1:2
0:1
1:1
- : -
branky (asistence): 06:01 Marek Beneš (Marek Deutsch), 58:44 Marek Beneš (Ondřej Němeček)
branky (asistence): 03:51 Jakub Vilím (Petr Jankulár), 05:52 Jakub Vilím (Patrik Němec), 20:32 Lukáš Hájek (Ondřej Firda), 57:09 Lukáš Hájek (Jakub Hubálek)

Tatran Střešovice - 1. SC Vítkovice 2:4
7. Marek Beneš, 59. Marek Beneš - 4. Jakub Vilím, 6. Jakub Vilím, 21. Lukáš Hájek, 58. Lukáš Hájek; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 210; zásahy brankářů: Michal Rebro 17 - Lukáš Souček 18; po třetinách: 1:2, 0:1, 1:1;
60:00
Komentář Pavla Bruse: V prvé řadě všechno nejlepší do nového roku všem. K zápasu. Radost mi udělala třetí lajna v čele s výborným Vilímem. Tak trochu novoroční zápas, z naší strany hodně technických chyb a nepřesností ale dnes to stačilo. V útoku bych to popsal slovem "kentán". Finále je každopádně super, těšíme se na něj a chceme naše první letošní zlato!
60:00
Komentář Daniele Fišera (Tatra): V zápase jsme nebyli dostatečně efektivní v útoku a vytvářeli malý tlak do branky. Střídali jsme světlé momenty s těmi špatnými, které soupeř potrestal. Těšíme se na sobotní zápas s Chodovem.
60:00
59:59
Střely ve třetí části: 7:7 Střely celkem: 19:21
59:59
Tatran Střešovice končí v semifinále Poháru České pojišťovny, do finále postupují Vítkovice, které v dnešním utkání byly objektivně lepší.
59:28
Tatranští spálili více jak pět šancí v této třetině. Když nedáš, nemůžeš vyhrát. To bude nejspíš platit i v dnešním utkání.
58:44
Timeout Tatran Střešovice
58:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Ondřej Němeček (2:4).
58:37
Domácí hrají bez Rebra v bráně.
57:09
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Jakub Hubálek (1:4).
50:41
Domácí hrají v plném počtu.
50:15
Hájek našel skulinku v uzamknutém velkém brankovišti a posílá skrz něj přihrávku na druhé křídlo, tam však nikdo z Ostravanů.
49:22
Dlouhé nahození až k Součkovi končí na holi Delonga, který si za přihrávek s Rýparem otevírá cestu k Rebrovi.
48:49
V minulém oslabení to byli právě domácí, kdo byl aktivnější. Uvidíme, jestli tomu bude i tentokrát a jestli se dočkáme nějaké branky.
48:41
Vyloučen hráč Ronald Gašparík družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
48:30
Gál v šanci, hosté si zahrají přesilovou hru.
48:03
Slavík bojuje proti třem hostům, míček nakonec neudržel. Vítkovice jdou do brejku.
47:10
K odraženému míčku se dostal Sladký, po střele z otočky pálí mimo.
46:56
Tempo hry se zvyšuje, Mühlfait prvně obešel Tokoše, pak přihrál zpět do obrany.
45:55
Hájek nezpracoval letící míček před odkrytou klecí. Stačilo pouze položit hůl na zem a nasměrovat míček do brány, ale někdy i ty nejlehčí situace bývají velmi těžké.
45:27
Na hřišti první formace obou týmů, hraje se ve velkém brankovišti Tatranu.
44:47
Gál na Jankulára, ten po mantinelu na Vilíma na křídle.
42:21
Slavíkova střela trefuje jen Gála, míček mají na holi Vítkovice.
40:39
Dnešnímu utkání ve STODOLA Aréně Střešovice přihlíží přesně 210 diváků!
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu ve druhé části: 4:7
39:11
V této třetině se již nic velkého nestane.
38:34
Slavík z první posílá jedovku, Souček nalepený na tyč chytá.
37:19
Blíží se nám konec druhé třetiny, která byla oproti té první klidnější. Zatím jsme v ní viděli jediný gól z hole Lukáše Hájka z Vítkovic.
35:28
Hraje se nahoru dolů, míček často mění svého majitele.
35:17
Němeček blokuje střelu Hájka!
32:18
I přes jeden vstřelený gól v podání Lukáše Hájka ve druhé části se zatím nic významnějšího neděje. Oba týmy se spíše oťukávají a snaží se hrát na jistotu.
29:17
Vyloučen hráč Jiří Kolísko družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:00
Domácí mohli do brejku, zastavila je technická nepřesnost.
28:36
Tokoš nezvykle v obraně rozehrává akci.
28:10
Delong pálí na Rebra, ten bez problémů chytá.
27:57
Oba týmy střídají, na míčku Tatran.
23:22
Do hry od začátku třetiny naskočil i Ondřej Němeček, zlepšení herního projevu se však zatím nekoná-
22:05
Vilím aktivně napadá na polovině hřiště, domácí nemají lehkou cestu k Součkovi.
20:32
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Ondřej Firda (1:3).
20:08
A máme tady druhou třetinu. Stejně jako na začátku první, i tentokrát úvodní buly vyhrály Vítkovice, které se hned přesunuly před Rebra.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v první třetině: 8:7
19:59
Domácí ještě v závěru sahali po vyrovnání, k tomu ale nedošlo. Na více si budeme muset počkat do další dvacetiminutovky.
17:54
Vítkovice mají častěji míček, Tatran se ale dostává do mnohem lepších šancí.
16:14
Lacko Gál se snažil poslat míček na druhou stranu, nebyl zde ale žádný z jeho spoluhráčů, a tak posílá alespoň na střed hřiště.
14:03
Střešovice ubránily přesilovku a jsou v plném počtu.
11:58
Vyloučen hráč Jakub Švejkovský družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za držení.
10:08
Tatran se usadil na polovině soupeře, uzamkl ho, ale gól z této výhody nevytěžil.
07:28
Po gólu se konečně probudili domácí fanoušci a povzbuzují Střešovice v boji za vyrovnáním.
06:01
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Marek Deutsch (1:2).
06:01
Ale o pouhých devět sekund později se probudil domácí tým a navrátilec z Pixba, Marek Beneš, alespoň snižuje na 1:2.
05:52
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Jakub Vilím, asistoval Patrik Němec (0:2).
05:52
Nikdo si nepohlídal Vilíma ve velkém brankovišti, a tak pohodlně skóroval opět do odkryté brány.
03:51
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Jakub Vilím, asistoval Petr Jankulár (0:1).
03:51
Vítkovičtí ubránili šanci domácích a vrhli se do útoku, kdy střelou od pravého mantinelu ke vzdálenější tyči skóroval Jakub Vilím.
03:44
Svoboda vystrkoval růžky, nic z toho nebylo a Vítkovice jdou do brejku.
02:56
Vítovec nahazuje na Langera, od něj se míček odráží na střídačku Vítkovic. Rozehrávat za hosty bude Jastřembský.
02:32
Rebro neměl se zpracováním míčku problém, ten mají v moci opět hosté.
01:45
Oba týmy střídají, Šebesta rozehrává akci.
01:19
Němec spálil tutovku před odkrytou bránou a pálí mimo hřiště. Míček pro Tatran.
01:05
Langer nepřešel přes půlku, hosté jdou do rychlého protiútoku.
00:43
Vítkovice na míčku, s přechodem do útoku nepospíchají.
00:34
Hra se přenesla před Rebra, Gašparík zasahuje a vyváží na polovinu.
00:10
První buly pro Vítkovice, ty mají míček v rohu u Součka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC Vítkovice: brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jakub Hubálek, Josef Rýpar, Ondřej Firda, Lukáš Hájek, Jan Šebesta
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Marek Deutsch, Ronald Gašparík, Marek Beneš, Filip Langer, Milan Meliš
00:00
Vítejte u semifinálového zápasu Poháru České pojišťovny mezi domácím Tatranem a hostujícími Vítkovicemi.