0:4
0:5
3:2
- : -
branky (asistence): 47:07 Kristýna Provázková (vlastní branka), 51:24 Kristýna Bachmaierová (Markéta Kosová), 59:59 Zuzana Svobodová (Markéta Kosová)
branky (asistence): 04:56 Martina Řepková (Tereza Urbánková), 06:53 Karolína Suchá (Petra Nosková), 13:17 Tereza Urbánková (Martina Řepková), 18:43 Daniela Frantíková (Eva Preisslerová), 22:54 Martina Řepková (Magdalena Klímová), 28:36 Magdaléna Plášková, 30:42 Petra Beránková (Eva Krauskopfová), 32:05 Karolína Suchá (Magdaléna Plášková), 37:52 Petra Beránková (Eva Preisslerová), 47:48 Eva Preisslerová (Martina Řepková), 55:17 Magdalena Klímová (Tereza Urbánková)

KM automatik FBK Jičín - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:11
48. Kristýna Provázková, 52. Kristýna Bachmaierová, 60. Zuzana Svobodová - 5. Martina Řepková, 7. Karolína Suchá, 14. Tereza Urbánková, 19. Daniela Frantíková, 23. Martina Řepková, 29. Magdaléna Plášková, 31. Petra Beránková, 33. Karolína Suchá, 38. Petra Beránková, 48. Eva Preisslerová, 56. Magdalena Klímová; rozhodčí: Jakub Novotný - Filip Gaberdén; vyloučení: 1 + Žaneta Kůželová 5 + Gabriela Žůrková 5:0; využití: 0:2; diváků: 104; zásahy brankářů: Veronika Samková 25 - Kristýna Provázková 20; po třetinách: 0:4, 0:5, 3:2;
60:00
Komentář trenérky Jičína Gabriely Žůrkové: Cituji pana profesora Drahoše: ,,Sice jsme nezvítězili, ale ani jsme neprohráli." Musíme se vyvarovat zbytečných chyb, které nás srážejí dolů. Kdybychom hrály celý zápas jako posledních 5 minut, mohlo být skóre příznivější. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra Chodova Lukáše Procházky: První dvě třetiny ještě vcelku OK, ale poslední raději komentovat nebudu. Paradoxně nás srazila dolů naše dlouhá přesilovka, kterou jsme opravdu nezvládli nejlépe. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme hodně štěstí v boji o play-off.
60:00
Střely celkem: domácí - 22 hosté - 37
60:00
59:59
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Zuzana Svobodová, asistoval Markéta Kosová (3:11).
59:59
Ze vzduchu trefila míček Svobodová a vteřinu před koncem snížila na konečných 2:12!
59:59
Střely v 3.třetině: domácí - 10 hosté - 17
59:00
Běží poslední minuta utkání.
58:26
V závěru utkání sledujeme rychlou hru s akcemi na obou stranách.
56:35
Timeout KM automatik FBK Jičín
56:35
Jičín je stále dravý po gólech. Už minutu drží Chodov pod tlakem.
55:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdalena Klímová, asistoval Tereza Urbánková (2:11).
55:17
Lehká práce pro hráčku Chodova, Klímová dorazila míček z okraje malého brankoviště do odkryté svatyně Jičína.
53:20
Zákrokem se blískla tentokrát brankářka Chodova!
51:24
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Markéta Kosová (2:10).
51:24
Čestný gól Jičína vsítila Bachmaierová!
47:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Martina Řepková (1:10).
47:48
Jedenáctý gól Chodova vstřelila Preisslerová!
47:07
Vlastní branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Provázková (1:9).
47:07
Floriánová vstřelila vlastní branku. Chodov se dostává do desetibrankového vedení.
46:42
I navzdory nepříznivému stavu Samková stále předvádí skvostné zákroky.
46:18
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
46:14
Kuželová zpátky na hřišti. Chodov bude pokračovat v přesilové hře 5 na 4 ještě necelé 3 minuty.
46:00
Jičín skvěle brání!
45:08
Samková předvádí skvělé zákroky!
44:01
Vyloučen hráč Gabriela Žůrková družstva KM automatik FBK Jičín na 5 minut za sekání.
44:01
Bohužel další nechtěný zákrok Jičína, tentokrát se ho dopustila kapitánka Jičína Žůrková, ta si také odpočine na trestné po dobu pěti minut.
43:57
Žůrková svými individuálními kousky vyplýtvala mnoho času z pětiminutového oslabení.
42:42
Dva neskutečné zákroky Samkové! Míček vytahovala z brankové čáry.
41:14
Vyloučen hráč Žaneta Kůželová družstva KM automatik FBK Jičín na 5 minut za sekání.
41:14
Kuželová nechtěně trefila hráčku Chodova hokejkou do hlavy a půjde si za to odpočinout na pět minut.
40:20
Další krásná individuální akce Žůrkové, ale zase ta koncovka! Akci zakončila střelou do středu branky.
40:01
I ve 3.třetině úvodní bule vyhrál Chodov.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku v 2.třetině: domácí - 4 hosté - 10
38:46
Parádním zákrokem se teď blískla Samková!
37:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petra Beránková, asistoval Eva Preisslerová (0:9).
37:52
Svou druhou branku v utkání střílí Beránková! Zvyšuje tak na 9:0 pro Chodov.
37:21
Brankářka Chodova se udržuje v kondici. Při hře klikuje!
36:16
Jičínu se vůbec nedaří v koncovce. Většina střel je zblokovaná a většina kombinací překombinovaná.
34:55
Dnešní utkání sleduje zde v jičínské hale 104 diváků!
33:24
Krásný obraný zákrok Kosové, která na poslední chvíli přerušila krosovou nahrávku a pravděpodobně zabránila jistému gólu.
32:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Magdaléna Plášková (0:8).
32:05
A další gól Chodova! Tentokrát padl z dorážky z bezprostřední blízkosti.
30:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petra Beránková, asistoval Eva Krauskopfová (0:7).
30:42
První střelu zblokovala bránící hráčka Jičína, ale od její hole se míček odrazil přímo na čepel Beránkové a ta neminula odkrytou branku.
30:25
Jičín začíná přidávat na tempu, ale stále se mu nedaří dostávat do střeleckých pozic.
28:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková bez asistence (0:6).
28:36
Míček se šťastně odrazila na čepel Pláškové, ta pěkně trefila míček ze vzduchu a propasírovala ho za záda Samkové.
28:08
Hra se teď přelévala z jedné strany na druhou, k přerušení došlo až po zákroku Samkové, která vyrazila střelu z ostrého úhlu ven.
25:37
Krásná nahrávka Floriánové poslala Kosovou do samostatného úniku! Kosová akci zakončila nepřesnou střelou přímo do trupu brankářky.
24:50
Chodov je velice aktivní při napadání rozehrávky Jičína, ten má tak veliké problémy se vůbec dostat za půlku.
22:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Magdalena Klímová (0:5).
22:54
Nádherná střela Řepkové na bližší tyč z mírně ostrého úhlu prošla za záda Samkové!
21:35
Ze standardky prověřila střelou brankářku Chodova Floriánová.
20:31
V situaci 2 na 1 se ocitl Jičín, ale celou akci přerušil krásný zákrok obránkyně Chodova.
20:01
Úvodní bule 2. třetiny znovu ve prospěch Chodova.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v 1.třetině: domácí - 8 hosté - 10
18:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniela Frantíková, asistoval Eva Preisslerová (0:4).
18:43
Jak se říká: "Nedáš dostaneš!" Po obrovských šancí Jičína se z protiútoku prosadila Frantíková! Chodov má již čtyřbrankový náskok.
18:23
Smršť střel na chodovskou brankářku! Ta tlaku odolala i díky netrefené prázdné brance.
17:43
Další krásná individuální akce Jičína. Tentokrát ji měla na starosti Žůrková.
16:04
Krásná individuální akce Bachmaierové. Akci zakončila střelou na bližší tyč, avšak brankářka Chodova míček vyrazila ramenem ven.
15:27
Jičín se snaží něco udělat s výsledkem, ale většina střel je zblokovaná obranou Chodova.
13:18
Přesilovka Chodova byla perfektně zahraná, stačila jediná střela k využití početní výhody.
13:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Martina Řepková (0:3).
13:17
Po krásné krosové nahrávce se Urbánková nemýlila a trefila odkrytou branku Jičína.
12:02
Vyloučen hráč Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:02
První přesilovku utkání si zahraje Chodov. Svobodová se dopustila zbytečného faulu při napadání rozehrávky.
11:25
Kosová v dobré příležitosti. Bohužel netrefila míček z voleje ideálně. Rozehrává Chodov z rohu.
09:42
Skvělý zákrok Samkové! Hráčka Chodova střílela z velkého brankoviště.
06:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Petra Nosková (0:2).
06:53
Vypíchnutý míček a dvě rychlé nahrávky, tuto kombinaci pak zakončila Suchá střelou nad nohu Samkové. Chodov odskakuje na rozdíl dvou branek.
05:23
Jičín je pod tlakem, a navíc se mu nedaří rozehrát, kvůli aktivnímu napadání rozehrávky.
04:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Tereza Urbánková (0:1).
04:56
Vedení se ujímá Chodov díky přízemní střele, která proskákala až za záda Samkové.
03:52
Hráčka Chodova se ocitla v dobré příležitosti, ale míček netrefila ideálně a odrazil se od její čepele až ke stropu haly.
01:40
I Jičín už prověřil brankářku soupeře.
01:07
První zákrok utkání předvedla jičínská brankářka. Vyrazila střelu z ostrého úhlu.
00:01
Úvodní bule ve prospěch Chodova.
00:00
Střela do tyčky hráč Markéta Kosová družstva KM automatik FBK Jičín .
00:00
Střela do tyčky hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Novotný a Filip Gaberdén.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Kristýna Provázková; hráči v poli: Johana Vrbová, Martina Řepková, Magdalena Klímová, Tereza Urbánková, Petra Nosková
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Lucie Florianová, Lucie Kloutvorová, Gabriela Žůrková, Markéta Kosová, Kristýna Bachmaierová