1:3
- : -
FBS Olomouc
FBS Olomouc
branky (asistence): 38:03 Lucie Cholinská (Petra Mandátová), 43:53 Marta Horáčková (Barbora Pařízková)
branky (asistence): 26:13 Adéla Dlouhá (Michaela Vejdělková), 46:48 Oxana Šamanina (Michaela Mlejnková), 51:17 Michaela Mlejnková (Oxana Šamanina), 56:27 Klára Leierová (Nikol Pekárková)

FBS Olomouc - Crazy girls FBC Liberec 2:4
39. Lucie Cholinská, 44. Marta Horáčková - 27. Adéla Dlouhá, 47. Oxana Šamanina, 52. Michaela Mlejnková, 57. Klára Leierová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:1 + Nikola Čermáková 5; využití: 0:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Martina Franková 23 - Marcela Štěpánová 32; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:3;
60:00
Komentář trenéra Neměráka 2/2: V zápase asi nejvíce dominovaly gólmanky (naše Máca nakonec o 2 situace lépe) a branková konstrukce. Přiznám se, že Olomouc hraje skvělý dynamický florbal a hráčky jsou na českou ligu nadprůměrně fyzicky připravené. Škoda že Olomouc prospala první půlku sezony. Podle mne patří bez pochyby do playoff. Děkujeme panu Čermákovi a kouzelnému lektvaru štěstí, jehož síla přemohla Isoline, který používají domácí.
60:00
Střely na branku (celkem): FBS Olomouc - 34, Crazy girls FBC Liberec - 27.
60:00
Komnetář trenéra Dadeje 1/1: Liberec utkání zvládl výborně takticky a díky výjimečnosti hráček Mlejnkové s Šamaninou dokázal vytěžit z minima maximum. Na soupeře jsme byli připraveni, a ač nás v zápase nás ničím nepřekvapil, využil právě ty své silné zbraně, díky kterým patří mezi nejlepší osmičku.
60:00
Komentář trenéra Nesměráka 1/2: Dnešní zápas byl přesně takový, jaký jsme čekali. Rozhodující bylo, že jsme ubránili 5 min oslabení a celý zápas se drželi našeho plánu, který holky ve většině případů plnily. Podle mne měly dneska oba týmy dostat 3 body.
60:00
Střely na branku (3. třetina): FBS Olomouc - 7, Crazy girls FBC Liberec - 12.
60:00
Komentář trenéra Dadeje 2/2: Souhlasím s kolegou, že v utkání vynikly obě brankářky - pro nás to ale není omluva, gólové šance jsme měli a prostě jsme je měli využít. Play-off je pro nás už nyní pouze v rovině teorie, po dnešním výkonu jsem ale na hráčky hrdý a jsem přesvědčený, že pokud budeme předvádět takový florbal, nečeká nás nijak dlouhá sezona. Gratuluji soupeři k vítězství a přeji klidnou cestu domů.
60:00
59:18
Domácím se dnes nedaří v koncovce.
57:38
Mandátová střílela pouze do boční síťky.
57:00
Začínají poslední 3 minuty a domácí budou mít těžké dohnat 2 brankové manko.
56:27
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Nikol Pekárková (2:4).
56:27
Leierová posílá svůj tým do dvou brankového vedení.
56:05
Vejdělková nepustila protihráčku ke střele.
55:20
Franková podržela svůj tým.
54:20
Pařízkové sjela střela na půlce.
53:50
Reimrová ztratila míček za brankou soupeře.
52:34
Standartní situace ze středu hřiště. Hosté zakončili pouze do zdi.
52:25
Šamanina se protáhla podél mantinelu a dostala se i ke střele, která skončila v boční síťce.
51:55
Štěpánová vyrazila další střelu.
51:17
Timeout FBS Olomouc
51:17
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Oxana Šamanina (2:3).
51:17
Mlejnková posílá svůj tým do vedení, když překonala Frankovou.
51:10
Tečovaná střela proskákala kolem branky Frankové.
50:17
Pejzlová dobře ubránila akci soupeře.
49:18
Kronychová zkoušela trefit míček ze vzduchu, ale sekla pouze do hole protihráčky.
47:32
Peterková v úniku špatně nahrála a hosté šly do přečíslení 2 na 1, ale ani ony nic nevymyslely a míček se přesouvá znovu na hokejky domácích hráček.
46:48
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Oxana Šamanina, asistoval Michaela Mlejnková (2:2).
46:48
Šamanina střelou po zemi překonala Frankovou!
45:50
Reimerová se ocitla v obrovské šanci, ale Štěpánová dobře zasáhla.
43:53
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Marta Horáčková, asistoval Barbora Pařízková (2:1).
43:53
Domácí jdou do vedení! Horáčková se dostala k dorážce a překonala dnes skvělou Štěpánovou.
43:26
Mandátová střílela do spojnice!
42:30
Čermákové na středu sjel míček z hokejky, když mohla zakončit.
41:50
Mlejnková střílela ze středu těsně vedle branky.
41:00
Podroužková svou střelou trefila Dlouhou do břicha.
40:06
Pejzlová se chopila rozehrávky a zakládá útočnou akci.
40:01
Začala třetí třetina tohoto vyrovnaného utkání.
40:00
40:00
Střely na branku (2. třetina): FBS Olomouc - 18, Crazy girls FBC Liberec - 9.
40:00
39:58
Z volného úderu se odražený míček dostal až k Frankové, která jej na poslední chvíli vyrazila nad branku.
39:45
Franková si připisuje další zákrok.
39:00
Cholinská z půlky trefila Čermákovou a míček se odrazil k mantinelu.
38:03
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lucie Cholinská, asistoval Petra Mandátová (1:1).
38:03
Srovnáno! Cholinská s klidem zakončila do odkryté branky.
37:15
Štěpánová dobře zasáhla proti střele Suchánkové.
36:30
Štěpánová maskou vyrazila míček.
35:50
Pejzlová se dostala ze zdvojení a rozehrála.
35:00
Suchánková minula branku.
33:55
Štěpánová stále drží čisté konto.
33:27
Pařízková trefila pouze dobře postavenou Dlouhou.
32:16
Rozenbergová zastavila Kronychovou v úniku.
31:38
Cholinská střílela od mantinelu, ale Štěpánová je stále bezchybná.
30:28
Franková vyškrábla dobrou střelu od mantinelu.
30:20
Kros na Cholinskou neprošel a míček skončil za mantinelem.
29:18
Oháňková se obtočila kolem Mlejnkové a následně byla faulována.
28:15
Rumlová vyzkoušela pozornost Frankové.
27:13
Uvidíme hru 4 na 4 a potom krátkou přesilovku Liberce.
27:12
Vyloučen hráč Karolína Šablaturová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
27:00
Domácí mají další přesilovku.
26:59
Vyloučen hráč Klára Leierová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
26:13
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Adéla Dlouhá, asistoval Michaela Vejdělková (0:1).
26:13
Máme tu první branku utkání! Dlouhá se dobře vytočila na středu a lehce tečovaná střela skončila v šibenici.
26:03
Překvapivá střela Mandátové nakonec nepřekvapila Štěpánovou.
25:15
Leierová si poradila s dotěrnou Oháňkovou a v pohodě rozehrála.
24:25
Pavlíková střílela pouze do dobře postaveného bloku.
23:19
Dlouhá utekla Pařízkové po mantinelu a v rohu držela míček.
22:33
Oháňková to zkusila z úhlu, ale Štěpánová byla včas u tyčky a míček vyrazila.
21:33
Štěpánová teď dvakrát podržela svůj tým.
20:55
Domácím se přesilovka zatím moc nedaří. Nemohou se dostat ke střele.
20:01
U míčku jako první hráčky z Liberce.
20:00
Střela do tyčky hráč Petra Mandátová družstva FBS Olomouc .
20:00
20:00
Střely na branku (1. třetina): FBS Olomouc - 9. Crazy girls FBC Liberec - 6.
20:00
19:50
Domácí mají velkou šanci v 5 minutové přesilovce, ale tu využijí hlavně v druhé třetině.
19:48
Vyloučen hráč Nikola Čermáková družstva Crazy girls FBC Liberec na 5 minut za sekání.
18:50
Obrovská šance Liberce! Kronychová už pálila do odkryté branky, ale Franková skvělým přesunem vyrazila míček mimo branku.
17:55
Oháňková se dostala ke střele ze středu, ale trefila pouze dobře postavenou bránící hráčku.
17:18
Pařízková zastavila útočnici za brankou a podržela míček.
16:33
Cholinská se dostala do úniku po mantinelu, jenže Štěpánová opět dobře zasáhla proti její střele.
15:45
Šablaturová po velkém boji proti dvěma protihráčkám nakonec vybojovala míček.
14:30
Míček se odrazil k Cholinské, ale ani její střela nepřekonala Štěpánovou.
13:20
Franková v klidu chytila střelu Kronychové.
12:10
Pejzlová s Pařízkovou zakládají útočnou akci.
11:29
Štěpánová vyráží míček nad branku.
11:10
Pavlíková měla potíže s rozehrávkou a nakonec ztratila míček.
10:00
Dobrou standartní situaci zakončila Suchánková, jenže Štěpánová míček vyrazila.
08:48
Suchánková z dobré pozice těsně minula branku.
08:33
Mikulová přestřelila branku svou táhlou střelou z poloviny hřiště.
07:58
Podroužková nepustila Kronychovou k dorážce.
07:05
Horáčková ztratila míček na středu hřiště a hosté rozehrávají.
06:25
Suchánková prodloužila na Peterkovou, ale tu v poslední chvíli předběhla bránící hráčka.
05:35
Vejdělková si poradila s dotírající hráčkou a pokračuje v rozehrávce.
04:39
Pekárková střílela pouze do Cholinské.
04:00
Peterková nedosáhla na rychlou nahrávku od Suchánkové a Štěpánová sbírá míček vedle svojí branky.
03:30
Sklenářová čistě odzbrojila útočící hráčku.
02:15
Štěpánová vyrazila dobrou střelu Pejzlové mimo tři tyče.
01:40
Suchánková se zbavila dotěrné soupeřky a vyvezla míček podél mantinelu.
01:05
Střílená nahrávka od mantinelu neprošla do brankoviště domácích.
00:05
Pekárková začala svižně, ale domácí obranu neprošla a raději se vrátila na svou polovinu.
00:01
Utkání právě začalo! Úvodní buly vyhrály hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Štěpánová; hráči v poli: Oxana Šamanina, Klára Leierová, Adriana Kronychová, Michaela Mlejnková, Nikol Pekárková
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Lucie Cholinská, Barbora Pařízková, Martina Pejzlová, Marta Horáčková, Petra Mandátová