0:2
2:8
- : -
Florbal MB
branky (asistence): 00:58 Aleš Höffer (Tomáš Kindl), 53:04 Aleš Höffer (Daniel Cabejšek), 54:12 Matyáš Krebner (Ľuboš Šefčík)
Florbal MB
branky (asistence): 04:17 Milan Tomašík (Tomáš Chroust), 06:42 Tomáš Chroust (Jan Řehoř), 21:29 Tadeáš Chroust (Tomáš Chroust), 35:55 Tadeáš Chroust (Jiří Curney), 43:34 Tadeáš Chroust (Jiří Curney), 45:34 Tadeáš Chroust (Jiří Curney), 46:24 Petr Novotný (Jan Natov), 47:52 Jiří Curney (Petr Novotný), 52:16 Petr Novotný (Jiří Curney), 55:15 Radek Krajcigr (Petr Kološ), 56:40 Jiří Curney (Petr Novotný), 57:41 Tadeáš Chroust (Tomáš Chroust)

FBŠ Bohemians - Florbal MB 3:12
1. Aleš Höffer, 54. Aleš Höffer, 55. Matyáš Krebner - 5. Milan Tomašík, 7. Tomáš Chroust, 22. Tadeáš Chroust, 36. Tadeáš Chroust, 44. Tadeáš Chroust, 46. Tadeáš Chroust, 47. Petr Novotný, 48. Jiří Curney, 53. Petr Novotný, 56. Radek Krajcigr, 57. Jiří Curney, 58. Tadeáš Chroust; rozhodčí: Vojtěch Sýkora - Radek Štengl; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; diváků: 102; zásahy brankářů: Michal Kotouček 13, Ondřej Kratěk 4 - Lukáš Bauer 13; po třetinách: 1:2, 0:2, 2:8;
60:00
Střely na bránu celkem: FbŠ Bohemians 16, Florbal MB 29.
60:00
Komentář trenéra hostí Jana Pazdery: S našim výkonem jsem naprosto spokojen, v první polovině zápasu se hrál vzhledem k velikosti hřiště silový florbal, ve kterém jsme měli navrch. Ve třetí třetině jsme si ze zápasu udělali exhibici. Chválím hráče za nasazení, bojovnost a především velkou sebekontrolu.
60:00
Střely na bránu ve 3.třetině: FbŠ Bohemians 7, Florbal MB 13.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: Dneska se nám moc nedařilo, do útoku jsme byli trapný, což potvrzují i přesilovky, ve kterých jsme nedali ani gól. Ale i tak jsme se dvě třetiny drželi v přijatelném skóre. Třetí třetina byla super pro diváky, padalo spoustu gólů, bohužel do naší sítě.
60:00
58:10
Krbec překazil další akci 2-1.
57:41
Branku družstva Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Tomáš Chroust (3:12).
57:41
Bratrské duo předvedlo krásnou kombinaci, po krosu zakončil Tadeáš bombou k tyči.
56:40
Branku družstva Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Petr Novotný (3:11).
56:40
Curney bez problémů dorazil odražený míček do prázdné brány.
55:15
Branku družstva Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Petr Kološ (3:10).
55:15
Krajcigr se šikovně protáhl od mantinelu na střed a zakončil do odkryté brány.
54:12
Timeout Florbal MB
54:12
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Ľuboš Šefčík (3:9).
54:12
Krebner napřáhl těsně za půlkou. Jeho bomba tahem končí v boleslavské síti.
53:04
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Aleš Höffer, asistoval Daniel Cabejšek (2:9).
53:04
Höffer snižuje krásnou střelou od mantineu na bližší tyč.
52:16
Branku družstva Florbal MB vstřelil Petr Novotný, asistoval Jiří Curney (1:9).
52:16
Novotný střelou od mantinelu navyšuje vedení svého týmu.
51:55
Dnešní semifinále sleduje 102 diváků.
48:26
I dnes pokračuje souboj o hezčí plnovous. Hlavními aktéry jsou mladoboleslavský Jan Natov a šéftrenér Bohemky Tomáš Grigar.
47:52
Branku družstva Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Petr Novotný (1:8).
47:52
Nepříliš povedená střela Curneyho končí gólem.
47:12
Po dlouhé době vidíme i střelu Bohemky. Miščíkovu ránu Bauer chytá.
46:24
Branku družstva Florbal MB vstřelil Petr Novotný, asistoval Jan Natov (1:7).
46:24
Kratěk se v brance ani neohřál a inkasuje.
45:34
Branku družstva Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Jiří Curney (1:6).
45:34
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Kratěk družstva FBŠ Bohemians
45:34
Další gól dvojice Ta. Chroust - Curney a Boleslav odskakuje do pětigólového vedení.
44:36
Řehoř osamocen na středu. Jeho rána letí pouze do tribuny Moniky Slavíkové.
43:34
43:34
Dvojice Ta. Chroust - Curney zařizuje i druhý gól v přesilové hře svého týmu.
43:14
Čihák skvěle zablokoval Jelínkovu ránu.
42:48
Vyloučen hráč Martin Poláček družstva FBŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
42:32
Tomašíkova formace opět zahrozila. Po standardní situaci zvoní tyč.
41:20
Tvrdou střelu hostujícího obránce Kotouček chytá.
40:05
Bohemka se hned na začátku třetiny pustila do agresivního napadání.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2.třetině: FbŠ Bohemians 2, Florbal MB 7.
40:00
39:37
Boleslav drží balónek a čeká na konec třetiny.
38:20
Hra se odehrává převážně ve středním pásmu.
35:55
35:35
Tadeáš Chroust se po nahrávce na střed nemýlil a svojí přesnou střelou nad nohu zvyšuje na 1:4.
34:41
Vyloučen hráč Pavel Čihák družstva FBŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
34:41
Přesilovou hru si vyzkouší i hostující tým.
34:20
Kotouček nyní drží svými zákroky Bohemku ve hře.
33:35
Útok Tomašíka a bratří Chroustů opět zamkl Bohemku v jejím pásmu. Tomašík pak vystřelil pouze mimo.
31:45
Čihák dobře vyvezl balónek po pravém mantinelu, jeho střela končí nad bránou.
30:10
Domácí opět rozehrávají a vidíme velký počet přihrávek mezi obránci. Následuje krátká návštěva útočné poloviny a balónek má opět Boleslav.
29:10
Curney to zkoušel po skákavém krosu od Natova, míček mu však uskočil.
28:10
Šimek to zkoušel opět se svého místa, střelu z úhlu Bauer chytá.
26:34
Vyloučen hráč Jan Jelínek družstva Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:34
Bohemka si zahraje již třetí přesilovou hru. V přesilovkách v první třetině jsme se dočkali pouze minimálního počtu střel na branku.
25:50
Boleslav drží domácí pod tlakem v obranném pásmu. Šance si však nevytvořila.
25:00
Na Děkanku si našlo dnes večer cestu spoustu diváků. Nechybí ani Pavel Krbec, trenér extraligových žen.
23:50
Bohemka po dlouhé době kombinuje na polovině hostů. Po střele za mantinel se k míčku dostává Boleslav.
21:55
Po secvičené standardce se dostal ke střele Dobisík, mířil však lehce mimo.
21:29
21:29
Po spolupráci bratří Chroustů zvyšuje Boleslav své vedení.
20:10
K prvnímu útoku 2.třetiny se dostávají domácí hráči. Zatím vidíme pouze přihrávky na vlastní polovině.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1.třetině: FbŠ Bohemians 7, Florbal MB 9.
20:00
19:59
Bohemka zakončila třetinu s míčkem, vážnější šanci si ale nepřipravila.
17:21
Boleslav odbránila i své druhé oslabení a rozehrává postupný útok.
17:10
Šimek z úhlu zakončil pouze do připraveného Bauera.
15:44
Tomáš Chroust se v oslabení hnal na Kotoučkovu branku, ale neuspěl.
15:21
Vyloučen hráč Tadeáš Chroust družstva Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
14:52
Krebner nyní dobře odbránil situaci 3-1.
13:55
Hráči Bohemky střílí pouze mimo bránu.
12:40
Vyloučen hráč Tomáš Chroust družstva Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
12:40
Bohemka si po faulu Tomáše Chrousta zahraje přesilovku.
11:40
Krajcigr byl osamocen na středu před brankou, ale vystřelil pouze mimo.
08:45
Curney vedl svůj tým do protiútoku 3-2, Kotouček vyrazil.
06:42
Branku družstva Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Jan Řehoř (1:2).
06:42
Tomáš Chroust dostal krásnou přihrávku na malé brankoviště a bez problémů zakončil do odkryté brány.
06:05
Forman je nyní v péči zdravotníka na střídačce hostí, snad bude v pořádku.
04:17
Branku družstva Florbal MB vstřelil Milan Tomašík, asistoval Tomáš Chroust (1:1).
04:17
Tomašík se nejlépe zorientoval před domácí brankou a je vyrovnáno.
03:40
Boleslav nebezpečně rozehrála standardní situaci z rohu. Kotouček byl pozorný.
02:30
Bohemka získala v obraně balonek, Šebek se hnal do útoku, ale Bauera nepřekonal.
00:58
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Aleš Höffer, asistoval Tomáš Kindl (1:0).
00:58
Höffer sebral na středu odražený míček a nekompromisně zakončil.
00:02
Úvodní buly vyhrála Boleslav a vyráží do útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Sýkora a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Kološ, Jan Jelínek, Jiří Curney, Jan Natov, Radek Krajcigr
00:00
Line-up domácích FBŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Mikuláš Forman, Kryštof Krbec, Adam Růžek, Tomáš Kindl, Aleš Höffer
00:00
Dobrý den, vítejte u dnešního on-line přenosu ze semifinálového utkání Poháru České pojišťovny. Proti domácím FbŠ Bohemians se postaví tým Florbal MB. Obě letošní setkání v Superlize získali hráči Mladé Boleslavi, 8:5 a 11:6.