0:3
3:1
2:2
- : -
branky (asistence): 21:47 Jessica Zlámalová (Eliška Reischlová), 28:01 Hana Poláková (Jessica Zlámalová), 30:00 Andrea Kadidlová (Adéla Bočanová), 52:16 Adéla Bočanová (Hana Poláková), 54:12 Eliška Reischlová (Lucie Šindelářová)
branky (asistence): 03:11 Kristýna Bachmaierová (Markéta Kosová), 18:26 Kristýna Bachmaierová (Markéta Kosová), 18:34 Zuzana Svobodová (Tereza Mrázková), 26:19 Gabriela Žůrková, 46:17 Gabriela Žůrková (Markéta Kosová), 53:27 Kristýna Bachmaierová (Markéta Kosová)

FbŠ Bohemians - KM automatik FBK Jičín 5:6
22. Jessica Zlámalová, 29. Hana Poláková, 31. Andrea Kadidlová, 53. Adéla Bočanová, 55. Eliška Reischlová - 4. Kristýna Bachmaierová, 19. Kristýna Bachmaierová, 19. Zuzana Svobodová, 27. Gabriela Žůrková, 47. Gabriela Žůrková, 54. Kristýna Bachmaierová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 158; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 9 - Veronika Samková 20; po třetinách: 0:3, 3:1, 2:2;
60:00
Nejlepší hráčka hostů z Jičína je s číslem 85 Kristýna Bachmaierová!
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians x Jičín - 7:5
60:00
Nejlepší hráčkou domácích Bohemians je s číslem 70 Jessica Zlámalová!
60:00
Komentář k zápasu trenér hostů: Celé utkání probíhalo hrou nahoru a dolu, šance za šancí. Konečně nám přálo štěstí a i přes dvě neuznané branky jsme zvítězili. Pro diváky muselo být utkání velmi atraktivní. Díky
60:00
Komentář k zápasu, trenér domácích: Dnes se nám zápas opět nepovedl. S Chodovem už to vypadalo že jdeme kvalitou nahoru, bohužel díky tragické první třetině nám zápas nevyšel. Děkuji fanouškům za podporu a přeji příjemnou cestu domů.
60:00
59:30
Půl minuty do konce! U balonku Bohemians!
59:00
Hraje se poslední minuta třetí třetiny!
56:53
Bohemians mají možnost vyrovnat! Žaneta Kůželová je vyloučena za hru bez hokejky!
56:52
Timeout FbŠ Bohemians
56:52
Vyloučen hráč Žaneta Kůželová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hra bez hokejky.
54:13
Opět sníženo na rozdíl jediné branky! Eliška Reischlová doklepla balonek za záda Samkové a stav je tedy 5:6!
54:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Lucie Šindelářová (5:6).
53:28
Kristýna Bachmaierová završuje hattrick! Důrazem před brankou se opět prosadila a zvyšuje na 6:4 pro Jičín!
53:27
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Markéta Kosová (4:6).
52:17
Bohemians snižují na rozdíl jediné branky! Adéla Bočanová propálila vše co jí stálo v cestě a stav máme 4:5.
52:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Hana Poláková (4:5).
48:54
Klokanky se derou za snížením! Na Samkovou pálí jednu ránu za druhou, zatím však bez úspěchu.
46:18
Opět to máme o dvě branky! Gabriela Žůrková se prosazuje podruhé v zápase a zvyšuje tak pro Jičín na 5:3.
46:17
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Markéta Kosová (3:5).
44:51
Jičín je nyní v tlaku na branku Kreisingerové. Ta však je připravena.
42:42
Hra se odehrává převážně ve středu hřiště. Ani jeden tým si balonek neužije dlouho.
40:54
Neuznaný gól Jičína! Pro vysokou hůl rozhodčí rozpažuje!
40:27
Poláková na úvod nastřeluje tyč branky Samkové!
40:00
Střela do tyčky hráč Hana Poláková družstva FbŠ Bohemians .
40:00
Střela do tyčky hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín .
40:00
40:00
Právě byla ukončena velmi divoká druhá třetina. V té se nejprve prosadila domácí Zlámalová. Poté měly klokanky výhodu dvou hráček v poli navíc. V té však po špatné rozehrávce Bohemians udeřila Gabriela Žůrková! Do konce části však úřadovaly pouze domácí a to nejdříve Hana Poláková a pak Andrea Kadidlová. Stav po dvou třetinách tak máme 3:4
37:35
S krvavým šrámem v obličeji teď odchází Kristýna Andrlová na střídačku, doufejme, že se nejedná o nic vážného. Pokračujeme bez vyloučení.
35:45
Dva pěkné zákroky nyní ukázala Samková. Stav máme tedy stále 3:4.
33:30
Hra je nyní velmi vyrovnaná a nutno dodat i pohledná. Zatím však jsou obě hráčky v maskách pozorné.
31:20
Tvrdá střela v podání Gabriely Žůrkové, branku však netrefila.
30:01
Přesně v půlce druhé třetiny se pěknou střelou prosazuje Andrea Kadidlová a stav máme 3:4!
30:00
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová, asistoval Adéla Bočanová (3:4).
29:14
Císařová se chystala ke střele, balonek ji však v posledním momentu odskočil od čepele a střela tak skončila hodně mimo branku.
28:02
Přece jen se domácí v přesilovce prosazují! Svůj důraz před brankou předvedla Hana Poláková a snižuje tak na 2:4!
28:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Jessica Zlámalová (2:4).
27:28
Bohemians se zatím k vážnější šanci v přesilové hře nedostaly.
26:20
To jsou věci co se dějí na ploše! Špatná rozehrávka v podání Bohemians a Žůrková skóruje při dvojitém oslabení!
26:19
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková bez asistence (1:4).
26:15
Přesilovka 5 na 3! Další sekání předvedla Bachmaierová a Bohemians tak mají dvojtou výhodu.
26:14
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
25:06
Vyloučen hráč Karolína Exnarová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
25:06
Máme tu první vyloučení zápasu. Exnarová je vyloučena za sekání a domácí tak mají výhodu.
23:23
Bohemians nepolevují v tlaku a hráčky Jičína skoro nepustí k balonku. Týmový rozhovor v kabině byl zřejmě velmi důrazný.
21:48
Bohemians snižují! Ránu Elišky Reischlové dokázala Samková vytěšnit, na dorážku Zlámalové však už byla krátká a klokanky tak snižují na 1:3
21:47
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jessica Zlámalová, asistoval Eliška Reischlová (1:3).
20:15
První buly druhé třetiny vyhrály domácí hráčky a již se hrnou do útoku.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bohemians x Jičín - 8:5
20:00
Právě nám skončila první třetina, ve které jsme viděli 3 branky. Všechny v režii Jičína, za který se ve 4. minutě prosadila Kristýna Bachmaierová. Poté v rozmezí 8 vteřin dvakrát opět udeřili hosté, nejprve podruhé v utkání Kristýna Bachmaierová a po ní Zuzana Svobodová. První třetina tak vyzněla lépe pro hosty, kteří vedou 3:0.
20:00
18:36
Jičín se prosazuje dvakrát během pár vteřin! Dvě rychlé akce a hosté rázem vedou 3:0!
18:34
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Zuzana Svobodová, asistoval Tereza Mrázková (0:3).
18:26
18:13
Další zákrok Kreisingerové, tentokrát mrštně rukou vyrazila balonek mimo tyče.
17:03
I Kreisingerová si připisuje parádní zákrok nohou!
15:23
Poláková teď v pěkné šanci, branku však minula s Jičín tedy stále vede 1:0.
14:00
Samková teď pěkným zákrokem zabránila domácím ve srovnání.
11:55
Zlámalová se dostala ke střele, Samková však připravena.
10:11
Bohemians kombinují na půlce Jičína, ke střele se však zatím neodhodlaly.
08:54
Jičín vyrovnává hru, hraje se ze strany na stranu.
07:15
Kadidlová v souboji před brankou, ke střele se však nedostala.
06:45
Bohemians mají nyní více ze hry. Drží balonek a snaží se vyrovnat.
05:45
Eliška Císařová se napřáhla k pěkné střele, tu však obrana Jičína zblokovala.
04:35
Hráčky Bohemians se tlačí do útoku a snaží se rychle vyrovnat.
03:12
A máme tu první branku utkání! Pěknou souhru zakončovala Bachmaierová a Jičín se tak ujímá vedení 1:0.
03:11
01:45
První úspěšný zákrok si připisuje hostující brankářka Samková.
00:45
Zatím ani jeden tým se nedostal ke střele na branku.
00:12
Úvodní buly je za námi a u balonku jsou domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Lucie Florianová, Lucie Kloutvorová, Gabriela Žůrková, Markéta Kosová, Kristýna Bachmaierová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Adéla Bočanová, Petra Hnátová, Hana Poláková, Andrea Kadidlová, Lucie Šindelářová
00:00
Vážení čtenáři, vítejte u textového přenosu zápasu mezi domácí FbŠ Bohemians a hosty z Jičína. Utkání začíná v 16:00.