2:1
0:1
5:3
- : -
branky (asistence): 19:17 Hana Poláková (Veronika Loudová), 19:45 Veronika Loudová (Hana Poláková), 44:23 Adéla Bočanová (Andrea Kadidlová), 45:44 Andrea Kadidlová (Hana Poláková), 46:49 Hana Poláková (Veronika Loudová), 53:14 Adéla Bočanová (Eliška Nová), 59:40 Hana Poláková (Andrea Kadidlová)
branky (asistence): 10:09 Natálie Bartošová, 26:02 Aneta Tvrzníková (Natálie Bartošová), 47:50 Tereza Trunečková, 56:10 Alena Žižková (Anežka Dobisiková), 57:07 Michaela Lingová (Petra Honzová)

FbŠ Bohemians - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:5
20. Hana Poláková, 20. Veronika Loudová, 45. Adéla Bočanová, 46. Andrea Kadidlová, 47. Hana Poláková, 54. Adéla Bočanová, 60. Hana Poláková - 11. Natálie Bartošová, 27. Aneta Tvrzníková, 48. Tereza Trunečková, 57. Alena Žižková, 58. Michaela Lingová; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Jitka Omelková 16 - Eliška Kuchyňková 20; po třetinách: 2:1, 0:1, 5:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: V první třetině jsme se hodně trápili a celá třetina byla plná špatných rozhodnutí. Ve druhé můžeme děkovat soupeři a štěstíčku , že jsme neinkasovali. Ve třetí třetině jsme konečně hráli co jsme si řekli a proměnili svoje šance. V závěru jsme díky nekoncentraci vrátili Vinohrady do hry. Děkujeme soupeři za hezký zápas.
60:00
Vyjádření asistenta trenéra SKV - P. Doubka: V dnešním zápase měly oba týmy obrovské množství šancí, v kterých byl soupeř trochu lepší a šťastnější. Hráčky odevzdaly opravdu maximum a rozhodně neodcházíme se svěšenými hlavami, i když jsme proti favoritovi mohli bodovat. Děkujeme soupeři za atraktivní a bojovný zápas a pořadatelům za jejich práci.
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians 10 - Vinohrady 6
60:00
59:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Andrea Kadidlová (7:5).
59:40
Poláková pojišťuje výhru Bohemians.
59:33
Bohemka drží míček u branky Vinohrad.
57:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Michaela Lingová, asistoval Petra Honzová (6:5).
57:07
Tady máme zaděláno na velké drama. Necelé tři minuty před koncem třetí třetiny Vinohrady snižují na rozdíl jediné branky.
56:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Alena Žižková, asistoval Anežka Dobisiková (6:4).
56:10
Žižková po asistenci Dobisíkové snižuje na rozdíl dvou branek. Při pohledu na obličej Vinohradské hráčky s číslem 96 by si člověk pomyslel, že se na hřišti prohání Honza Dobisík, kterého na Bohemce všichni dobře znají. Tito dva sourozenci se rozhodně nezapřou.
53:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Eliška Nová (6:3).
53:14
Nová sebrala nahozený balonek a pobídla Bočanovou k otočení dálkového střeleckého souboje. Bočanová tuto příležitost využila.
51:58
Jiřičková přestřeluje.
50:14
Císařová vystihla přihrávku soupeřek, odražený míček Reischlová posílala před branku zpátky Císařové, ale ta pouze promáchla a balonek skončil v rohu.
47:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tereza Trunečková bez asistence (5:3).
47:50
Přestřelka pokračuje. Tentokrát musí míček lovit ze sítě Omelková po gólu hostujícího týmu.
46:49
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
46:49
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Veronika Loudová (5:2).
46:49
Klokanky se rozstřílely a na Děkance konečně začaly padat góly. To se všem 65 divákům líbí.
45:44
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová, asistoval Hana Poláková (4:2).
45:44
A Kadidlová posílá Bohemku do dvoubrankového vedení.
44:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Andrea Kadidlová (3:2).
44:23
Kadidlovou na dvakrát vychytala Kuchyňková, ale na další pokus už z hole Bočanové neměla šanci dosáhnout. Střelecký souboj Palatínus - Bočanová, který dnes probíhá na dálku je 1:1.
43:41
První přerušení po 221 vteřinách. Vypadá to že třetí třetina bude rychle odsýpat.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Bohemians 7 - Vinohrady 9
40:00
39:25
Neustálý tlak domácích stále bez úspěchu.
38:01
Bohemka se tlačí za gólem, ale ne a ne se prosadit.
34:36
Omelková poslala Polákovou do protiútoku. Ta byla faulovaná a domácí budou zahrávat standardku.
32:38
Bohemka na několik vteřin uzamkla Vinohrady na jejich polovině. Gólovou šanci si z toho ale nevypracovala.
31:05
Momentální situace na hřišti spíše připomíná tenisové utkání. Tímto tempem si diváci brzy ukroutí hlavu.
29:06
Kutnarová se ocitla úplně sama před prázdnou brankou Bohemians ale nejspíš se této šance lekla. Jinak nikdo u pořadatelského stolku nedokážeme pochopit, jak je možné, že neskórovala.
28:00
Vinohrady se rozhodly zjednodušit hru a na dostřel branky se dostávají o dost častěji než v první třetině.
26:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Tvrzníková, asistoval Natálie Bartošová (2:2).
26:02
Ze zdánlivě nenápadné akce se nakonec po krásné přihrávce z rohu před branku prosazuje Tvrzníková.
22:57
Trenér Kytka svým svěřenkyním o přestávce evidentně promluvil do duše a ty jsou zatím aktivnějším týmem na hřišti.
21:00
Bartošová v samostatném úniku trefuje pouze tyč.
20:00
Střela do tyčky hráč Andrea Kadidlová družstva FbŠ Bohemians .
20:00
Střela do tyčky hráč Natálie Bartošová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady .
20:00
Střela do tyčky hráč Anna Kutnarová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady .
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bohemians 10 - Vinohrady 6
20:00
19:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Veronika Loudová, asistoval Hana Poláková (2:1).
19:45
Duo Poláková - Loudová podruhé! Tentokrát si role prohodily a Loudová otáčí skóre.
19:17
19:17
Poláková po asistenci Loudové dává tzv. gól do šatny a vyrovnává skóre.
18:55
Ze standardní situace v rohu Bohemka nezahrozila.
17:52
Nepřesnostmi se to dnes na Děkance jenom hemží.
15:30
Tvrzníková měla před sebou prázdnou branku, ale nepodařilo se jí zakončit přesně.
14:35
Satýnková mířila Kuchyňkové pod pravou ruku. Ta ovšem byla pozorná a střelu zneškodnila.
12:50
Kuchyňková si smlsla jako na malině na nepříliš razantní střele Kalecké.
11:23
Už se opět hraje. S míčkem hrají hosté.
11:04
Zlámalová je nyní v péči lékaře a florbal tak musí chvilku počkat, jelikož operace probíhá na hrací ploše.
10:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Natálie Bartošová bez asistence (0:1).
10:09
Bartošová na dvakrát překonává Omelkovou a otevírá tak skóre zápasu.
08:58
Poláková střílí ze standardky pouze do bloku.
08:42
Lingová trefuje Omelkovou do masky.
07:15
Ze standardní situace domácí neohrozily branku, i přes to pokračují na balonku a snaží se rozehrát další útočnou akci.
06:30
Z rychlého protiútoku Bohemians nebylo nic.
04:40
Krásnou šanci si vypracovaly domácí hráčky, ale Bočanová v rozhodujícím okamžiku netrefila míček.
03:06
Hráčky SKV si vypracovaly hned dvě šance, ale gól z nich nevytěžily.
01:56
Hráčky Bohemians trpělivě hrají s míčkem a vyčkávají na chybu soupeřek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Eliška Kuchyňková; hráči v poli: Anna Kutnarová, Kristýna Zelníčková, Michaela Lingová, Radka Kylarová, Petra Honzová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Jitka Omelková; hráči v poli: Veronika Loudová, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Andrea Kadidlová, Lucie Šindelářová
00:00
Dobrý den vážení diváci. Vítám Vás u dnešního přenosu 18. kola ženské extraligy, ve kterém se utkají týmy FbŠ Bohemians a TJ Sokol Královské Vinohrady. Domácí jsou zatím na páté pozici a snaží se probojovat do první čtyřky. Hosté jsou na tom o poznání hůře a v tabulce jim patří dvanáctá příčka.