5:1
3:0
3:5
- : -
branky (asistence): 01:41 Michal Láska, 03:12 Tomáš Soukup (Lukáš Rudiš), 09:43 Lukáš Rudiš (Tomáš Soukup), 14:50 Lukáš Fiala (Ondřej Kus), 17:18 Tomáš Soukup (David Gebhardt), 28:27 Lukáš Rudiš (David Gebhardt), 38:14 Pavel Zeman (Michal Stejskal), 39:22 Pavel Váňa (Michal Láska), 50:29 Jiří Czerwenka (Pavel Zeman), 50:44 Martin Pechatý (David Gebhardt), 55:09 Jiří Czerwenka (Pavel Zeman)
branky (asistence): 14:07 Jiří Špak (Tomáš Szabo), 43:00 Jan Burkoň (Jiří Špak), 46:18 Ondřej Neuman (Jiří Špak), 52:53 Tomáš Szabo (Jiří Špak), 58:59 Jan Burkoň (Ondřej Neuman), 59:36 Jiří Špak (Jan Burkoň)

Florbal Teplice - FBC Panthers Liberec 11:6
2. Michal Láska, 4. Tomáš Soukup, 10. Lukáš Rudiš, 15. Lukáš Fiala, 18. Tomáš Soukup, 29. Lukáš Rudiš, 39. Pavel Zeman, 40. Pavel Váňa, 51. Jiří Czerwenka, 51. Martin Pechatý, 56. Jiří Czerwenka - 15. Jiří Špak, 44. Jan Burkoň, 47. Ondřej Neuman, 53. Tomáš Szabo, 59. Jan Burkoň, 60. Jiří Špak; rozhodčí: Jitka Píšová - Jiří Jelínek; vyloučení: 5:4; využití: 0:2; diváků: 41; zásahy brankářů: Lukáš Topš 23 - Pavel Kováč 25; po třetinách: 5:1, 3:0, 3:5;
60:00
V poslední třetině na střely 11:12 pro Liberec
60:00
komentář k zápasu od vedoucího týmu Teplic, Aleše Kotase: jednoznačný průběh v náš prospěch. Jen škoda závěru, kdy jsme konec zápasu podcenili a stala se z toho gólová přestřelka.
60:00
Domácí tým díky dnešnímu vítězství se posunul na třetí místo tabulky a šance na play-up stále žije
60:00
komentář k zápasu od trenéra Panthers Liberec: tragický výkon od 1. minuty. Naprosto zasloužené vítězství domácích. Děkujem za zápas.
60:00
59:59
Teplice si vítězství zasloužili, zvláště díky výkonu v 1. třetině
59:40
Ta hra bez bránění platí.
59:36
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Jan Burkoň (11:6).
58:59
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Burkoň, asistoval Ondřej Neuman (11:5).
58:41
Vyloučen hráč Martin Pechatý družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hrubost.
58:41
Pechatého už bolely nohy a proto si šel odpočinout.
58:00
A teď už je to exibice. Teplice drží míček a hala skanduje.
55:09
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jiří Czerwenka, asistoval Pavel Zeman (11:4).
55:09
Hezký okamžik. Liberec trestuhodně na půlce ztratil míček a Zeman s Czerwenkou šli sami dva na golmana.
54:25
Gerhard teď individálně zkoušel jak dlouho udrží míček. A docela mu to šlo
52:55
Oba týmy si zřejmě řekli, že už nebudou bránit a schválně kolik to skončí?
52:53
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Jiří Špak (10:4).
50:50
Ale prvních 10 min. v této třetině to byla ze strany Teplic, bída
50:45
Budíček pro Teplice zazvonil právě včas a dvěmi slepenými góly se uklidňují
50:44
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval David Gebhardt (10:3).
50:29
50:10
Ještě, že v brance Teplic je skvělý golman Topš. Možná by Liberec stahoval ještě výrazněji.
49:10
Domácí bek Kus, ztrátu míčku okomentoval vulgárním výrazem
48:00
Domácí v této fázi by potřebovali budíček.
46:18
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Jiří Špak (8:3).
46:18
A taky jó. Liberec ve vlastním oslabení snižuje.
45:15
Ale to je bída v podání Teplic. Více šancí má Liberec. Zamkly dokonce domácí na vlastní polovině.
44:28
Vyloučen hráč Tomáš Zvára družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání.
44:28
Tak teď přesilovku prubnou zase domácí.
43:00
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Burkoň, asistoval Jiří Špak (8:2).
43:00
A jen co sem to dopsal, tak Liberec využívá přesilovku
42:50
Nehrají to špatně hosté, míček lítá ze strany na stranu, ale zatím se Teplice dobře brání
41:17
Vyloučen hráč Pavel Váňa družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:17
Pantheři mají šanci na drobnou korekci skóre
40:01
Závěrečná třetina by se měla už dohrát v klidu, bez emocí. O výsledku je zřejmě rozhodnuto. Nevím co by se muselo stát, aby si domácí nepřipsali 3 body.
40:00
40:00
39:59
Na střely 12:9
39:59
V této třetině byl Liberec 18 minut vyrovnaným soupeřem, ale nezvládli totálně závěr.
39:22
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Pavel Váňa, asistoval Michal Láska (8:1).
39:22
Závěr třetiny je domácím povedl. Váňa blafák na golmana.
38:14
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Pavel Zeman, asistoval Michal Stejskal (7:1).
38:14
Zeman s míčkem po levé straně se přesně se dostal do místa odkud střílí šibenice. A taky jo. Zeman se z tohoto místa zkrátka nemýlí
36:30
Teď šance na obou stranách. Nejprve skvěle Topš po střele Neumana a pak na druhé straně tepličťí jen do boční síťky
34:55
Tak chlapci si trochu odpočinuli na trestních lavicích a pojďme zase chvíli hrát v plném počtu
32:41
Vyloučen hráč Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
32:41
Vyloučen hráč Pavel Zeman družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nesportovní chování.
32:41
Hra tři na tři. Prej nesportovní chování. Ale hra vůbec není nějak tvrdá.
31:30
Vyloučen hráč Jiří Czerwenka družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hrubost.
31:30
Vyloučen hráč Tomáš Zvára družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost.
31:30
Czerwenka se Zvárou si něco vysvětlovali zblízka, a rozhodčím se to nelíbilo
30:47
Přesilovka v podání Teplic, teda žádná sláva.
28:46
Vyloučen hráč Martin Šír družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
28:46
Valter nasadil sprint s míčkem a před golmanem byl zahákován. A Teplice budou hrát přesilovku. No, možná to mohl být i nájezd
28:27
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Rudiš, asistoval David Gebhardt (6:1).
28:27
Neskutečná přihrávka Gebhardta přes půl hřiště před branku, kde Rudiš již neměl problém a z první stříli další gól
27:20
Zeman tahanou střelou tentokrát z pravé strany do golmana
26:11
Tohle se musí proměňovat
26:10
Pechatý nedal do zpoloviny odkryté branky, po nádherně vypracované akci Gebhardtem
24:30
Pozor, v těchto fázích jsou hosté velice nebezpeční. Nyní zabránili jasnému golu nejprve Severa a pak i Topš, když liberecký Špak třikrát po sobě dorážel do branky
22:40
Zatím je hra vyrovnaná, hosté jsou více aktivní, takže mají občas i šanci, ale zatím vše skvěle řeší teplická obrana s golmanem Topšem
21:30
Liberec začal aktivně napadat rozehru Teplic. Uvidíme jak to hosté v deseti fyzicky zvládnou
17:18
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tomáš Soukup, asistoval David Gebhardt (5:1).
17:18
Blbě, blbě. V oslabení si domácí dokonce pohráli s obránci Pantherů a Soukup opět bekhendem kolem golmana, k tyči.
16:36
Pojďme se podívat, jak si hosté poradí ve hře v početní převaze.
16:35
Vyloučen hráč Lukáš Rudiš družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
14:50
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Ondřej Kus (4:1).
14:50
Je důležité mít minimálně tříbrankový náskok, a to věděl Fiala. Napřáhl u levého mantinelu a vymetl pavučinku Kováčovi
14:07
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Tomáš Szabo (3:1).
14:07
No vida, jak blesk z čistého nebe. Z ojedinělé akce Liberec snižuje
13:10
Domácí Zeman s Czerwenkou si nyní pohráli s obránci Liberce
12:25
Pantheři maj neskutečné problémy se smysluplnou rozehrou. Vůbec neví jak se dostat do útočné poloviny. Stále to řeší nahazováním dlouhých míčků
11:20
Pechatého klasická bomba těsně nad. Domácí jsou zatím jasně lepší.
09:43
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Rudiš, asistoval Tomáš Soukup (3:0).
09:43
Rudiš, Soukup, tato spolupráce zatím funguje. Rudiš sám před golmanem se k tyči nemýlil
08:20
Teplice dobře kombinují a hosté zatím spoléhají jen na dlouhé nahazované míčky za obranu
07:00
Náročná cesta z Liberce, velké hřiště v Teplicích a jen na dvě lajny. To vše hostím nehraje do karet
06:20
Pantheři jsou zatím trochu opaření.
03:12
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tomáš Soukup, asistoval Lukáš Rudiš (2:0).
03:12
Tak co si dovolil Soukup, před golmanem Kováčem, to byla paráda. Sám před golmanem asi třikrát zamíchal míčkem a pak bekhendem pod chudáka golmana. Kde by byla liberecká obrana, nikdo neví. Soukup měl času, že si mohl ještě upravit dres.
01:41
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Michal Láska bez asistence (1:0).
01:41
Domácí vlétli do zápasu a hned z první akce Láska pod víko nedal šanci golmanovi Liberce Kováčovi
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jitka Píšová a Jiří Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec:
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice:
00:00
Zdravím všechny fanoušky florbalu a našeho Chucka do Lyonu zvlášť. Dnešní zápas slibuje zajímavou podívanou, jelikož oba týmy mají ještě reálnou šanci se na konci sezóny umístit na postupových místech do play-up.