4:1
1:0
2:2
- : -
branky (asistence): 04:21 Adam Kobr (Milan Koubek), 11:37 Michael Sháněl (Libor Knypl), 15:02 Adam Kobr (Milan Koubek), 16:11 Filip Kerhart (Vojtěch Pavlák), 32:48 Martin Kadavý (Michael Sháněl), 52:03 Milan Koubek (Adam Kobr), 58:14 Martin Kadavý (Michael Sháněl)
branky (asistence): 18:26 Adam Kuba (Karel Prokopec), 51:45 Pavel Řeřicha (Michael Kolínský), 53:56 Adam Kuba (Pavel Řeřicha)

FTC Vysoké Mýto - FBC Sokol Písek 7:3
5. Adam Kobr, 12. Michael Sháněl, 16. Adam Kobr, 17. Filip Kerhart, 33. Martin Kadavý, 53. Milan Koubek, 59. Martin Kadavý - 19. Adam Kuba, 52. Pavel Řeřicha, 54. Adam Kuba; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 5:3; využití: 0:2; diváků: 107; zásahy brankářů: Tomáš Hynek 38 - Martin Hrubec 37; po třetinách: 4:1, 1:0, 2:2;
60:00
59:59
KOMENTÁŘ TRENÉRA HOSTI MIKEŠ JAKUB: V první třetině bylo Mýto o něco lepší dokázalo střelit 4 góly po našich chybách a to se projevilo v ávěrečném skóre. Perfektně zachytal brankář Vysokého Mýta. Gratulujeme soupeřům k vítězství a děkujeme pořadatelům a divákům za atmosféru.
59:59
KOMENTÁŘ TRENÉRA DOMÁCÍCH JINDŘICH VEČEŘE: Především jsem dnes rád za 3 body. Spíš než kvalitní bylo utkání bojovné, ale i takové utkání se dalo uhrát a vítězství bereme.
59:59
V poslední hrací části jsme mohli vidět opět rychlou hru hráčů. Drsnost byla vidět na obou stranách. Diváci podporovali svůj domácí tým velmi horlivě.
59:59
NEJLEPŠÍ HÁRČ UTKÁNÍ FBC SOKOL PÍSEK: 96 Hrubec Martin NEJLEPŠÍ HRÁČ UTKÁNÍ FTC VYSOKÉ MÝTO: 99 Tomáš Hynek
59:59
Po ukončení se na sebe hráči vrhli. hezké zakončení zápasu.
59:02
Timeout FTC Vysoké Mýto
58:14
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Michael Sháněl (7:3).
55:35
Vyloučen hráč Pavel Řeřicha družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za hrubost.
54:31
Vyloučen hráč Martin Stejskal družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za sekání.
54:31
Mýto si zahraje přesilovou hru.
53:56
Timeout FBC Sokol Písek
53:56
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Adam Kuba, asistoval Pavel Řeřicha (6:3).
53:00
Opět přesilovka Písku.
52:45
Vyloučen hráč Martin Kadavý družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za držení.
52:03
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (6:2).
52:03
Milan Koubek střílí gól, rychlá odezva na předešlý gól.
51:45
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Pavel Řeřicha, asistoval Michael Kolínský (5:2).
51:45
Písek střílí gól ze standartní situace před bránou.
48:00
Hra je velmi ostrá.
47:05
Vyloučen hráč Jan Bouček družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za hrubost.
47:05
Vyloučen hráč Libor Knypl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
47:00
Potyčka na hřišti!
46:00
Brankář domácích si opět připisuje další zákrok.
42:00
Mýto má velké šance, které zatim nejsou proměněny.
40:01
Úvodní buly mají domácí.
40:00
40:00
39:59
Druhá část byla opět rychlá jako první. Opatrnost šla mimo hru a párkrát musela naše zdravotnice zakročit. Střely pro hosté 15 a domácí 17. Střelecky to vypadalo vlemi nadějně až na to že muži neměli moc štěstí a přesnost ke střelení gólu. Místo gólů se nám tu rozběhlo vyloučení.
38:00
Mýto opět odolalo přesilovce.
35:53
Vyloučen hráč Filip Kerhart družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
31:21
Mýto ustálo přesilovku a Rozlivka se vrací do hry.
29:30
Písek si zahraje opět přesilovou hru.
29:21
Trestné střílení družstva FBC Sokol Písek neproměnil Adam Kuba.
29:21
Vyloučen hráč Ladislav Rozlivka družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
29:21
Tomáš Hynek předvedl krásný výkon a vykopl míček od hokejky pryč, tím podržel svůj tým a skóre zůstává stejné.
29:21
Ladislav Rozlivka chtěl svému brankáři pomoct, ale bohužel za sekání jde ven na 2minuty.
28:00
V této třetině nemá ani jeden hrací celek štěstí na vstřelení gólu do brány.
22:00
Písek se rve o míček. Hra je velmi rychlá a přelévá se z jedné strany na druhou.
21:00
Tomáš Hynek si připisuje na účet zákrok a tím podržel svůj tým.
20:00
20:00
19:59
Ze začátku jsme mohli vidět opatrnou hru která se postupně stupňovala. Střely po první třetině jsou pro hosté 14 a domácí 13 i přes podobný střelový součet, má Mýto větší přesnost ve trefení brány. Diváci podporují týmy. Doufejme, že uvidíme hezký florbal i v další hrací části.
19:00
Mýto opět tlačí na Písek.
18:26
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Adam Kuba, asistoval Karel Prokopec (4:1).
18:26
Sokol snižuje náskok Mýta.
16:59
Vyloučen hráč Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
16:59
Sokol bude hrát přesilovou hru. Bude snížení skóre?
16:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Filip Kerhart, asistoval Vojtěch Pavlák (4:0).
15:02
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (3:0).
15:02
Mýto si pojišťuje svůj náskok na 3:0!
12:00
Hrací tempo je rychlé.
11:37
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Michael Sháněl, asistoval Libor Knypl (2:0).
06:00
FBC Sokol Písek se snaží o vyrovnání, ale Mýto je zatím nepropustitelné.
04:21
04:20
Mýto po prvních minutách vede.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Písek: brankář: Martin Hrubec; hráči v poli: Luboš Čuka, Karel Prokopec, Lukáš Teska, Vladimír Lešek, Michael Kolínský
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto : brankář: Tomáš Hynek; hráči v poli: Ladislav Rozlivka, Václav Vilímek, Václav Hanus, Milan Koubek, Adam Kobr