3:3
2:4
1:0
- : -
branky (asistence): 07:03 Luděk Charouzek (Martin Blažek), 15:28 Jaromír Lisa (Martin Blažek), 17:33 Jaromír Lisa (Petr Poduška), 24:15 Martin Blažek (Viktor Vlach), 35:37 Viktor Vlach (Martin Blažek), 51:08 Viktor Vlach (Jan Knězů)
branky (asistence): 16:52 Petr Novotný (Matěj Svatek), 17:13 Michal Klápa (Daniel Váradi), 17:45 Miroslav Šnajdr (Petr Novotný), 27:07 Petr Novotný (Ondřej Vavro), 29:24 Miroslav Šnajdr (Jakub Černý), 34:17 Tomáš Oliverius (Michal Klápa), 35:15 Miroslav Šnajdr (Miroslav Horký)

Spartak Pelhřimov - FB Hurrican Karlovy Vary 6:7
8. Luděk Charouzek, 16. Jaromír Lisa, 18. Jaromír Lisa, 25. Martin Blažek, 36. Viktor Vlach, 52. Viktor Vlach - 17. Petr Novotný, 18. Michal Klápa, 18. Miroslav Šnajdr, 28. Petr Novotný, 30. Miroslav Šnajdr, 35. Tomáš Oliverius, 36. Miroslav Šnajdr; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 194; zásahy brankářů: Zbyněk Venkrbec 30 - Daniel Váradi 23; po třetinách: 3:3, 2:4, 1:0;
60:00
Vyjádření trenéra hostí: V 1. třetině jsme hráli zbytečně nervozně, asi z důvodu, že jsme sehrávali nově lajny. Ve 2. třetině jsme změnili herní styl a soupeře jasně přehráli. Bohužel jsme potřebovali hodně jasných šancí na gól a díky tomu se ve 3. třetí třetině jsme se museli bát o výsledek až do konce zápasu. Zlaté 3 body, děkuji klukům, soupeřům a výborným divákům.
60:00
Střely na bránu ve 3.třetině: 6:10
60:00
Vyjádření vedoucího domácích: Výborná 1. třetina ze které jsme nevytěžili vedení, protože jsme dostali poměrně laciné branky. Druhá třetina se nám totálně nevyvedla, soupeř se dostal na koně, odskočil na rozdíl třech branek a ač přes zlepšení výkonu ve 3. třetině jsme z množství šancí co jsme měli, jsme dokázali proměnit pouze jednu, což na body nestačilo. Děkujeme divákům za parádní atmosféru a neutuchající podporu.
59:21
Vyloučen hráč Miroslav Šnajdr družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
55:39
Hosté opět jen kombinují na své polovině.
53:30
Další standardní situace pro Vary. Ty nám dneska ukazují jeden pěkný signál za druhým.
52:48
Hra se nám uklidnila a Vary nikam nespěchají a hrají spíše na jistotu.
51:28
A opět Vlach. Dostal přihrávku na střed a odtud se tento mladík moc často nemýlí. Vlach trefuje šibenici a Váradi se jen otočil za střelou.
51:08
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Viktor Vlach, asistoval Jan Knězů (6:7).
50:40
Lisa, Vlach, Vlach, Lisa. Střelci v této přesilovce, ale ani jeden nedokázal dostat míček přes 1. hráče, nebo za Váradiho.
49:15
Vyloučen hráč Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra rukou.
44:22
Na hřišti se objevuje další mladá naděje Spartaku Tomáš Váňa. I v Humpolci jsou šikovní hráči. :)
43:05
I ve 3. třetině je hra akční a přelévá se ze strany na stranu.
41:53
Domácí měli štěstí, když míček skákal na malém brankovišti, ale ani jedna čepel hostí nebyla schopna trefit míček ideálně za záda Venkrbce.
35:37
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Viktor Vlach, asistoval Martin Blažek (5:7).
35:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Miroslav Horký (4:7).
35:15
A další gól Varů. Když Horký dostává přihrávku od Šnajdra, který by z první asi trefil padajícího Venkrbce tak hned vrací zpět na Šnajdra a ten jen trefuje prázdnou bránu.
34:17
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Oliverius, asistoval Michal Klápa (4:6).
34:17
Vary ze standardní situace odskakují na rozdíl dvou branek. Když Oliverius trefuje Charouzkovu díru mezi nohy.
34:15
I na druhé straně Venkrbec se nenechal zastrašit a předvádí pěkné zákroky.
32:00
Tenhle zákrok Váradiho by chtělo vidět na videu. Blažek sprintoval po středu na bránu. Přihrál Lisovi, který usměrnil míček do prázdné branky, kde ovšem neskončil. Váradi využil své vysoké postavy a fotbalovým skokem zastavuje míček.
31:00
Poprvé dohry se dostává ryšavý muž Kocián a hned vybojoval pro domácí faul
29:24
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Jakub Černý (4:5).
29:24
Šnajdr si dal sprint přes celé hřiště podél mantinelu a dostává svůj tým poprvé do vedení.
28:50
Vlach dvakrát zablokoval střelu a posouvá míček na Lisu a ten z dálky zkusil změnit skóre, Váradi byl proti
27:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Novotný, asistoval Ondřej Vavro (4:4).
27:07
Vary předvedli ťukec, tím rozhodili domácí a míček nad nohou proletěl za Venkrbce.
26:45
Vlach je dneska aktivní ve střelbě, ale opět jeho střela končí na gólmanovi.
24:15
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Viktor Vlach (4:3).
24:15
Blažek posouvá svůj tým do vedení, když na nic nečekal, plácl do balónku a ten skončil za zády gólmana.
24:10
Hendrych pěknou stahovačkou přihrál Poduškovi, ale ten neúspěšný
22:25
Brothánek promáchnul a hráč z Varů šel sám na Venkrbce, ten vyběhl skoro mimo brankoviště, kde nechal pouze špičku boty a vyrazil míček z čepe protihráče.
20:50
1. střelu vysílá Vlach, ale Váradi s přehledem chytá míček do rukou.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: 10:11
20:00
19:50
Velké štěstí pro domácí, když Macek nemohl zpracovat míček, jinak by byl sám před Venkrbcem.
19:29
Blažek trefuje masku Váradiho.
17:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Petr Novotný (3:3).
17:45
Tohle je výživná minuta 1. třetiny. Je tu opět srovnáno, když Venkrbec neviděl střelu a naše míček až za zády.
17:33
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Petr Poduška (3:2).
17:33
Než to stačím vše zaznamenat tak Lisa převrací vedení opět na stranu domácích.
17:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Daniel Váradi (2:2).
17:13
A máme tu srovnáno. Pěkný výhoz Váradiho, zpracování Klápala, obtočení okolo Běhounka a je srovnáno.
16:52
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Novotný, asistoval Matěj Svatek (2:1).
16:52
Tohle byl pěkný signál v podání hostí, kteří stahují náskok Spartaku po standardní situaci
15:28
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Martin Blažek (2:0).
15:28
Blažek přihrávkou ze středu nachází Lisu, který je postaven na rohu velkého brankoviště a zavěšuje do prázdné brány za záda bezmocného Váradiho.
14:15
Hendrych vystihuje přihrávku na půlce a mohla z toho být slibná akce pro domácí, ale míček nemohl zkrotit a dostat ho pod kontrolu.
12:56
Lisa ze středu opět zkouší pozornost Váradiho, ten předvádí jeden pěkný zákrok za druhým.
10:45
Lisa pěknou střelou na bližší prověřuje Váradiho.
10:00
Domácí dostávají druhou šanci o může více v poli, když Novotný posílá na zem Hendrycha.
09:31
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:03
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Luděk Charouzek, asistoval Martin Blažek (1:0).
07:03
Jednou mířil Charouzek vedle, ale na druhou střelu si našteloval mušku správně a po zemi posouvá domácí do vedení.
06:46
Tohle není zrovna přesilovka dle představ Spartaku. Místo střílení projektilů na gólmana hostí tak musel zasahovat Venkrbec, který podržel dvakrát svůj tým. Při jednom výhozu sice málem nahrál hráči z Varů, ale chyba nebyla potrestána.
06:06
Blažek o přesilovce vystřelil dvakrát, ale vždy trefil 1. hráče.
05:28
Vyloučen hráč Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za vražení zády.
05:28
Po faulu na Hendrycha si domácí zahrají přesilovku.
04:42
Spartak první minuty zatím nic nepředvedl.
02:50
Sprint Běhounka, aby zabránil hostím akce dopadl pádem a bolestivým skluzem po palubovce. Hosté sami před Venkrbcem, který dobře postaven kryje a následnou dorážku zaklekává jeho obrana.
01:53
Poduška se svými parťáky 3 na 2, ale byl zastaven a vznikl z toho protiútok hostí. Naštěstí pro domácí akce skončila neúspěšně.
00:53
Úvodní buly vyhrál Spartak a až do teď nenechal Vary sáhnout na kulatý nesmysl.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Ondřej Vavro, Marek Mandler, Daniel Macek, Petr Novotný, Matěj Svatek
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Zbyněk Venkrbec; hráči v poli: Viktor Vlach, Jan Brothánek, Martin Blažek, Jaromír Lisa, Petr Poduška
00:00
Vítám Vás u 1. on-line přenosu v roce 2018 z pelhřimovské "Poutník arény", kde přivítá domácí mužstvo Spartak Pelhřimov tým z lázeňského města a domoviny Becherovky Karlovy Vary. Domácí Spartak měl dlouhou dobu zregenerovat a zapomenout na prohru se Slovan Havířov, kdy ztratili vítěství během poslední minuty.