5:2
5:0
9:2
- : -
branky (asistence): 01:39 David Žáček (Marek Macek), 03:35 David Petržela (David Žáček), 04:13 Vojtěch Vlasák (Filip Novák), 08:27 David Petržela (David Žáček), 14:48 Petr Černý (Adam Šmíd), 28:57 Adam Šmíd (Lukáš Slabý), 29:17 David Žáček (Marek Macek), 30:01 David Petržela (David Žáček), 35:42 David Petržela (David Žáček), 38:37 Vojtěch Vlasák (Vojtěch Kaluža), 44:29 Adam Šmíd (Marek Macek), 46:21 Marek Macek (Adam Šmíd), 46:26 David Petržela (David Žáček), 47:28 David Žáček (Patrik Bartoš), 48:50 Adam Šmíd (Marek Macek), 49:57 David Petržela (David Žáček), 50:55 Lukáš Slabý (Adam Šmíd), 56:49 Daniel Elicer (Filip Novák), 58:52 Lukáš Slabý
branky (asistence): 07:45 Jiří Giptner (Zbyněk Hlaváček), 15:59 Zbyněk Hlaváček (Jakub Lukáš), 42:36 Jiří Giptner (Daniel Kučera), 46:11 Oldřich Jireček

Sokol Pardubice - Florbal Chomutov 19:4
2. David Žáček, 4. David Petržela, 5. Vojtěch Vlasák, 9. David Petržela, 15. Petr Černý, 29. Adam Šmíd, 30. David Žáček, 31. David Petržela, 36. David Petržela, 39. Vojtěch Vlasák, 45. Adam Šmíd, 47. Marek Macek, 47. David Petržela, 48. David Žáček, 49. Adam Šmíd, 50. David Petržela, 51. Lukáš Slabý, 57. Daniel Elicer, 59. Lukáš Slabý - 8. Jiří Giptner, 16. Zbyněk Hlaváček, 43. Jiří Giptner, 47. Oldřich Jireček; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Martin Zahálka 21 - Petr Apko 4, Jan Štěpánek 30; po třetinách: 5:2, 5:0, 9:2;
60:00
Komentář trenéra domácích: V první řadě děkujeme Litomyšli a zdejším divákům za pěkné uspořádání zápasu. Co se týče hry, tak určitě spokojenost s produktivitou. Když jsme 2. třetině přidali 2 góly z přesilovek, soupeře to už zlomilo. Zítra chceme na dnešní výkon navázat.
60:00
Komentář trenéra hostů: Prohráli jsme nedodržování pokynů a soupeři přejeme štěstí v dalších zápasech.
60:00
58:52
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Slabý bez asistence (19:4).
56:49
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Daniel Elicer, asistoval Filip Novák (18:4).
54:40
Gólová smršť se uklidnila a hráči spíše drží míček na hokejkách.
50:55
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Slabý, asistoval Adam Šmíd (17:4).
49:57
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval David Žáček (16:4).
48:50
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Marek Macek (15:4).
47:28
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval Patrik Bartoš (14:4).
46:26
46:21
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Marek Macek, asistoval Adam Šmíd (12:4).
46:15
3 třetina je ve znamení přestřelky.
46:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Oldřich Jireček bez asistence (11:4).
44:30
Pardubice mají však rychlou odpověď.
44:29
43:04
Chomutov se nevzdává a stále bojuje.
42:36
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Giptner, asistoval Daniel Kučera (10:3).
41:16
Chomutov v šanci, ale skóre zůstává stejné.
40:00
40:00
38:37
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Vlasák, asistoval Vojtěch Kaluža (10:2).
35:43
Petržela kompletuje HATTRICK!!!
35:42
35:20
Chomutov obstřeluje Pardubickou branku, střeli míří mimo.
31:32
Pardubice v další ložené šanci, Černý ovšem střílí mimo.
30:02
Z přesolivky 5 na 3 Pardubice vytěžili maximum a vstřelili 3 rychlé branky.
30:01
Timeout Florbal Chomutov
30:01
29:17
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval Marek Macek (7:2).
28:57
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Lukáš Slabý (6:2).
28:30
Vyloučen hráč Daniel Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
26:58
Vyloučen hráč Oldřich Jireček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
26:58
Máme zde první vyloučení tohoto utkání a Pardubice si zahrají přesilovou hru.
25:00
Krásná kombinace Chomutova a skvělý zákrok Zahálky.
24:15
Chyba v rozehrávce hostí končí zblokovanou střelou.
23:30
Vlasák z Pardubic se dostal do šance, golman hostí byl však pozorný.
22:30
Domácí drží soupeře na jejich polovině hřiště.
20:10
Omlouváme se za pozdní zahájení onlinu z technických důvodů.
20:00
20:00
Zahájení druhé části. Počet střel v první třetině 16-8
20:00
15:59
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Zbyněk Hlaváček, asistoval Jakub Lukáš (5:2).
14:48
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Adam Šmíd (5:1).
08:28
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Štěpánek družstva Florbal Chomutov
08:27
07:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Giptner, asistoval Zbyněk Hlaváček (3:1).
04:13
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Vlasák, asistoval Filip Novák (3:0).
03:35
01:39
01:39
Vstřelil pěkný gól domácí hráč s číslem 83 Žáček David.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vlček a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Jiří Giptner, Matyáš Müller, Zbyněk Hlaváček, Daniel Kučera, Oldřich Jireček
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Zahálka; hráči v poli: Lukáš Slabý, Petr Černý, Adam Šmíd, Marek Macek, Rostislav Verner