2:1
3:1
2:1
- : -
branky (asistence): 03:16 Petr Černý (Adam Šmíd), 16:12 Daniel Elicer (Rostislav Verner), 31:45 Adam Šmíd (Petr Černý), 35:44 Lukáš Slabý (Vojtěch Vlasák), 39:05 Petr Černý (Adam Šmíd), 44:11 Petr Černý (Lukáš Slabý), 54:53 Vojtěch Kaluža (Filip Novák)
branky (asistence): 07:18 Tomáš Brožek (Ondřej Šimek), 28:10 Mikuláš Fořt (Ondřej Šimek), 46:23 Ondřej Šimek (Dominik Vlček)

Sokol Pardubice - FBC Štíři Č. Budějovice 7:3
4. Petr Černý, 17. Daniel Elicer, 32. Adam Šmíd, 36. Lukáš Slabý, 40. Petr Černý, 45. Petr Černý, 55. Vojtěch Kaluža - 8. Tomáš Brožek, 29. Mikuláš Fořt, 47. Ondřej Šimek; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Martin Zahálka 12 - Aleš Křepelka 13; po třetinách: 2:1, 3:1, 2:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra Pardubic: Děkujeme Českým Budějovicím za skvělý zápas a přejeme šťastnou cestu domů. Dík patří i hale Orel Rtyně.
59:59
I přes veliký nátlak Budějovic si odnáší domů výhru Pardubice.
59:59
Komentář trenéra hostí: Pardubice většinu utkání více na míčku a z rychlých protiútkoů se nám nedařilo být dostatečně produktivní. Další rozdíl byl v přesilových hrách, které náš soupeř zahrál kvalitněji. Pardubicím děkujeme za utkání.
58:29
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
58:20
Hostí kličkují před bránou Pardubic, ovšem střely jdou kamkoliv, jen ne do domácí brány.
56:55
Vyloučen hráč Rostislav Verner družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hra bez hokejky.
54:53
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Kaluža, asistoval Filip Novák (7:3).
54:53
Kaluža se zřejmě po zranění rychle zotavil a po rychlém nástupu do hry přidává týmu bod.
52:30
Kaluža po souboji odchází z rohu s rukou přiloženou na krku. Na střídačce se ještě nějakou dobu svíjí v bolestech.
52:07
Hra se poněkud uklidnila a hru si vedou ve svůj prospěch Pardubice.
47:36
Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil Adam Šmíd.
46:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Dominik Vlček (6:3).
44:36
Vyloučen hráč Michal Tibitancl družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
44:36
Tibitanclovi se asi na trestné líbilo a tak se po ani né minutě vrací za hru v malém brankovišti.
44:25
Vyloučen hráč David Petržela družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
44:11
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Lukáš Slabý (6:2).
44:11
Krátce po začátku přesilovky střílí Černý do budějovické brány.
43:42
Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil Rostislav Verner.
43:42
Vyloučen hráč Michal Tibitancl družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
43:42
Po souboji si jde Tibitancl sednou za vysokou hůl a Verner jde na tresné střílení. Vernerovi se nájezd nepodaří a tak jde hra do přesilovky.
41:26
Po souboji obou družstev před budějovickou bránou, se brána v důsledku srážky posunula a pardubický hráč vstřelil gól. Ten byl však uznán za neplatný.
40:00
40:00
39:59
Do konce utkání už se na hřišti nic zajímavého nestalo a tak týmy odchází do šatny za stavu 5:2 pro domácí Pardubice.
39:05
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Adam Šmíd (5:2).
39:05
Vteřinu před koncem přesilovky se domácí tým dostává před bránou hostí a připisuje si na svůj účet bod.
38:46
Domácí tým využívá přesilovky a perou se s hostím o míček. Situace začíná být vyhrocená.
37:06
Vyloučen hráč Pavel Šebelle družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
36:06
Drobiš zkouší střelu z otočky, ale narve to do prvního hráče.
35:44
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Slabý, asistoval Vojtěch Vlasák (4:2).
35:00
Tinavský si před bránou domácích obehraje všechny Pardubický, ale při pokusu o střelbu se netrefí do míčku.
31:45
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Petr Černý (3:2).
31:45
Šmíd po odsezení trestu jde přímo do hry a svému týmu připisuje bod.
31:33
Budějovičtí přesilovku nevyužili.
29:28
Vyloučen hráč Adam Šmíd družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
28:11
Fořt střílí z poloviny a trefuje Zahálku. Volný Šimek využije vyraženého míčku a dorážkou do volné brány připisuje svému týmu bod.
28:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Mikuláš Fořt, asistoval Ondřej Šimek (2:2).
26:26
Pardubičtí ukazují přihrávky přesné jako švýcarské hodinky. Střely však létají všude, jen ne do brány.
24:08
Číhař střílí z poloviny, Křepelka si připisuje zásah.
22:00
Pardubičtí nevyužili přesilovky a tak se Brožek vrací zpátky do hry. která je stále ve stejném stavu.
20:00
20:00
19:59
Vyloučen hráč Tomáš Brožek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra na zemi.
19:59
Vteřinu před koncem je vyloučen Brožek, když bránil střele s rukou na zemi.
16:13
Verner nahrává volnému Elicerovi a ten střílí z první do prázdné brány.
16:12
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Daniel Elicer, asistoval Rostislav Verner (2:1).
14:53
Křepelka si může připsat další zákrok, odchycenou střelou z rohu od Drobiše.
13:39
Macek přihrává před bránou, ale Brožek nahrávku překazí.
12:28
Hostí však předvádí skvělou obranu a tak nenechají Pardubice vystřelit.
09:57
Pardubičtí si míček stále drží a tak vedou hru ve svůj prospěch.
07:18
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Brožek, asistoval Ondřej Šimek (1:1).
07:18
Brožek střílí z otočky a míček letí obloukem. Zahálka míček neviděl a tak hostí dorovnávájí.
05:10
Slabý Lukáš stříli z poloviny. Křepelka však střelu vidí a tak Slabý nenavýší svému týmu skóre.
03:16
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Adam Šmíd (1:0).
03:03
Do vedení se dostali opět Budějovičtí. Procházka přihrává Brožkovi a ten střílí z první. Střela jde ovšem mimo bránu.
02:08
Míčku se ujímá domácí družstvo a předvádí skvělou týmovou práci břed bránou hostí.
01:40
Míček mají v držení hosté.
00:28
První střelu vypálil Šimek, Slabý však šikovně odbránil tělem.
00:01
Úvodní buly utkání vyhráli Budějovičtí .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Aleš Křepelka; hráči v poli: Tomáš Brožek, Ondřej Šimek, Jan Procházka, Dominik Vlček, Mikuláš Fořt
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Zahálka; hráči v poli: Lukáš Slabý, Petr Černý, Adam Šmíd, Marek Macek, Rostislav Verner