2:7
0:5
0:5
- : -
branky (asistence): 05:16 Klára Leierová (Michaela Mlejnková), 15:04 Michaela Mlejnková (Lucie Veidlová)
branky (asistence): 00:27 Dagmar Surá (Lucia Košturiaková), 04:15 Kateřina Pisárová (Dominika Steinbachová), 05:46 Nikola Hermannová (Dominika Kubišová), 12:05 Dominika Kubišová (Denisa Billá), 15:30 Barbora Zabavská (Michaela Šulanová), 17:53 Dominika Steinbachová (Michaela Šulanová), 19:17 Denisa Billá (Martina Čapková), 20:56 Dominika Kubišová (Denisa Billá), 27:45 Dominika Steinbachová (Michaela Šulanová), 28:57 Adéla Polívková (Dominika Kubišová), 30:46 Dominika Steinbachová, 38:38 Martina Čapková (Lucia Košturiaková), 45:45 Denisa Billá (Lucia Košturiaková), 52:10 Dominika Kubišová (Martina Kleinová), 56:05 Lucia Košturiaková (Martina Čapková), 56:15 Dominika Kubišová (Adéla Polívková), 56:35 Adéla Polívková (Dominika Kubišová)

Crazy girls FBC Liberec - Ivanti TIGERS FK Jižní Město 2:17
6. Klára Leierová, 16. Michaela Mlejnková - 1. Dagmar Surá, 5. Kateřina Pisárová, 6. Nikola Hermannová, 13. Dominika Kubišová, 16. Barbora Zabavská, 18. Dominika Steinbachová, 20. Denisa Billá, 21. Dominika Kubišová, 28. Dominika Steinbachová, 29. Adéla Polívková, 31. Dominika Steinbachová, 39. Martina Čapková, 46. Denisa Billá, 53. Dominika Kubišová, 57. Lucia Košturiaková, 57. Dominika Kubišová, 57. Adéla Polívková; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:1 + Michaela Šulanová 5; využití: 0:3; diváků: 35; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 13, Lucie Kadlecová 20 - Karolína Červová 11; po třetinách: 2:7, 0:5, 0:5;
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 5 ; Tigers: 17
60:00
Komentář trenéra hostí (Markéta Štéglová): Byl to hezký zápas, snažily jsme se hrát kombinačně a díky tomu padalo hodně gólu. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Nesměrák): 1. část.: Dnes byla vidět úroveň extraligy, která stále padá dolů stejně jako celý ženský florbal. Je mi líto soupeřů z první trojky, že musí hrát tyhle zápasy. Měli bychom zavést pravidlo, že ve chvíli vstřelení 10.gólu by vedoucí tým hrál jen ve 4.
60:00
Střely celkem: Liberec: 13 ; Tigeres: 50
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Nesměrák): 2. část: Alespoň by si holky trošku zahrály. Zlomovým momentem byla naše 5 minutová přesilovka, ve které se nám nepodařilo vstřelit 11 gólů a zápas vyrovnat. Už teď se těším na příští kolo, kde potkáme soupeře naší úrovně.
60:00
Nejlepší hráčky utkání: Liberec: Lucie Kadlecová ; Tigers: Dominika Kubišová
60:00
59:30
Máme tady poslední půl minutu zápasu.
58:02
Probíhají poslední dvě minuty dnešního zápasu.
56:35
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Adéla Polívková, asistoval Dominika Kubišová (2:17).
56:15
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Adéla Polívková (2:16).
56:05
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Martina Čapková (2:15).
54:58
Kronychové laxní střela neskončila v bráně.
53:31
Tigers má míček na svých hokejkách.
52:10
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Martina Kleinová (2:14).
51:40
Liberec se v tak dlouhé přesilové hře gólově neprosadil.
51:10
Právě nám na hřišti probíhá ošetření.
48:32
Zatím všechny střelecké pokusy mířily nad branku.
47:02
Domácí Liberec bude mít k dispozici 5ti minutovou přesilovku.
46:33
Vyloučen hráč Michaela Šulanová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 5 minut za nedovolené vrážení.
45:45
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Lucia Košturiaková (2:13).
45:45
Míček nechtěně propadl za Kadlecovou.
45:34
Čapková střílí nad.
44:54
Vyloučen hráč Adriana Kronychová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
38:38
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Martina Čapková, asistoval Lucia Košturiaková (2:12).
38:38
Hosté využívají svojí početní výhodu.
37:37
Vyloučen hráč Oxana Šamanina družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
36:46
Polívková sice vstřelila branku, ale branka nebyla uznána, jelikož byl vysokou holí.
35:15
Tigers drží Liberec na jeho půlce.
32:59
Kubišová šla sama na golmanku, ale Pekárková se stihla vrátit a znemožnila jí vstřelit branku.
31:58
Střela Kabelákové byla zablokovaná Machkovou.
30:46
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dominika Steinbachová bez asistence (2:11).
30:17
Míček v moci Tigers.
28:57
28:33
Červová vyrazila pokus Veidlové.
27:45
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dominika Steinbachová, asistoval Michaela Šulanová (2:9).
26:30
Pěkná akce první lajny Liberce nekončí gólem.
25:22
Pokus Čapkové letěl vysoko nad bránu Kadlecové.
24:50
Mlejnkové střela šla nad bránu hostující golmanky.
23:38
Tigers si opět rozebral Liberec, ale tentokrát to neskončilo v bráně.
22:35
Pekárkové střela od půlky šla pouze do rukou Červové.
20:56
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Denisa Billá (2:8).
20:56
Ve druhé třetině jsme na gól čekal necelou minutu.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Liberec: 5 ; Tigers: 20
20:00
19:30
Omlouváme se, ale máme menší technické problémy s online.
19:17
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Martina Čapková (2:7).
19:05
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:20
Vyloučen hráč Adriana Kronychová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:53
15:40
Rychlá odpověď na gól v podání Tigers.
15:30
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Barbora Zabavská, asistoval Michaela Šulanová (2:5).
15:04
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Lucie Veidlová (2:4).
15:04
Mlejnková doklepla míček za brankovou čáru.
14:36
Štěpánová vytahuje z rukávu jeden zákrok za druhým.
12:05
12:05
Tigers hezky vyťukal Liberec a dává svůj čtvrtý gól.
11:31
Zápas je v tempu a hraje se nahoru a dolů.
09:11
Mlejnková střela šla mimo tři tyče.
08:23
Tigers přežil svoje oslabení.
06:19
Vyloučen hráč Viktória Bobotová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za sekání.
06:15
Liberec si zahraje první přesilovou hru v dnešním zápase.
05:46
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Dominika Kubišová (1:3).
05:16
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Michaela Mlejnková (1:2).
05:16
Mlejnková předala míček Leierové a ta se trefuje nad nohu k zadní tyči.
04:15
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Kateřina Pisárová, asistoval Dominika Steinbachová (0:2).
03:50
Pokus Leierové z od mantinelu nevyšel.
02:58
Surá trefila boční síťku.
02:14
Nához Rumlové málem skončil za zády Červové.
01:40
Liberec se chvilku držel na polovině hostů.
00:27
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dagmar Surá, asistoval Lucia Košturiaková (0:1).
00:07
První střelu na bránu vyslala Leierová, ale minula.
00:01
Úvodní bule pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti TIGERS FK Jižní Město: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Eliška Machková, Martina Čapková, Lucia Košturiaková, Iveta Hyršlová, Dagmar Surá
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Štěpánová; hráči v poli: Lucie Veidlová, Michaela Mlejnková, Nikol Pekárková, Oxana Šamanina, Klára Leierová