3:0
1:1
2:2
- : -
branky (asistence): 12:26 Adéla Polívková (Lucie Pilíková), 13:43 Ester Janušková (Denisa Billá), 17:55 Dagmar Surá (Lucia Košturiaková), 37:01 Lucie Pilíková (Michaela Šulanová), 44:59 Lucia Košturiaková (Dagmar Surá), 49:52 Kristýna Pospíšilová (vlastní branka)
branky (asistence): 30:11 Tereza Mošťková (Eva Smutná), 51:08 Lenka Novotná (Eva Smutná), 58:53 Eva Smutná

Ivanti TIGERS FK Jižní Město - K1 Florbal Židenice 6:3
13. Adéla Polívková, 14. Ester Janušková, 18. Dagmar Surá, 38. Lucie Pilíková, 45. Lucia Košturiaková, 50. Kristýna Pospíšilová - 31. Tereza Mošťková, 52. Lenka Novotná, 59. Eva Smutná; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Jana Christianová 37 - Karolína Krištofová 47; po třetinách: 3:0, 1:1, 2:2;
60:03
Komentář trenérky domácích Markéty Šteglové: Zápas se úplně nepodařil podle našich představ. Brankářka hostů skvěle zachytala a my jsem nevyužívaly naše šance. Nebyla to ideální příprava na play off. Musíme se poučit z našich chyb. Děkujeme soupeřkám za utkání.
60:02
Komentář trenéra hostů (Jiří Starý) část 1: Od začátku zápasu na nás soupeř vlétl v obrovském tempu a nasazení. Paradoxně poté co jsme úvodní nápor ustáli jsme po několika zaváháních inkasovali tři góly. Od ubráněné přesilovky ve druhé třetině jsme hru postupně vyrovnali a v některých pasážích zápasu jsme byli vyrovnaným soupeřem.
60:01
Komentář trenéra hostů (Jiří Starý) část 2: Nasazení a výkon v dnešním zápase byl diametrálně rozdílný od předchozího zápasu a takto se musíme prezentovat i v posledních dvou utkáních základní části. Soupeři gratuluji k výhře.
60:00
Střely po 3. třetině: Ivanti - 15, Židenice - 14
60:00
59:40
Janečková v samostatném úniku....Šulanová ji zastavuje. Pilíková neváhá a zakládá protiútok, který končí střelou do bloku.
58:53
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Smutná bez asistence (6:3).
58:53
A konečně se je daří proměnit. Smutná to vzala na sebe a je úspěšná.
57:35
Židenice se snaží vytvářet brejkové šance.
56:05
Holky z Tigers se teď snaží kombinovat na půlce Židenic, ale zatím bez nějaké tutové šance.
54:56
Košturiaková je dnes na hřišti k nezastavení.
51:32
Vyloučen hráč Barbora Zabavská družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za blokování hokejky.
51:32
Zabavská nestačila útočnici Židenic a musela ji zablokovat hokejku,
51:08
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lenka Novotná, asistoval Eva Smutná (6:2).
51:08
Hermannová zastavuje brejk Židenic, Smolně se od ní odrazil balónek a Novotná po výběhu trefuje přímo pod břevno.
49:52
Vlastní branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kristýna Pospíšilová (6:1).
47:44
Timeout K1 Florbal Židenice
47:33
Machková vybíhá od mantinelu a střílí, míček se odráží od Krištofové a Hyršlová se snaží ještě dorazit.
44:59
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Dagmar Surá (5:1).
44:59
Surá z rohu hostů našla před bránu nabíhající Košturiakovou, která bez problémů zakončila.
44:07
Domácí hrají v plném počtu.
42:55
Více míček drží domácí.
42:07
Vyloučen hráč Lucie Pilíková družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:07
Pilíková svou supr-rychlostí dobíhala brejk, ale pomohla si trošku rukou. Židenice mají šanci upravit skóre.
39:42
Pilíková se ještě snaží vystřelit, ale trefuje blok Židenic.
38:52
Christianová teď zachytila samostatný únik Mošťkové.
37:24
Hermannové chtěla zpracovat nohou balónek, ale omylem nakopla Novotnou do břicha. Naštěstí je to bez vážnějšího zranění a pokračuje ve hře.
37:01
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucie Pilíková, asistoval Michaela Šulanová (4:1).
37:01
Pilíková trefuje skákající balónek od Šulanové a tím navyšuje skóre.
36:25
Pravcová střílí od mantinelu, ale Christianová chytá.
33:39
Domácí uklidňují hru a chtějí v klidu rozehrát. Židenice okamžitě napadají a vytvářejí si další šance.
33:33
Domácí si oslabení pohlídaly a hrají už v plném počtu.
32:20
Na hřišti můžeme vidět aktivní hru z obou stran.
30:11
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Tereza Mošťková, asistoval Eva Smutná (3:1).
30:11
Smutná krásně vyřešila situaci 2 na 1. Poslala nahrávku na Mošťkovou, která dává první gól Židenic a upravuje skóre na 3:1.
27:52
Janoušková dostává nahrávku od Košturiakové, ale trefuje pouze břicho Krištofové.
26:50
Hosté hrají v plném počtu.
24:51
Tigers si vyzkouší první přesilovou hru.
24:50
Vyloučen hráč Kamila Pravcová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
24:02
Christianová předvedla dva pěkné zákroky za sebou.
23:03
Pravcová vybídla Léblovou k prvnímu gólu z malého brankoviště, ale ta těsně minula.
21:18
Krásná střela Bobotové nad nohu od půlky, ale Krištofová chytá.
20:15
Opět Tigers hned získává balónek a Čapková střílí od půlky.
19:25
Židenice se stále snaží držet tempo a nevzdávají jediný souboj.
17:55
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dagmar Surá, asistoval Lucia Košturiaková (3:0).
17:55
Čapková poslala nahrávku na Lucii Košturiakovou, která po krásné stahovačce střílí. Kutálející se balónek po brankové čáře dorazila Surá.
15:33
Domácí se snaží o kombinační rozehrávku, ale Židenicím se povedlo rozehrávku přečíst a dostávají se do další šance.
13:44
Denisa Billá našla křížem Ester Januškovou, která trefila otevřenou bránu.
13:43
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Ester Janušková, asistoval Denisa Billá (2:0).
12:26
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Adéla Polívková, asistoval Lucie Pilíková (1:0).
12:26
Dnešní skóre zápasu otevírá Adéla Polívková.
11:26
Další zákrok si připisuje Krištofová po rychlém přesunu. Machková se ještě snaží dorazit.
11:00
Surá z rohu hostů posílá nahrávku na střed na Hyršlovou, ale ta bohužel trefuje pouze nohu Krištofové.
08:37
07:47
Hosté už vybojovaly balónek a první střelu v přesilové hře si připisuje Pravcová.
07:35
Tigers hraje oslabení, ale zatím drží balonek na půlce hostů.
06:38
Vyloučen hráč Viktória Bobotová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za držení.
05:14
Zatím se hra přelévá ze strany na stranu a můžeme vidět bojovný florbal.
04:20
Pilíková našla Adélu Polívkou na středu, která bohužel střílí mimo,
03:08
Do první šance se dostavájí florbal Židenice
00:01
Tigers po prohrané buly hned začaly napadat a získaly balónek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Kristýna Pospíšilová, Kamila Pravcová, Martina Indrová, Lenka Novotná, Monika Léblová
00:00
Line-up domácích Ivanti TIGERS FK Jižní Město: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Eliška Machková, Iveta Hyršlová, Dagmar Surá, Martina Čapková, Lucia Košturiaková