6:1
5:3
6:1
- : -
branky (asistence): 07:32 Denisa Kotzurová (Nela Kapcová), 07:54 Kateřina Šromotová (Barbora Lichnová), 09:06 Barbora Sedláčková (Markéta Vrlíková), 10:26 Viktória Grossová (Andrea Pastušková), 11:00 Markéta Vrlíková (Pavla Kajfoszová), 14:41 Nela Kapcová (Denisa Kotzurová), 24:38 Denisa Kotzurová (Markéta Vrlíková), 27:32 Barbora Sedláčková (Veronika Tomšová), 27:50 Barbora Lichnová (Kateřina Šromotová), 30:18 Nela Kapcová (Andrea Pastušková), 35:25 Andrea Pastušková (Veronika Rybičková), 41:28 Tímea Patakyová (Veronika Rybičková), 43:29 Denisa Kotzurová (Barbora Sedláčková), 48:20 Tímea Patakyová (Pavla Kajfoszová), 51:15 Tímea Patakyová (Pavla Kajfoszová), 53:23 Veronika Rybičková (Andrea Pastušková), 53:57 Barbora Sedláčková (Markéta Vrlíková)
branky (asistence): 00:34 Gabriela Žůrková (Kristýna Bachmaierová), 26:33 Kristýna Bachmaierová (Markéta Kosová), 29:46 Kristýna Bachmaierová (Gabriela Žůrková), 39:51 Gabriela Žůrková (Kristýna Bachmaierová), 46:54 Markéta Kosová (Lucie Kloutvorová)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - KM automatik FBK Jičín 17:5
8. Denisa Kotzurová, 8. Kateřina Šromotová, 10. Barbora Sedláčková, 11. Viktória Grossová, 12. Markéta Vrlíková, 15. Nela Kapcová, 25. Denisa Kotzurová, 28. Barbora Sedláčková, 28. Barbora Lichnová, 31. Nela Kapcová, 36. Andrea Pastušková, 42. Tímea Patakyová, 44. Denisa Kotzurová, 49. Tímea Patakyová, 52. Tímea Patakyová, 54. Veronika Rybičková, 54. Barbora Sedláčková - 1. Gabriela Žůrková, 27. Kristýna Bachmaierová, 30. Kristýna Bachmaierová, 40. Gabriela Žůrková, 47. Markéta Kosová; rozhodčí: Ondřej Filipčík - Radek Števček; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 24 - Adéla Kociánová 19; po třetinách: 6:1, 5:3, 6:1;
60:00
Komentář trenéra hostí pana Michala Šuka: Dnešní zápas, díky individuálním chybám a chybám v rozehrávce, skončil velkým brankovým rozdílem. Domácí tým všechny tyto chyby trestal. Gratulujeme k vítězství,
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jakuba Robenka: Dneska asi nemůžeme být nespokojení. Na to, jak výsledek vypadá se ale najde hodně, opravdu hodně situací, které řešíme špatně. Velká spokojenost panuje s produktivitou a až na 10 minut v druhé třetině Nás to velmi bavilo. S blížícím se play-off jsme lepší a lepší a to je podstatné. Cíl je jasný.
57:58
S ohrožením Svobodové si Tomšová hravě poradila.
57:14
Zatím ani jedna střela z hokejek domácích.
56:39
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil Barbora Greiplová.
56:39
Vyloučen hráč Lucie Florianová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hra na zemi.
56:20
Dlouhá přihrávka Rybičkové asi nešla podle představ a míček končí na hokejce hráčky hostí.
55:01
Pastušková ve výjezdu zastavená Kosovou.
53:57
Timeout KM automatik FBK Jičín
53:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Markéta Vrlíková (17:5).
53:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Rybičková, asistoval Andrea Pastušková (16:5).
53:23
Rybičková krásně vymetá růžek brány Kociánové.
52:02
Zuzaníkové se povedlo promáchnout 100% gól.
51:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Tímea Patakyová, asistoval Pavla Kajfoszová (15:5).
50:35
Nepřesná přihrávka teď zabránila domácím dostat se na útočnou polovinu.
49:46
První lajna Jičínu teď točí s Ostravou.
48:20
48:20
Patakyová s lehkostí přestřeluje Kociánovou.
46:54
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Markéta Kosová, asistoval Lucie Kloutvorová (13:5).
46:54
Dlouhý výjezd Kosové a následné nahození na bránu byla pro Tomšovou těžká zkouška.
45:54
Po velkém tlaku Ostravy získává míček Jičín.
44:37
Hráčky hostí předvádějí zajímavé akce, které se jim nedaří proměňovat v góly.
43:29
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Barbora Sedláčková (13:4).
43:29
Kotzurová z první do prázdné.
42:26
Žůrková míjí bránu Tomšové.
41:28
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Tímea Patakyová, asistoval Veronika Rybičková (12:4).
41:08
První minuta poslední třetiny opět v podání Ostravy.
40:00
40:00
Střely 2. třetiny: 8 - 11
40:00
39:51
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Kristýna Bachmaierová (11:4).
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:20
Střela Floriánové z rozehrávky jen s neštěstím nekončí v bráně.
37:32
Jičín se snaží kombinovat z obrany.
36:36
I přes nepříznivý výsledek se hráčky Jičínu pořád perou.
35:25
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Andrea Pastušková, asistoval Veronika Rybičková (11:3).
35:12
Míček teď často mění "majitele" a hra je nahoru dolů.
34:00
Tomšová vyráží střelu za mantinel.
32:40
Pastušková střílí pouze do bloku protihráčky.
31:54
Hráčky Ostravy obstřelovaly Kociánovou ze všech stran, ale ne a ne dát gól.
30:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Andrea Pastušková (10:3).
30:18
Ostrava na sebe nenechává dlouho čekat a skóre zvyšuje Kapcová.
29:46
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Gabriela Žůrková (9:3).
29:46
Bachmaierová nemilosrdně prostřeluje Tomšovou střelou z první,
29:13
Kociánová s lehkostí chytá střelu tahem Kotzurové.
27:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Barbora Lichnová, asistoval Kateřina Šromotová (9:2).
27:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Veronika Tomšová (8:2).
27:32
V samostatném úniku si Sedláčková poradila na výtečnou.
26:33
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Markéta Kosová (7:2).
26:29
Tomšová se štěstím chytá střelu z dálky.
25:24
Ostrava točí Jičín jako na kolotoči.
24:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Markéta Vrlíková (7:1).
24:38
Z rozehrávky vstřeluje branku Kotzurová.
23:17
Bomba Pastuškové zamířila mimo bránu.
22:14
Kotzurová poslala "kamarádskou" přihrávku na Lichnovou a Ostrava ztrácí míček.
21:15
Nahození Vrlíkové na Sedláčkovou před bránu se druhé jmenované nepodařilo využít.
20:14
20:00
20:00
Střely 1. třetiny: 16 - 10
20:00
19:13
Další střela Kapcové ze středu končí v protihráčce.
18:46
Kapcová na středu netrefuje bránu z metru.
18:14
Vyloučen hráč Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
17:44
Vrlíková doběhla s míčkem až před Kociánovou, bohužel ke střele se nedostala.
17:00
Hra se přelévá ze strany na stranu.
15:49
Šromotová po rozehrávce na středu netrefuje bránu.
15:25
Hráčky Jičínu drží domácí na jejich polovině.
14:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Denisa Kotzurová (6:1).
14:17
Žůrková odhadla myšlenku svých protihráček a bere jim balón.
13:10
Rybičková faulem zastavuje Jiřičnou a Jičín bude rozehrávat z rohu.
12:14
Žůrková z obrany vyhazuje míček, kterého se zmocňuje Kotzurová a zakládá útok.
11:00
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Pavla Kajfoszová (5:1).
11:00
Svým výjezdem a následnou střelou tahem mění skóre Vrlíková.
10:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Viktória Grossová, asistoval Andrea Pastušková (4:1).
10:26
Po krásné přihrávce Pastuškové přidává svůj gól i Grossová.
10:01
Bachmaierová opět prozkoušela Tomšovou, která ve zkoušce obstála.
09:06
08:59
Tlak Ostravy se zvyšuje.
07:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kateřina Šromotová, asistoval Barbora Lichnová (2:1).
07:54
Dvě rychlé branky a FBC se dostává do vedení.
07:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Nela Kapcová (1:1).
06:39
Žůrková se dostala až před Tomšovou a zakončila. Tomšová však byla připravená.
05:59
Pastušková z první trefuje pouze nohu Kociánové.
05:30
Vyloučen hráč Markéta Kosová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
04:24
Šromotová se snažila nahrát zpět do druhé vlny, ale nahrála protihráčce a tak není z gólové šance nic.
03:27
Ostrava kombinuje z obrany.
02:34
Jurečková neobstála v souboji s Bachmaierovou a ztrácí míček.
01:42
FBC uzavřelo Jičín na jejich polovině.
00:34
00:34
Žůrková dostává přihrávku a sama na středu přestřeluje Tomšovou.
00:01
Úvodní buly vyhrává pro svůj tým Pastušková.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Filipčík a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Adéla Kociánová; hráči v poli: Lucie Florianová, Lucie Kloutvorová, Gabriela Žůrková, Markéta Kosová, Kristýna Bachmaierová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Andrea Pastušková, Nela Kapcová, Eliška Jurečková, Viktória Grossová