty a nepustili je do větší šance.
18:50
Blaci se snaží dohrát třetinu na míčku
17:40
Blaci zkoušejí krosové nahrávky, ale obrana Sparty tito nahrávky blokuje
16:30
I Sparta se snaží odpovědět na tlak Blacků, ale jejich střela neměla gólové parametry
15:50
15:50
Sparťanský gólman se zlobí na svoji obranu, další dobrá kombinace Blacků a už dávají čtvrtý gól
15:04
Hned po buly mohli dát gól ale bohužel střela letěla vedle
15:00
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Jaroslav Verner (3:1).
14:59
Rulíšek se štěstím přehodil gólmana a ten už nedokázal míček zastavit
14:25
Blacky gól nakopl a jsou aktivnější
13:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Tomáš Čáslava (2:1).
13:40
Co se nepovedlo předtím se povedlo teď: Burian dostal nahrávku od Čáslavi a Blaci otáčejí zápas
12:00
Burian mohl otočit zápas, ale trefuje jenom ruku gólmana hostů
11:20
I Blaci darovali Spartě standartku . Střela byla zablokována
09:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Čejka bez asistence (1:1).
09:30
Čejka propálil všechno co mu stálo v cestě a je to 1:1
09:29
Burian zkoušel backhandovou střelu. Ta nakonec nebyla tak přesná a Sparta darovala malou domů a Blaci mají zajímavou standartku na velkém brankovišti
07:25
Sparta zatím hrozí z brejků a dalo by se říct, že zatím je hodně nebezpečná
06:00
Dvě vystihnutí přihrávky a Blaci se dostávali do šancí, ale zatím tomu chybí větší přednost od Blacků
04:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Marek Veselý (0:1).