2:0
1:1
5:0
- : -
branky (asistence): 08:07 Hana Koníčková (Klára Kociánová), 16:17 Michaela Šponiarová (Denisa Ferenčíková), 29:43 Romana Žurková (Veronika Enenkelová), 40:42 Katarína Klapitová (Denisa Ferenčíková), 44:18 Zuzana Halfarová (Markéta Kolářová), 46:34 Denisa Ferenčíková (Michaela Šponiarová), 50:15 Alžbeta Ďuríková (Denisa Ferenčíková), 58:14 Markéta Kolářová (Michaela Šponiarová)
branky (asistence): 26:45 Eva Smutná (Jitka Drápalová)

1. SC TEMPISH Vítkovice - K1 Florbal Židenice 8:1
9. Hana Koníčková, 17. Michaela Šponiarová, 30. Romana Žurková, 41. Katarína Klapitová, 45. Zuzana Halfarová, 47. Denisa Ferenčíková, 51. Alžbeta Ďuríková, 59. Markéta Kolářová - 27. Eva Smutná; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Lenka Kubíčková 7 - Lenka Remešová 20; po třetinách: 2:0, 1:1, 5:0;
60:00
Nejlepší hráč domácích: 88 - Alžběta Ďuríková Nejlepší hráč hostů: 25 - Lenka Remešová
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Veleckého: Spokojenost se třemi body a zápasovým nasazením. V prvních dvou třetinách se nám vždy povedla úvodní desetiminutovka, pak hra ztrácela mírně na přesnosti a soustředění, částečně i únavou ze hry v tempu na dvě formace, v té poslední už to vydrželo celých dvacet minut.
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Jiřího Starého: První dvě třetiny se nám dařilo držet přijatelný výsledek, nutné je ovšem přiznat že jsme měli často štěstí. V třetí třetině začaly soupeři vycházet kombinace a bohužel pro nás bylo po pár minutách poslední části hry o zápasu rozhodnuto. My se nyní musíme soustředit na klíčové zápasy v bojích o play-off. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 9 - hosté 3 Střely celkem: domácí 28 - hosté 8
60:00
58:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Markéta Kolářová, asistoval Michaela Šponiarová (8:1).
53:49
Enenkelová v dobré šanci pouze do golmánky.
50:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Alžbeta Ďuríková, asistoval Denisa Ferenčíková (7:1).
50:15
Ďuríková zvyšuje na 7:1
48:12
Hra se přelévá ze strany na stranu.
46:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Michaela Šponiarová (6:1).
46:34
Ferenčíková se nejlépe zorientovala před branou a upravuje skóre.
44:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Halfarová, asistoval Markéta Kolářová (5:1).
44:18
Kolářová nahrála Halfarové a ta neměla problém zakončit.
42:33
40:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Katarína Klapitová, asistoval Denisa Ferenčíková (4:1).
40:42
Vítkovice otevírají skóre třetí třetiny.
40:00
Střela do tyčky hráč Veronika Vývodová družstva K1 Florbal Židenice .
32:33
Theimerová střílí, Remešová vyráží nad sebe a následně chytá.
29:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Romana Žurková, asistoval Veronika Enenkelová (3:1).
29:43
Enenkelová našla před bránou Žurkovou a ta zvyšuje.
29:32
Žurková prověřuje Remešovou.
26:45
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Smutná, asistoval Jitka Drápalová (2:1).
26:45
Smutná snižuje na rozdíl jediné branky.
25:23
Valehrachová pouze do obrany.
23:43
Mošťková hledala před bránou Drápalovou, ale nenašla ji.
16:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Denisa Ferenčíková (2:0).
16:17
Ferenčiková našla před bránou Šponiarovou a ta zvyšuje na 2:0.