1:1
3:3
5:1
- : -
branky (asistence): 19:01 Eva Krauskopfová, 22:12 Martina Řepková (Eliška Vrátná), 30:07 Tereza Urbánková (Martina Řepková), 34:53 Kristýna Kellovská (Tereza Urbánková), 48:57 Magdaléna Plášková (Karolína Kellovská), 49:57 Daniela Frantíková (Martina Řepková), 52:59 Gabriela Tožičková (Petra Nosková), 57:56 Martina Řepková (Magdaléna Plášková), 59:34 Martina Řepková
branky (asistence): 14:09 Andrea Kadidlová (Adéla Bočanová), 23:01 Eliška Císařová (Anna - Marie Divišová), 33:35 Andrea Kadidlová (Karla Kalecká), 37:13 Anna - Marie Divišová (Veronika Loudová), 44:47 Andrea Kadidlová (Adéla Bočanová)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 9:5
20. Eva Krauskopfová, 23. Martina Řepková, 31. Tereza Urbánková, 35. Kristýna Kellovská, 49. Magdaléna Plášková, 50. Daniela Frantíková, 53. Gabriela Tožičková, 58. Martina Řepková, 60. Martina Řepková - 15. Andrea Kadidlová, 24. Eliška Císařová, 34. Andrea Kadidlová, 38. Anna - Marie Divišová, 45. Andrea Kadidlová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Hana Ranochová 11 - Jitka Omelková 21; po třetinách: 1:1, 3:3, 5:1;
60:00
Komentář k utkání trenéra hostů pana Pavla Krbce: ,,Dvě třetiny jsme byli Chodovu rovnocenným soupeřem. Pak jsme se ještě jednou dostali do vedení ve třetí třetině, ale začali jsme mít strach o výsledek a přestali jsme dodržovat pokyny. Jinak chci holky pochválit za dobrou obranu, rozehrávku a přechod do útoku. Děkuji soupeři za zápas a divákům za podporu."
60:00
Nejlepšími hráčkami utkání jsou za Chodov Majda Plášková a za Bohemians Eliška Císařová.
60:00
Střely ve třetí třetině: Chodov - 11, Bohemians - 4. Střely celkem: Chodov - 30, Bohemians - 16.
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích (Marešová M.):Dnes to byl z naší strany spíš boj s vlastními nepřesnostmi, nedůslednostmi a asi i únavou.Soupeř podal sympatický a houževnatý výkon, díky za něj.
59:34
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková bez asistence (9:5).
59:34
Řepková tentokrát proběhla k prázdné brance sama a završuje hattrick!
58:59
Vyloučen hráč Gabriela Tožičková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
58:59
V samém závěru vyloučena Tožičková za sekání.
57:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Magdaléna Plášková (8:5).
57:56
Plášková proběhla celé hřiště a předložila míček před prázdnou branku Řepkové, která rozhoduje o vítězství Chodova.
57:01
Bohemians v šesti!
56:59
Timeout FbŠ Bohemians
56:21
Kellovská se hezky dostala za obranu, vracející se Loudová jí ale nedovolila dojít až k bráně.
54:21
Na dobrou práci Tožičkové nenavázala Lacková, která promáchla míček před odkrytou polovinou brány,
54:06
Šindelářová pálí za mantinel.
53:26
Aktivní Císařová faulována u mantinelu.
52:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Petra Nosková (7:5).
52:59
Tožičková konečně korunuje svůj dobrý výkon gólem.
51:46
Kadidlová byla důrazná na brankovišti a trefuje další tyč!
51:12
Omelková opět skvěle zasahuje, tentokrát proti Tožičkové.
50:35
Zblokovaná střela Bočanové končí na tyči.
49:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniela Frantíková, asistoval Martina Řepková (6:5).
49:57
Frantíková už ale gólmanku moravského původu propálila a Chodov opět vede.
49:50
Další výbornou střelu Pláškové vytěsnila Omelková na břevno.
48:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Karolína Kellovská (5:5).
48:57
Plášková tahem propálila všechno před sebou a vyrovnává.
46:56
Střela Pláškové zblokována Zlámalovou.
45:42
Omelková ramenem vyráží střelu Kellovské.
44:47
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová, asistoval Adéla Bočanová (4:5).
44:47
Kadidlová zasunula pod Ranochovou a završuje hattrick!
44:18
Poláková střílí do boční konstrukce branky.
43:57
Frantíková se výborně vrátila a sebrala šanci Reischlové.
43:08
Dnešní utkání sleduje 66 diváků, děkujeme!
41:42
V prvních velkých šancích třetiny Urbánková a Řepková, Omelková ale odolává.
40:00
Střela do tyčky hráč Michaela Neubergerová družstva FbŠ Bohemians .
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Chodov - 10, Bohemians - 6.
40:00
38:45
Divišová mohla přidat druhý gól, ve stoprocentní šanci ale míček trefila špatně. Následně rozhodčí pískají vysoký došvih Cukrové.
37:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Anna - Marie Divišová, asistoval Veronika Loudová (4:4).
37:13
Divišová nenápadnou tečovanou střelou opět vyrovnává.
35:39
Karolína Kellovská chtěla napodobyt svojí sestru, ale její rána byla zblokována.
34:53
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Kellovská, asistoval Tereza Urbánková (4:3).
34:53
Kristýna Kellovská svojí druhou střelou v krátkém sledu dává první extraligový gól v kariéře!
33:35
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová, asistoval Karla Kalecká (3:3).
33:35
Kadidlová utekla obraně a dává svůj druhý šťastný gól v utkání.
32:45
Střela Řepkové zblokována.
30:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Martina Řepková (3:2).
30:07
Přečíslení 2 na 1 vyřešila Řepková skvěle a Urbánková dává na 3:2.
27:50
Chodov je i nadále více na míčku.
25:52
Obrovský závar před Omelkovou gólem nekončí.
24:25
Řepková mohla zasouvat do poloprázdné branky, míček jí ale přeskočil čepel.
23:28
Kadidlová tečovala před brankou dlouhý míček Loudové, Ranochová však byla výborně postavená.
23:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Císařová, asistoval Anna - Marie Divišová (2:2).
23:01
Odchovanec Chodova Eliška Císařová z nenápadné akce vymetla růžek a vyrovnává.
22:30
Chodov tlačí, střelu Jůzové se štěstím vytěsnila gólmanka hostů.
22:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Eliška Vrátná (2:1).
22:12
Vrátná u tyčky geniálně našla Řepkovou a Chodov jde do vedení.
21:24
Napadání Pláškové s Tůmovou k ohrožení Omelkové nevedlo.
20:31
Nguyenová chytře schovala svou střelu za hráčky, Ranochová na poslední chvíli chytá.
20:23
Střelu Polákové vyráží Ranochová.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Chodov - 9, Bohemians - 6.
20:00
19:33
Ranochová vyráží střelu za sebe.
19:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Krauskopfová bez asistence (1:1).
19:01
Šindelářová nechala jako poslední hráčka míček za sebou a Krauskopfová zkušeně vyrovnává.
18:26
Po skvělé práci Tožičkové střílela Plášková, Omelková ale opět výborně.
17:41
Preisslerová v obrovské šanci trefuje masku Omelkové.
17:02
Vysoký nához Vrátné chytá Omelková.
15:36
Tožičková nezvládla zpracovat přihrávku a halou zní její nevybíravé výrazy.
14:50
Zmatené střídání hostů Chodov nepotrestal.
14:09
14:09
Kadidlová ze středu se štěstím prostřelila Ranochovou a otevírá skóre zápasu.
14:05
Od Pláškové se míček odrazil do autu.
12:53
Míček se z ničeho nic dostal k Reischlové, která vypálila vedle.
12:20
Souboj Řepkové s Polákovou posoudili rozhodčí jako faul chodovské střelkyně.
11:00
Tožičková pálí vedle.
09:39
Obrovské šance Peštové a na druhé straně Zlámalové, obě gólmanky ale drží své týmy.
08:04
Řepková skvěle vybojovala míček při napadání a Omelková musela předvést pohotový zákrok proti bekhendu Urbánkové.
07:33
Nához Bočanové na Kadidlovou končí v náručí Ranochové.
06:47
Kadidlová netrefil skákavou přihrávku dobře a míček končí za mantinelem.
06:06
Tůmová získala míček a umožnila svému týmu vystřídat.
05:08
Chodov je v plném počtu, hosté v čele s novou útočí proti 5 hráčkám soupeře.
04:42
Chodov se zatím brání velmi dobře.
03:04
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil Adéla Bočanová.
03:04
Vyloučen hráč Adéla Jůzová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra rukou.
03:04
Po ruce Jůzové bude následovat trestné střílení, které provede Adéla Bočanová!
03:04
Klička do bekhnedu byla příliš dlouhá a Bočanová jí nezvládla zakončit, následuje přesilovka Bohemians.
02:26
Nguyenová zblokovala přihrávku na Vrátnou a oba týmy odchází střídat.
01:16
Peštová faulována před brankou, následnou střelu Beránkové vytěsnila Omelková.
00:02
Domácí vyhráli první buly a rozehrávají.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Jitka Omelková; hráči v poli: Veronika Loudová, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Andrea Kadidlová, Lucie Šindelářová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Markéta Svačinová, Martina Řepková, Tereza Urbánková, Eva Preisslerová, Eliška Vrátná