0:1
3:1
4:1
- : -
branky (asistence): 26:00 Zuzana Svobodová (Žaneta Kůželová), 26:22 Kristýna Bachmaierová (Markéta Kosová), 30:26 Markéta Kosová (Nikola Mrázková), 43:08 Kristýna Bachmaierová (Markéta Kosová), 44:01 Gabriela Žůrková (Markéta Kosová), 48:16 Gabriela Žůrková (Kristýna Bachmaierová), 49:37 Kateřina Rozsypalová
branky (asistence): 18:07 Anežka Dobisiková (Alena Žižková), 37:23 Kristýna Vejvodová (Anna Kutnarová), 47:38 Tereza Trunečková

KM automatik FBK Jičín - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:3
27. Zuzana Svobodová, 27. Kristýna Bachmaierová, 31. Markéta Kosová, 44. Kristýna Bachmaierová, 45. Gabriela Žůrková, 49. Gabriela Žůrková, 50. Kateřina Rozsypalová - 19. Anežka Dobisiková, 38. Kristýna Vejvodová, 48. Tereza Trunečková; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Veronika Samková 10 - Eliška Kuchyňková 21; po třetinách: 0:1, 3:1, 4:1;
60:00
Slova trenérky domácího celku KM automatik FBK Jičín: Začátek zápasu byl hrůzostrašný a můžeme být jenom rády, že to skončilo pouze 0:1. Od druhé třetiny jsme začaly hrát svou hru, což se začalo projevovat na skóre. Chtěla bych poděkovat golmance hostů za fair-play. V následujících týdnech se budeme připravovat do dalších zápasů. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu.
60:00
Střely na branku za 3. třetinu 9:3
60:00
Slova trenéra celku hostí TJ Sokol Královské Vinohrady /Pavel Doubek/: Dnes jsme moc chtěli vyhrát, ale soupeř nás přetlačil zejména v brankovišti. Chtěli jsme s bojovným Jičínem hrát florbal a to se moc nevyplácí. Soupeř vytloukl z dnešního zápasu 3 důležité body. Gratulujeme a děkujeme soupeři za zápas a dobrou přípravu na play down.
55:24
Vyloučen hráč Alena Žižková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
49:37
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kateřina Rozsypalová bez asistence (7:3).
49:37
Kateřila Gadža Rozsypalová střílí neviditelnou střelu kterou nevidí ani rozhodčí do pravé šibenice. Ke konzultaci rozhodčích přišla brankářka Vinohrad Eliška Kuchyňková a uznává že to byla regulérní branka.
48:16
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Kristýna Bachmaierová (6:3).
48:16
200. gol v základní části Extraligy žen ve své kariéře střílí Gabriela Žůrková
47:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tereza Trunečková bez asistence (5:3).
47:38
Chybná rozehrávka a hostí snižují na 5:3
46:25
Z posledních sil dobíhá míček zuzka svobodová a střílí, ale nebezpečná střela to nebyla, nebyla už síla
45:22
Domácí golmanky vyráží nebezpečnou střelu před sebe a obránkyně míček odpalují do bezpečí
44:01
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Markéta Kosová (5:2).
44:01
Sama před brankou se ocitla Gabriela Žůrková a střílí gol pod pravou rukou golmanky
43:08
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Markéta Kosová (4:2).
40:00
Střela do tyčky hráč Karolína Strejcovská družstva KM automatik FBK Jičín .
37:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Anna Kutnarová (3:2).
37:23
Poslední vteřiny byli ze strany na stranu, brej za brejkem a úspěsněji z toho vyšli hostí
35:15
Hostí jdou 2 na 1, přihrávka byla moc prudká a míček letí do rohu
31:10
Nebezpečnéá střela hostí míří mimo
30:26
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Markéta Kosová, asistoval Nikola Mrázková (3:1).
30:26
Kosák věší do pravého horního růžku
29:35
Verča likviduje další nebezpečnou střelu , ktera proletěla zdí po standartní situaci
27:20
Gadža utíká sama na bránu ale měla míček na špatné straně hokejky - forhand a neproměnila šanci
27:10
Verča samková likviduje střelu z bezprostřední blízkosti
26:22
26:22
Do prázdné pranky uklízí míček Kristýna Bachmaierová
26:00
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Zuzana Svobodová, asistoval Žaneta Kůželová (1:1).
18:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anežka Dobisiková, asistoval Alena Žižková (0:1).