1:1
0:1
3:1
- : -
branky (asistence): 18:00 Lukáš Pokorný (Zbyněk Tomiška), 46:20 Pavel Daněk (Jaroslav Janoušek), 47:49 Matěj Lubenský (Pavel Daněk), 49:57 Lukáš Tomeš (Matěj Lubenský)
branky (asistence): 08:41 Tomáš Vlček (Michal Nový), 21:10 Karel Horký (Petr Duchek), 40:52 Jáchym Syrovátko (Petr Duchek)

Panthers Praha - T.B.C. Králův Dvůr 4:3
19. Lukáš Pokorný, 47. Pavel Daněk, 48. Matěj Lubenský, 50. Lukáš Tomeš - 9. Tomáš Vlček, 22. Karel Horký, 41. Jáchym Syrovátko; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 5:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Martin Hruška 15 - Jan Barna 18; po třetinách: 1:1, 0:1, 3:1;
60:00
Střely na branku: Panthers 10 - Králův Dvůr 5
60:00
Komentář k utkání trenéra hostů, Radka Križka: "Velmi dobře rozehraný zápas jsme pokazili ve 3. třetině. Výpadek a nekoncentrovanost nás stály dneska 3 body. Musíme se naučit hrát celých 60 minut na 100%. Děkuji soupeři za zápas a přeji hezký večer."
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích, Štěpána Webera: "Důležitá výhra pro psychiku týmu, protože se hrálo o prodloužení série tří proher., navíc bez koučů a dvou trenérů mládeže, kteří se vrací z Gothie Ukázka urputného florbalu, z naší strany dobře zvládnuto takticky, ale mrzí nás množství zbytečných vyloučení. Díky všem za zápas. "
60:00
59:39
Syrovátkova sřela míří těsně nad!
59:28
Hodně emocí a testosteronu teď stříká ze hřiště, všech 8 kapitánů Králováku se vyrazilo hádat o neuznanou branku, která neplatí kvůli zavalení domácího gólmana.
58:33
Timeout T.B.C. Králův Dvůr
58:24
Minuta a půl do konce, Panteři se brání, seč jim síly stačí!
57:26
Daněk pokoupal svého beka, následně ale vyhodil do země nikoho.
56:31
Timeout Panthers Praha
56:12
Jeden z hostí nesportovně vystřelil po odpískání, kromě hodně hlasité domluvy od napěněného Krůška také pravděpodobně schytal pořádnou dávku slin.
54:18
Alespoň střídmou podporu poskytuje domácím kotel v čele s Anežkou Slanou, který však nepostrádá počet, ale hlasitost.
53:51
Vyloučen hráč Jaroslav Janoušek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:31
Nové florbalky od ježíška zatím moc nedrží, po Syrovátkovi a Tomešovi ji zlomil i Krůšek.
52:42
Krůškovi přišla Pokorného přihrávka na backhand, jeho pokus tak končí v Barnovo klíně.
52:18
Daněk faulován, míček pro domácí.
51:20
O něco více aktivity vykazují Panthers, kteří se kvůli častým prohřeškům soupeře nedokáží dostat před Barnu.
50:43
Krůšek zpět na hřišti.
49:57
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Matěj Lubenský (4:3).
49:57
Jedním slovem nádhera! Lubenský vystihl rozehrávku, neukvapil se však a místo střely našel luxusním krosem Lukáše Tomeše, kterému stačilo jen nastavit čepel! Domácí jsou zpět ve vedení.
48:43
Vyloučen hráč Jiří Krůšek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi.
48:43
Hodně hořko je v táboře domácích, Krůšek zcela regulérně blokoval standartku a je vyhozen za hru na zemi. Domácí fanoušci vytahují vidle.
47:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Pavel Daněk (3:3).
47:49
Na Stodole jest podruhé srovnáno. Matěj Lubenský nevymýšlel žádné čarodějnické kousky a prostě z půlky nahodil míček na Barnovu branku, ten k překvapení publika končí až v ní! 3:3.
47:18
Do další akce se řítil Jakob, jehož lišáckou přihrávku před prázdnou branku na poslední chvíli zastavil jeden z obránců!
46:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Pavel Daněk, asistoval Jaroslav Janoušek (2:3).
46:20
Teď už ale 24 gramů vážící kus nesmyslu končí v síťce a domácí se radují! A byl to právě již zmiňovaný Pavel Daněk, jenž si zpracoval těžkou nahrávku do pupku a nechytatelnou ranou orazítkoval nejprve břevno a následně i síťku!
45:51
Domácí kompletní.
45:17
Po čertu dobrý průnik Tomeše sice neskončil úspěchem, Panteři ale teď svému soupeři pořádně zatápí pod kotlem.
44:13
Na hřiště se dostává i Pepa Zelinka, který zaujal místo v mladé lajně společnš s Daňkem a Hanzlem.
42:40
Nenápadná tutovka Tomeše měla podle původní dráhy letu skončit někde v potoce, s přispěním teče jednoho z beků ale končí na břevně!
41:41
Paní zdravotnice Luprichová se zatím v této třetině dostala do více akcí než domácí špílmachři, teď se proběhla za Barnovu branku zvednout povalujícího se hosta.
40:52
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Jáchym Syrovátko, asistoval Petr Duchek (1:3).
40:52
Syrovátko to poněkud překvapivě zkusil z půlky, i s přispěním Hruškovy masky ale jeho pumelice končí až v horním růžku, Královák odskakuje do dvoubrankového vedení.
40:00
40:00
Střely na branku: Panthers 3 - Králův Dvůr 6
40:00
39:29
Moc rádi bychom vám popsali, co se v posledních minutách na hřišti dělo, má to ale jeden podstatný zádrhel - vůbec nic se totiž nedělo.
38:12
Kolářovu střelu zblokoval hned první z připravených beků.
36:59
Hra se přelévá ze strany na stranu, něco tomu ale chybí. To "něco" je muška, kterou oba soupeři postrádají, více bolestivé je to spíše ale pro domácí, kteří musí dotahovat.
34:29
Pokud jste z popsané situace zmatení, nezlobte se prosím na nás, my jsme na tom úplně stejně.
34:20
Nevíme, co se teď přesně děje - Kolář se oprávněně obořil za nezapískaný faul na sudího, ten na oplátku domácí vyhodil za hru v šesti, která se nestala, neboť Panteři v tu chvíli byli na hřišti v počtu 3 + ležící Daněk, vyloučení se tedy odvolalo a navrch dal Krůšek soupeři balon.
34:01
Zadovkou si zkoušel obhodit Koláře Nový, ve své vlastní kličce se ale utopil a navrch to vypadalo vskutku komicky.
32:29
Macejko zpět na hřišti, už jsme znovu na klasických 5v5.
31:32
Krůša podruhé, znovu úspěšně, tlak hostí se stupňuje.
30:47
Vyhlášené "BLOKY, BLOKY!!!" Jirky Krůška poprvé v akci, rotující mičudu sráží nad.
30:29
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
30:24
Bryskní zákrok lapačkou budiž připsán Hruškovi, ten druhý si může přivlastnit Daněk.
28:56
Kluci z Králováku dnes padají jako zralé hrušky, teď nám při jednom svém představení dokonce otevřeli mantinel.
28:24
Hostující přesilovku snad ani nebudeme komentovat, Lubenský zpět na hřišti.
26:24
Vyloučen hráč Matěj Lubenský družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:24
Nevíme, co přesně se u mantinelu stalo, nicméně Lubenský při svém obranném chvatu úspěšně zbořil celou jejich zadní stranu.
24:21
Horkému se nelíbí rozhodnutí sudího a dokonce proti němu výhružně zvedl ukazováček, muž s píšťalkou se však nenechal rozhodit a nebojácného chlapce uzemňuje.
23:36
Ptáčníkův projektil mě takřka ideální trajektorii, chyběl jen směr.
22:20
Královák podcenil situaci a rozhodl se Pokorného zastavit jen ve třech mužích, což logicky nestačilo a Panthers tak stále drží hrací předmět na hokejkách.
21:10
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Petr Duchek (1:2).
21:10
Návrat ničitele kariér jim ale moc radosti nepřinesl, Duchkova krosovka prošla snad třemi houskami, až nakonec přistála na Horkého čepeli, jenž už neměl problém zakončit.
21:08
20:49
Královák se dostal k palbě, úspěch mu ale zatím není přán.
20:00
20:00
Střely na branku: Panthers 9 - Králův Dvůr 7
20:00
19:08
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Zbyněk Tomiška (1:1).
18:00
Na Stodole jest srovnáno. Tomiška vystihl hostující rozehrávku a posunul do úniku na Lukáše Pokorného. Pro něj by už bylo trestuhodné ten odkrytý pravý vingl netrefiti. 1:1.
17:12
Krůša dostal nabito k soupeřově střídačce, fouknul to tam z první, trefuje však pouze podavače míčků.
16:21
Kalousova zadovka budiž označena jako zbytečná, balonek má Králův Dvůr.
15:19
Dvořák se zkusil vymotat přes půl hřiště, to se mu povedlo, následující střelu ale raději nebudeme komentovat, snad jen připojíme zajímavost, že si Hruška mohl sáhnout na balon.
13:58
Lubenského prapodivný souboj u vlastního brankoviště vyústil v nadějný protiútok, kde nejprve Barna předvedl spektakulární skok snožmo a zničil Kolářovu střelu, následně pak z dorážky těsně neuspěl Tomiška!
13:23
Syrovátkova pumelice by pravděpodobně odstranila všechny pavouky z Hruškovy branky, to by jí ale nesměl zblokovat jeden z jeho spoluhráčů.
12:47
Teď už díky milým hlasům z hlediště víme, fanoušci radí více přihrávat. Jak družina vévody Webera využije tuto radu?
11:44
Nutno podotknout, že Královák je v tuto chvíli lepší, Panteři jakoby nevěděli co s tím. My také nevíme, tudíž neporadíme.
10:52
Perfektní práci teď odvedl Daněk, jenž dostál svému jménu a rychlým navrácením se do obrany eliminuje unikajícího Nového.
10:28
Krůškovi střela vůbec nesedla, Barna jen pobaveně sledoval její trajektorii.
09:09
A ze stejného místa to zkoušel následně také Vlček, Hrůša tentokrát v pozoru.
08:41
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Michal Nový (0:1).
08:41
Teď už ale kapituluje, Vlček si vybruslil k mantinelu a granátem jej překonává nad nohu.
08:24
Dvořák to "na Slanežku" zkusil ze vzduchu, k jeho smůle ale není princezna a tak se Hruška za jeho sklepnutím ze vzduchu jen ohlédl.
07:41
Panthers se teď museli trochu stáhnout, zběsilé tempo hostí ale nevyústilo v žádnou střelu.
06:41
Hosté kompletní.
06:25
A i druhá zůstane bez radosti, tentokrát domácí kluk s páskou tečoval přesně nad.
05:56
Pokorný našel kulišáckou přihrávkou úplně volného Koláře, první rána kapitána nepřesná.
05:08
Pentrs rozehráli přesilovku stylem "hokejisti proti USA" - jen na rozdíl od nich z prvního protiútoku neinkasovali, a to díky pohotovému zákroku ležícího Hrušky.
04:41
Vyloučen hráč Tomáš Fait družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
04:02
Hruška vyhodil na Pokorného, jenž předal Krůškovi, který naopak ještě hledal Tomeše - chemie skončila přesně v místě poslední přihrávky.
03:11
Po jednom z obranných zákroků Lukáše Tomeše si na míček sáhli i pořadatelé.
02:37
Domácí místo bezhlavého útočení zatím vyčkávají. Těžko říci na co, ale vyčkávají.
01:35
Kodl se pomalu dostával do jednoho z rohů za Hruškovou brankou, při pokusu o otočku mu však podjely brusle.
00:50
První exkurze k soupeřům zůstaly oběma mančafty nevyužity.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Jan Barna; hráči v poli: Patrik Kovářík, Patrik Svoboda, Karel Horký, Tomáš Fait, Jan Olšiak
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Martin Hruška; hráči v poli: Lukáš Pokorný, Lukáš Tomeš, Jiří Krůšek, Sebastian Jakob, Jiří Ptáčník