1:1
4:3
4:3
- : -
branky (asistence): 03:31 Lukáš Mock (Vít Škvára), 22:46 Filip Kučaba (Hynek Nikolič), 35:25 Hynek Nikolič (Jaroslav Bečvář), 37:15 Filip Kučaba, 37:57 Jindřich Grosse (Jaroslav Bečvář), 45:36 Hynek Nikolič (Jaroslav Bečvář), 46:31 Hynek Nikolič (Vít Škvára), 49:13 Hynek Nikolič (Filip Kučaba), 50:14 Hynek Nikolič (Jaroslav Bečvář)
branky (asistence): 05:30 Teemu Tuhkanen (Michal Skibko), 23:43 Michal Skibko (Jiří Špak), 25:18 Teemu Tuhkanen (Tomáš Szabo), 30:46 Jiří Špak (Tomáš Szabo), 51:34 Jan Burkoň (Teemu Tuhkanen), 54:01 Jiří Špak (Tomáš Szabo), 54:21 Jiří Špak (Lukáš Ďuriš)

Florbal Ústí B - FBC Panthers Liberec 9:7
4. Lukáš Mock, 23. Filip Kučaba, 36. Hynek Nikolič, 38. Filip Kučaba, 38. Jindřich Grosse, 46. Hynek Nikolič, 47. Hynek Nikolič, 50. Hynek Nikolič, 51. Hynek Nikolič - 6. Teemu Tuhkanen, 24. Michal Skibko, 26. Teemu Tuhkanen, 31. Jiří Špak, 52. Jan Burkoň, 55. Jiří Špak, 55. Jiří Špak; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 6:2; využití: 2:2; diváků: 33; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 29 - Petr Šťastný 30; po třetinách: 1:1, 4:3, 4:3;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: Ústí - 13, Liberec - 10
59:59
Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za utkání, divákům za atmosféru a brankáři domácích za vypůjčené kalhoty. Komentář vedoucího domácích: Děkujeme soupeři za zápas, který rozhodly Víťovo nahrávky. Je to pašák ten kluk. Přejeme šťastnou cestu domů, divákům děkujeme za rekordní návštěvu a paraLeovi brzké uzdravení.
58:19
Vyloučen hráč Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
56:10
Timeout FBC Panthers Liberec
56:10
Vyloučen hráč Jindřich Grosse družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
54:21
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Lukáš Ďuriš (9:7).
54:01
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Tomáš Szabo (9:6).
51:34
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Burkoň, asistoval Teemu Tuhkanen (9:5).
51:16
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za blokování hokejky.
50:14
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Jaroslav Bečvář (9:4).
49:13
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Filip Kučaba (8:4).
48:33
Vyloučen hráč Miroslav Šeps družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
46:31
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Vít Škvára (7:4).
45:36
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině Ústí - 12, Liberec - 11
37:57
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Jaroslav Bečvář (5:4).
37:46
Vyloučen hráč Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře.
37:15
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba bez asistence (4:4).
35:25
30:46
25:18
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Teemu Tuhkanen, asistoval Tomáš Szabo (2:3).
23:57
Vyloučen hráč Lukáš Mock družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
23:43
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Michal Skibko, asistoval Jiří Špak (2:2).
22:46
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Hynek Nikolič (2:1).
20:52
Vyloučen hráč Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Florbal Ústí: 14 FBC Panthers Liberec 15
12:38
Vyloučen hráč Jaroslav Bečvář družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
05:30
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Teemu Tuhkanen, asistoval Michal Skibko (1:1).