2:0
2:0
1:0
- : -
branky (asistence): 07:27 Štěpán Švec (Michal Háp), 17:32 Jiří Hubinka (Ondřej Háp), 30:45 Ondřej Háp (Jiří Boštík), 37:17 Ondřej Háp (Jiří Hubinka), 41:28 Štěpán Švec (Michal Háp)

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL - FBC Sokol Písek 5:0
8. Štěpán Švec, 18. Jiří Hubinka, 31. Ondřej Háp, 38. Ondřej Háp, 42. Štěpán Švec; rozhodčí: Lenka Jansová - Kateřina Hátlová; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 22 - Robert Veselý 32; po třetinách: 2:0, 2:0, 1:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Zcela zasloužená výhra! Celý zápas jsme hráli jako Barcelona, ale neměli jsme Messiho, takže jenom pět vstřelených branek. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59
Komentář trenéra hostů: Naprostá dominance a zasloužené vítězství Litomyšle. Pokud se chceme v soutěži udržet, tak se musíme zlepšit o 100%. Gratuluju soupeři k zaslouženému vítězství, divákům a pořadatelské službě.
59:59
Střely v poslední třetině: Domácí 6, hosté 5
58:20
Po nevydařené přihrávce měl Písek opět šanci.
56:40
Míčku se nyní zmocnili hosté, díky gólmanovi má však Peaksport stále čistou kasu.
55:10
Po šancích Písku vyběhl Švec sám na branku hostů. O kousek minul.
53:50
Hra je klidnější než ve druhé třetině.
51:20
Míček stále v držení domácích. Zkouší s pomocí nahrávek něco vymyslet na polovině hostů.
48:50
Kombinaci Peaksportu zakončil Mlejnek. Tuto střelu gólman zastavil nohou.
47:20
Litomyšl se snaží něco vymyslet a pevně pokrývá míček.
46:10
Střela na branku hostů. Brankář pohotově zakročil a vyrazil míček rukou.
43:20
Třetina začala velmi bojovně. Peaksport se nechce pustit míčku a Písek nepřestává napadat.
41:28
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Michal Háp (5:0).
41:28
Zopakovala se situace prvního gólu - Háp M. se Švecem vymysleli skvělou kombinaci.
40:00
40:00
39:59
Střely v 2. třetině: Domácí 14, hosté 5
39:40
Domácí ještě poslední minutu nebezpečně ohrožují branku hostů.
37:17
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp, asistoval Jiří Hubinka (4:0).
37:17
Krásná a dobře zakončená kombinace pro Peaksport.
36:20
Jeden z hostů je zraněný a hra je pozastavena.
35:10
Míček pokrývá opět jenom Peaksport.
33:10
Písek začal více bojovat o míček a domácí gólman musel zakročit.
30:45
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Ondřej Háp, asistoval Jiří Boštík (3:0).
30:20
Hra je velmi rychlá a hraje se nemálo do těla.
29:40
Peaksport si drží míček, ale hostujícím se dvakrát podařilo uniknout až k domácí brance.
28:20
Kuchta mířil na růžek. O kousek minul.
27:10
Hostující Řeřicha vyběhl s míčkem a Písek si připsal hezkou šanci. Domácí gólman situaci zachránil.
26:20
V druhé třetině se Peaksportu daří. Písek téměř nepouští k míčku.
24:10
Lamplot krásně zkusil způli a následuje střela Stejskala. Oboje zachraňuje brankář.
22:30
V převaze je stále Litomyšl.
20:30
Hry se zmocnil Peaksport a Jakubík s Lamplotem měli krásné šance.
20:00
20:00
19:59
Přesilová hra nebyla využita, ale Peaksport si za ni přičetl velký počet střel.
19:59
Počet střel po 1. třetině: Domácí 17, hosté 11
18:40
Háp M. trefuje střelou z první horní tyč. Peaksport tlačí.
17:59
Vyloučen hráč Karel Prokopec družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za blokování hokejky.
17:50
Žák měl obrovské šance. Písek zachránil brankář.
17:32
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Hubinka, asistoval Ondřej Háp (2:0).
16:50
Švec opět nadějně zkusil.
15:40
Písek se snaží a o kousek minul prázdný roh branky.
15:10
Švec vymyslel kombinaci, která skončila v dlaních gólmana.
13:50
Hra je na půlce hostů, nejsou zde však větší šance.
13:40
Hostující gólman předvedl zákrok helmou.
11:50
Písek se zmocnil míčku a gólman musel zasáhnout.
11:20
Další dvě šance pro Peaksport.
10:40
Žák překonal obránce a trefuje horní tyč.
09:20
Hubinka zkusil zajímavě backhandem.
08:50
Nyní se míčku drží Písek a zkouší něco vymyslet odzadu.
07:27
07:27
Skvělá kombinace Lamplot, Háp M. a Švec do prázdné.
06:40
Šance hostů z oslabení. Peaksport zkouší něco vymyslet.
05:58
Vyloučen hráč Luboš Čuka družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za sekání.
05:58
Mela ve středu hřiště, kvůli které je jeden z hostů vyloučen.
04:20
Jakubík zkusil nahrávku před bránu, kterou ale nestihl další útočník tečovat.
02:40
Zblokovaná střela domácích, ale první musel zakročit též domácí gólman.
01:50
Hra začala z obou stran s velkým nasazením. Nyní se hraje spíše na půlce hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lenka Jansová a Kateřina Hátlová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Písek: brankář: Robert Veselý; hráči v poli: Luboš Čuka, Lukáš Teska, Vladimír Lešek, Karel Prokopec, Michael Kolínský
00:00
Line-up domácích FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Štěpán Švec, Marek Lamplot, Michal Háp, Matěj Stejskal, Tomáš Jakubík
00:00
V dnešním duelu se hráči Litomyšle postaví proti FBC Sokol Písek, tento tým se nachází na poslední příčce tabulky. Avšak samotná hra se bude odehrávat na palubovce a ne na papíře. Začátek zápasu se kvůli volejbalovému zápasu posune.
00:00
Vážení přátelé našeho klubu FBC Peaksport Litomyšl, po včerejším utkání, který náš A-tým ovládl v poměru 9:5 proti týmu z Tábora, se tým z Litomyšle postaví k dalšímu utkání. Náš tým se nachází na 4. pozici v tabulce Divize-C s 29 body, stejný počet má třetí v tabulce Tábor.