0:1
1:4
1:1
- : -
branky (asistence): 28:10 Martina Indrová (Monika Dundelová), 56:24 Veronika Vývodová (Kristýna Pospíšilová)
branky (asistence): 10:49 Liana Matěvosova (Lenka Faltusová), 20:18 Lenka Faltusová (Liana Matěvosova), 23:38 Julie Faťunová (Karolína Marko), 34:38 Julie Faťunová, 35:24 Liana Matěvosova (Lenka Faltusová), 59:40 Daniela Reindlová (Adéla Kramperová)

K1 Florbal Židenice - Únětická 12° Tatran Střešovice 2:6
29. Martina Indrová, 57. Veronika Vývodová - 11. Liana Matěvosova, 21. Lenka Faltusová, 24. Julie Faťunová, 35. Julie Faťunová, 36. Liana Matěvosova, 60. Daniela Reindlová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 111; zásahy brankářů: Lenka Remešová 22 - Tereza Humlová 26; po třetinách: 0:1, 1:4, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích (J. Starý) : Tatran dnes vyhrál zaslouženě, v rozhodujících momentech zápasu chtěl víc zvítězit a na hřišti to taky předváděl. Gratulujeme k vítězství a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Statistika střel 3.třetiny: K1 Florbal Židenice 7 - 6 Únětická 12° Tatran Střešovice
60:00
Komentáře hostujícího trenéra (M. Vybíral) : Jak bylo předpovězeno, tak dnešní utkání bylo velmi důležité a rozhodovala taktická připravenost, kde jsme byli lepším týmem. Odehráli jsme skvělé utkání, ve kterém jsem byli maximálně koncentrovaní a plnili jsme všechny pokyny, které jsme si řekli v kabině. Výhra po skoro 2 měsících potěší a dodá nám síly do finálního boje o PLAY OFF. Děkuji hráčkám za dnešní výkon a soupeři za utkání!
60:00
59:40
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Daniela Reindlová, asistoval Adéla Kramperová (2:6).
59:40
Dalekonosnou střelu Kramperové tečovala Reindlová za záda bezmocné Remešové.
59:34
Utkání už se pouze dohrává.
57:11
Faltusová trefuje už asi 4 břevno domácí branky v utkání.
56:24
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Veronika Vývodová, asistoval Kristýna Pospíšilová (2:5).
55:00
Marko vybojovala pro Faťunovou, která ve složité pozici vysoko přestřeluje
54:03
Reková pěknou přihrávkou napříč brankovištěm vybídla ke skórování Reindlovou, které se střela nepovedla a končí v autu.
52:14
Vyloučen hráč Linda Hyksová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:30
Po střele Válkové z dobré pozice a dorážky Vachouškové dvakrát zvonila tyč za zády Remešové.
50:14
Střela Válkové těsně minula svatyni Remešové.
49:03
Pěkná kombinace hráček Židenic. Hyksová z volné pozice trefila pouze boční konstrukci a míček končí v autu.
47:50
Dorážka Léblové pouze do boční sítě.
47:10
Zatím bez velkých šancí na obou stranách. 3 třetina spíše ve znamení nepřesností.
43:33
Za hostující Humlovou teď zazvonila tyč po střele Indrové.
42:01
Vyloučen hráč Karolína Vlachová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
41:55
V ponechané výhodě střílela z křídla Hyksová těsně nad.
41:12
Pěkná individuální akce Vývodové. Na polovině hřiště vybojovala balonek, obešla jednu bránící hráčku, ale střela šla těsně nad.
40:00
Střela do tyčky hráč Lenka Faltusová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice .
40:00
Střela do tyčky hráč Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice .
40:00
40:00
40:00
39:55
Lehký zákrok si připsala Remešová.
38:18
111 diváků s napětím sleduje zda-li se domácím podaří do přestávky aspoň snížit skóre.
35:24
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Liana Matěvosova, asistoval Lenka Faltusová (1:5).
35:24
Bohužel pro Židenice Tatran trestá vše, co jím domácí obrana nabídne. Pravcová na středu hřiště ztratila balonek, Faltusová pak obešla golmanku a měla už jednoduchou úlohu.
34:38
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Julie Faťunová bez asistence (1:4).
34:38
Faťunová si vyběhla s míčkem z rohu a na vzdálenější tyč krásně zavěsila. Chyba domácí obrany.
32:49
Pravcová si teď povodila jednu z hostujících hráček, ale na připravenou Humlovou už si nepřišla.
30:28
Povedená střela Vachouškové a ještě povedenější zákrok Remešové.
28:59
Pospíšilová vysunula Léblovou, která jen těsně minula hostující branku.
28:10
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martina Indrová, asistoval Monika Dundelová (1:3).
28:10
Dundelová vybojovala balonek, hodila před branku, kde si ho našla aktivní Indrová a uklidila do prázdné branky.
27:11
Léblová šla ze strany sama na Humlovou, ale střela se jí vůbec nepovedla.
23:38
Timeout K1 Florbal Židenice
23:38
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Julie Faťunová, asistoval Karolína Marko (0:3).
23:38
Po sérii odrazů se Faťunová dostala k dorážce a neměla problém balonek dorazit za bezmocnou Remešovou.
22:34
Výborné zákroky Remešové teď zachránili Židenice od pohromy.
21:11
Moštková před brankou jen těsně minula výbornou přihrávku od Indrové.
20:18
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Liana Matěvosova (0:2).
20:18
Faltusová si navedla balonek křížem hřiště a pěknou střelou o tyč zaskočila domácí brankářku.
20:00
20:00
18:28
Výborný zákrok Remešové, které vytěsnila konečkami prstů střelu Chaloupkové mířící pod břevno.
13:44
Po nahrávce Hyksové pálila Popíšilová z boku hodně nad branku.
13:22
Židenice se hrnou za vyrovnáním. Pospíšilové stačilo plácnout do poskakujícího balonku před brankovou čárou, bohužel však tento úkol nesplnila a nezradostnila domácí diváky.
10:49
10:49
Brejk po pravé straně potáhla Faltusová, před brankou našla připravenou Matěvosovou, která překonala padající golmanku
10:21
Vývodové střela jen díky teči jedné z domácích zamířila mimo tři tyče.
09:45
Hyksová si naběhla ze strany až do střelecké pozice, ale její střela šla přímo doprostřed branky.
07:08
Zatím se hraje nahoru dolů. Akce střídá akci a šance šanci. Atraktivní duel nám prozatím nabízí obě mužstva.
05:56
Dorážku Léblové chytu Humlová.
05:15
Indrová ve velké šanci střílela na ose hřiště, ale pouze do bloku.
04:25
Střela Pravcové do připravené Humlové.
01:01
První velká šance na straně hostujících hráček Tatranu. Reindlová na dvakrát nedokázala překonat Remešovou.
00:43
Pěkná střela Smutné a hostující Humlová si připisuje úspěšný zákrok.
00:00
Střela do tyčky hráč Anna Válková družstva Únětická 12° Tatran Střešovice .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů Únětická 12° Tatran Střešovice: brankář: Tereza Humlová; hráči v poli: Hana Sedmíková, Adéla Zehrerová, Liana Matěvosova, Anežka Viplerová, Lenka Faltusová
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Kamila Pravcová, Linda Hyksová, Monika Dundelová, Martina Indrová, Lenka Novotná