2:3
1:6
3:3
- : -
branky (asistence): 10:29 Jan Louvar (Petr Chvojka), 12:10 Jan Louvar (Ondřej Slivka), 28:36 Jan Louvar (Roman Urbář), 49:04 Jan Louvar (Petr Chvojka), 49:38 Dominik Vorlíček (Vojtěch Petr), 54:34 Petr Chvojka (Tomáš Prchal)
branky (asistence): 01:38 Ivan Petr, 04:56 Jakub Wágner, 14:53 Ladislav Procházka (Ivan Petr), 26:43 Ivan Petr (David Jurášek), 32:06 Ondřej Štifter (Jan Havel), 34:39 David Jurášek (David Nesnídal), 36:34 Ondřej Štifter (Jan Havel), 36:59 Jiří Beck (Ladislav Procházka), 37:28 Ondřej Štifter (Jakub Wágner), 40:36 Ivan Petr (David Jurášek), 56:04 Ondřej Štifter (Jiří Beck), 58:15 Ivan Petr (Jiří Beck)

Kanonýři Kladno B - FbK Olymp Praha 6:12
11. Jan Louvar, 13. Jan Louvar, 29. Jan Louvar, 50. Jan Louvar, 50. Dominik Vorlíček, 55. Petr Chvojka - 2. Ivan Petr, 5. Jakub Wágner, 15. Ladislav Procházka, 27. Ivan Petr, 33. Ondřej Štifter, 35. David Jurášek, 37. Ondřej Štifter, 37. Jiří Beck, 38. Ondřej Štifter, 41. Ivan Petr, 57. Ondřej Štifter, 59. Ivan Petr; rozhodčí: Patrik Šaroch - Petr Herman; vyloučení: 4:4 + David Nesnídal 5; využití: 2:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Oleg Dejnega 17, David Kuliha 14 - Filip Hejtík 19; po třetinách: 2:3, 1:6, 3:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Soupeř nás přehrál kombinačně a současně jsme dělali velké množství chyb, díky tomu jsme dostali hodně gólů z přečíslení. Gratulace soupeři a my budeme bojovat dál. Komentář trenéra hostí: Ze začátku to bylo vyrovnané utkání a od půlky jsme to přetáhli na svoji stranu. Děkujeme soupeři za utkání.
58:53
Vyloučen hráč Petr Chvojka družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za hrubost.
58:53
Vyloučen hráč Petr Chvojka družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za bránění ve hře.
58:15
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Jiří Beck (6:12).
58:15
Kladno svůj brejk nevyužilo Olymp ano a zvyšuje svůj náskok.
58:02
Zblokovaná střela Olympu nabízí brejk pro Kladno.
57:00
Poslední tři minuty zápasu a Kladno by ještě rádo zdramatizovalo výsledek utkání. Teď se o to snažil Poštolka, ale marně.
56:04
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jiří Beck (6:11).
54:51
Vyloučen hráč Lukáš Postolka družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:51
Poštolka vyznává tvrdou hru a prezentuje jí i dnes. Pro jeho prezentaci však neměl pochopení ani jeden z rozhodčích a tak si Poštolka odpočine na trestné lavici.
54:34
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Petr Chvojka, asistoval Tomáš Prchal (6:10).
54:34
šance Kaldna a je tu gól
53:30
Po přesilovce už zase na hřišti dominují hosté, další šanci ale likviduje Kuliha, který se dokázal dostat k levé tyči rychleji, než hráč, který zkoušel zpoza brány zakončovat.
52:52
Skvělý zákrok Kulihy, který vykopl míček před dobíhajícím soupeřem.
51:28
Hezká kombinace Kladna bohužel pro domácí ke gólu nevedla,
50:17
Kladnu zatím tato přesilovka vychází a Slivka a následně i Chvojka se dostali do dobré pozice k ohrožení branky. Na štěstí pro Olymp však jejich pokusy ztroskotaly na brankáři.
49:38
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Vojtěch Petr (5:10).
49:04
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Jan Louvar, asistoval Petr Chvojka (4:10).
48:27
I v oslabení se dostal Olymp do dobré příležitosti. Kuliha pozorný a Kladno už opět nastěhované na obranné půlce hostů,
47:23
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva FbK Olymp Praha na 5 minut za sekání.
47:15
Nesnídal sám před brankou Kaldna. Míček ale netrefil a tak se skore měnit nebude.
46:49
Nepřesná střela Olympu končí vysoko nad brankou.
46:27
Urbář v dobrém náběhu. Jeho střela byla ale zblokována a teď hrají hosté.
45:34
Chvojka našel osamoceného Louvara, kterému bohužel míček přeskočil přes čepel a nedokázal ohrozit soupeřovu branku.
44:13
Olymp už nenapadá tak vysoko jako v předešlém průběhu utkání a Kladno se rychleji dostává na soupeřovu polovinu.
42:49
V šanci se ocitl Vorlíček, avšak na brankáře nevyzrál.
41:59
Kaldno teď drží delší dobu míček na svých holích.
40:36
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval David Jurášek (3:10).
40:36
No tak to bude drahé. Olympu přiteče do týmové kasy asi slušná částka. Ivan Petr třetím gólem zvyšuje na 10:3 a celkem by mě zajímaly sazby v kabině Olympu.
40:25
Nebezpečná standartka v podání Olympu.
40:05
Hosté vyhráli úvodní buly a zakládají další útok.
40:00
40:00
39:51
Druhá část nám přinesla zajímavý průběh. Několik přesilovek a také plno krásných branek. Na konec třetiny si důležitý zákrok připisuje Kuliha, který v průběhu třetiny vystřídal Djenegu v kladenské svatyni.
38:34
Olymp hraje v pohodě. V klidu kombinuje na soupeřově polovině a čeká na nějakou skulinku v kladenské obraně.
37:30
Olymp Praha teď strhl zápas na svoji stranu.
37:28
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jakub Wágner (3:9).
36:59
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jiří Beck, asistoval Ladislav Procházka (3:8).
36:59
Střídání brankáře. Nový brankář David Kuliha družstva Kanonýři Kladno B
36:34
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jan Havel (3:7).
36:34
Djenegův životní zákrok pokazil parťák z obrany. Vojtěch Petr se na chvíli stal hráčem fotbalu a nekompromisně napálil poskakující míček do vlastní sítě.
36:11
Další střela Olympu, který má v posledních desítkách sekund mírně navrch.
35:58
Ivan Petr v další šanci, tentokrát ale na Djenegu nevyzrál.
35:20
Kladno napadá, ale snaha dostat míček na své hole končí faulem v rohu hřiště.
34:39
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Jurášek, asistoval David Nesnídal (3:6).
34:29
po dlouhé době se opět hraje 5 na 5.
33:45
Kladno pokračuje v přesilové hře. Obrana Olympu v oslabení zatím nevykazuje žádné nedostatky.
32:24
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za sekání.
32:06
31:40
Na hřišti se nám přitvrdilo.
31:35
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za sekání.
31:24
Vyloučen hráč Dominik Vorlíček družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:04
Přesilovka se přelévá do své druhé poloviny.
30:04
Vyloučen hráč David Jurášek družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:36
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Jan Louvar, asistoval Roman Urbář (3:4).
28:36
Kdybychom byli za mořem, hřiště by teď zasypávaly čepice potěšených diváků. Velezkušený střelec kladenských Kanonýrů dosahuje na Hattrick...
28:09
Šanci Pražanů překazil útočný faul.
27:58
Kaldno se nevzdává a Louvar byl v dobré šanci. Bohužel netrefil zařízení.
26:43
25:55
Brankář domácích zůstal po srážce s protihráčem trochu otřesen. Nebylo to ale nic vážného, a tak může pokračovat ve své rozdělané práci.
25:20
Halou se nám rozezněla známá melodie tyčky, tentokrát šlo však o tyčku boční, která nechala Kladno v ledovém klidu.
24:45
Na hřišti je druhá kladenská pětice, která se dostala do střely, která ale postrádala parametry střely gólové.
23:56
Olymp Praha zatím kombinuje na své polovině a vyčkává na chybičku v kladenské obraně.
21:59
Bez střelby branky nepřijdou, na toto florbalové pravidlo by si měli vzpomenout i hráči Kaldna.
21:39
Kladno v přesilovce zatím kombinuje, ale do vyložené šance se zatím nedostalo.
20:31
Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno B neproměnil Roman Urbář.
20:31
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
20:01
Druhé dějství právě začíná.
20:00
20:00
19:45
Halou se rozezněla tyčka po střele Olympu Praha.
19:01
Elitní formace kanonýrů se dostala do dobré šance. ale z následujícího protiútoku mohli hrozit hosté. Na štěstí pro Kladno vše skončilo zákrokem domácího brankáře.
18:09
Vorlíček uspěl v rohu v souboji s Procházkou, jeho následnou střelu však zastavil hostující brankář.
17:19
Po chybě Prchala vše hasil obránce Slivka. Z nadějné šance Olympu tak nakonec byla jen rozehrávka z rohu.
16:30
Merta sám v duelu s brankářem neuspěl, škoda jen, že si nevšiml lépe postaveného spoluhráče na druhém křídle.
15:00
Olymp si bere vedení zpátky na svou stranu po krásné kombinaci.
14:53
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ladislav Procházka, asistoval Ivan Petr (2:3).
14:05
Louvar opět v šanci, tentokrát ale brankáře hostí nepřekonal.
12:45
Kladno se vrátilo do zápasu. Ale Olymp Praha chce získat vedení zpátky a teď zavřeli Kladenskou defenzívu na půlce a snažili se probít až do golových šancí. Kladno však i s dávkou štěstí tuto situaci ustálo.
12:10
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Jan Louvar, asistoval Ondřej Slivka (2:2).
12:10
Louvar je dnes při chuti...
10:29
10:29
Kladno těží z vynikající spolupráce Louvara s Chvojkou.
09:30
Další zákrok Djenegy, který si v posledních minutách rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek práce.
04:56
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jakub Wágner bez asistence (0:2).
01:38
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr z trestného střílení (0:1).
00:01
Zápas právě začal.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Šaroch a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Olymp Praha:
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno B:
00:00
Vítejte u dalšího zápasu rezervy kladenských Kanonýrů. Dnes na horkou kladenskou půdu přijel tým Olymp Praha, který se bude snažit urvat zde všechny tři body.