1:3
3:1
3:1
- : -
branky (asistence): 14:37 Martina Řepková (Tereza Urbánková), 29:45 Daniela Frantíková, 32:13 Magdaléna Plášková (Daniela Frantíková), 34:51 Eva Krauskopfová (Petra Beránková), 54:23 Gabriela Tožičková, 54:59 Martina Řepková (Tereza Urbánková), 59:19 Karolína Suchá (Gabriela Tožičková)
branky (asistence): 02:47 Veronika Rybičková, 04:15 Kristína Hudáková (Tímea Patakyová), 11:14 Tímea Patakyová (Veronika Rybičková), 36:56 Paulína Hudáková (Nela Kapcová), 41:32 Nela Kapcová (Paulína Hudáková)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 7:5
15. Martina Řepková, 30. Daniela Frantíková, 33. Magdaléna Plášková, 35. Eva Krauskopfová, 55. Gabriela Tožičková, 55. Martina Řepková, 60. Karolína Suchá - 3. Veronika Rybičková, 5. Kristína Hudáková, 12. Tímea Patakyová, 37. Paulína Hudáková, 42. Nela Kapcová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Hana Ranochová 1, Kristýna Provázková 13 - Pavla Lišková 23; po třetinách: 1:3, 3:1, 3:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: Chodov - 14, Ostrava - 8. Střely celkem: Chodov - 30, Ostrava - 19.
60:00
Komentář k utkání trenéra hostů, pana Jakuba Robenka: ,,Zvláštní zápas, který měl do tempa play-off hodně daleko. Přesto se nám dlouho dařilo držet vedení, bohužel za to, co jsme předvedli v posledních sedmi minutách si oprávněně neodvážíme ani bod."
60:00
Chodov to zvládl a díky dvěma gólům v oslabení poráží Ostravu 7:5. Nejlepšími hráčkami jsou za domácí Daniela Frantíková a za Ostravu Veronika Rybičková.
60:00
59:59
Kometář trenérky domácích Michaly Marešové: 1/2 Jestě, že jsme v sobě po první ostudné třetině našli ztracený zápal do hry a probudil emoce. Pak byla vidět i obětavost a vůle zápas urvat za každou cenu. To se bude v play off hodit.
59:59
Komentář trenérky Michaly Marešové 2/2: Věříme, že jsme se opět vrátili na správnou cestu. Holky musíme pochválit, za zlepšený výkon a hlavně bojovnost a odhodlání.
59:45
Kotzurová se výborně vrátila a znemožnila Řepkové další gól do prázdné branky.
59:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Gabriela Tožičková (7:5).
59:19
Suchá z nemožného úhlu trefuje prázdnou branku a Chodov míří za vítězstvím.
58:43
Střela Sedláčkové zblokována.
58:19
Vrátná je na hřišti a Chodov má rozehrávku z rohu.
57:28
Svačinová si pokryla míček a nechala se faulovat Rybičkovou.
57:10
Lišková se opět musela vytáhnout proti Řepkové.
56:46
Provázková vyráží ránu Hudákové.
56:18
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil Tímea Patakyová.
56:18
Vyloučen hráč Eliška Vrátná družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
56:18
Po faulu jedné z obránkyň Chodova rozhodčí k údivu všech v hale nařizují nájezd pro Ostravu.
56:18
Patakyová nenašla mezírku v postoji Provázkové a je tu další přesilovka Ostravy.
56:08
Plášková je na hřišti, ale Ostrava stále tlačí.
55:21
Ostrava má v přesilovce problémy, nyní pas Belicové jentaktak neproměnila Tožičková.
54:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Tereza Urbánková (6:5).
54:59
Řepková ale z další akce vymetá šibenici, Chodov dává druhý gól v jednom oslabení a ujímá se vedení.
54:42
Do dalšího útoku šla Řepková a předala Urbánkové, její balfák ale skončil pouze na tyči branky Liškové.
54:23
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
54:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková bez asistence (5:5).
54:23
Tožičková předvedla parádní individuální akci a v oslabení srovnává!
54:02
Vyloučen hráč Magdaléna Plášková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
54:02
Po nejistém zákroku Provázkové trefila Kapcová jen boční síť, následně však byla faulována Pláškovou a Ostrava bude mít přesilovku.
53:30
Suchá vybojovala faul na velkém brankovišti, Urbánková ale po volném úderu nepropálila ostravské bloky.
52:38
Lišková skvěle zasahuje proti Urbánkové.
51:20
Jiráková udržela míček před Pastuškovou, následná střela Suché letí mimo.
50:33
Chodov často drží míček, ale nemůže se dostat do větší šance.
47:57
Lišková skryla v dlaních přihrávku Krauskopfové.
47:09
Další střela Tožičkové blokována.
45:14
Skrytá střela Tožičkové bránu netrefila.
44:04
Jůzové nesedla střela, poté Svačinová skvěle zastavila Hudákovou.
42:30
Tožičková po krásné kombinaci vypálila mimo, následně Frantíkovou vychytala Lišková.
41:57
Rybičková skvěle zblokovala ránu Jirákové.
41:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Paulína Hudáková (4:5).
41:32
Kapcová trefila přesně k tyči a posílá Ostravu opět do vedení.
41:10
Pilíková vypália těsně vedle, následně Pláškovou vychytala Lišková.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Chodov - 9, Ostrava - 6.
40:00
39:28
Nadějná střela Jirákové pouze zaduněla na zadní mantinel.
38:38
Svačinová sebrala míček před Kapcovou.
37:51
Patakyová po dalším sólu přes celé hřiště trefuje z boku konstrukci brány.
37:12
Vrátná na poslední chvíli zabránila přihrávce na volnou Hudákovou.
37:00
Utkání sleduje 60 diváků. Děkujeme! :)
36:56
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Nela Kapcová (4:4).
36:56
Paulína Hudáková v pádu poslala do branky geniální pas Kapcové a je to 4:4.
36:20
Tožičková zůstává ležet na zemi a běží k ní zdravotník.
35:36
Řepkové v pěkné šanci utekl míček a Patakyová opět vyváží na polovinu soupeře.
34:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Petra Beránková (4:3).
34:51
Chodov hezky sehrál na Krauskopfovou, která popálila Liškovou a poprvé v zápase poslala svůj tým do vedení.
34:36
Lišková vychytala Tožičkovou.
33:54
Kapcová v další šanci ze vzduchu bránu netrefila.
32:50
Patakyová zavezla míček do rohu soupeře a nechala se faulovat.
32:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Daniela Frantíková (3:3).
32:13
Plášková prostřelila Liškovou na bližší tyč a je srovnáno.
31:18
Patakyová s Rybičkovou vyrobily zmatky v obraně, které Chodov nevyužil. Následně Sedláčková pálí nad.
30:11
Přečíslení 2 na 1 zakončuje Pastušková mimo.
29:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniela Frantíková bez asistence (2:3).
29:45
Frantíková zachytila nepřesnou rozehrávku Ostravy a následně propálila Liškovou.
28:39
Kapcové v obrovské šanci míček skočil na vršek čepele a následně přeletěl branku Chodova.
28:18
Svačinová faulovala Patykyovou a ještě přitom ohrozila trenéra Ostravy stojícího na střídačce.
27:30
Střelu Kapcové blokuje Frantíková.
27:17
Kristína Hudáková vypíchla míček Jirákové, její únik ale zlikvidovala Provázková.
26:41
Zmatky na hřišti uklidňuje Kapcová a oba týmy jdou střídat.
25:39
Lišková chytá tečovanou střelu Pilíkové.
25:33
Chodov má velký tlak.
23:37
Grossová vypíchla míček Suché, Chodov ale zůstává v útoku.
23:19
Tožičková nepřesnou střelou trefila pouze Pláškovou za brankou.
21:59
Tečovaný míček proskákal kolem branky Liškové.
21:10
Patakyová pálí mimo.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Chodov - 7, Ostrava - 5.
20:00
19:00
Preisslerová nezpracovala dobře a hrát bude Ostrava.
18:13
Nosková obrala Hudákovou o míček a Řepková už brzo bude na hřišti.
17:01
Suchá odvedla vpředu dobrou práci, na druhé straně Pastušková trefuje Provázkovou.
16:33
Vyloučen hráč Martina Řepková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
16:33
Chodov nezvládl střídání a Řepková jde na trestnou lavici.
15:37
Svačinová zblokovala střelu Patakyové mimo.
14:37
14:37
Řepková vymetla šibenici a dává první gól svého týmu.
13:56
Míček poskakující na brankovišti odklidila ostravská obrana.
13:13
Lišková chytá nepříjemnou střelu Chodova.
12:14
Střídání brankáře. Nový brankář Kristýna Provázková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
12:14
Ranochová odchází z branky a místo ní nastupuje Kristýna Provázková.
12:00
Chodovské dívky sehrály na Jirákovou, té ale nesedla střela.
11:43
Nosková vybojovala hezký volný úder pro svůj tým.
11:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Tímea Patakyová, asistoval Veronika Rybičková (0:3).
11:14
Patakyová prostřelila Ranochovou a dává první gól po dlouhodobém zranění, s Chodovem to nevypadá příliš dobře.
10:29
Krátká přesilovka Ostravy gólem neskončila.
09:51
Střela Pastuškové letí až na lakrosový mantinel v místní hale.
09:04
Pastušková nezpracovala před Ranochovou nadějnou přihrávku.
08:19
Vyloučen hráč Gabriela Tožičková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra na zemi.
08:19
Rozhodčí přísně vylučují Tožičkovou za hru na zemy.
07:37
Vyloučen hráč Barbora Lichnová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
07:37
Lichnová zezadu sundala Vrátnou a Chodov bude mít možnost zahrát lepší přesilovku než na začátku.
05:45
Jiráková při pokusu o střelu došvihla příliš vysoko.
04:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Tímea Patakyová (0:2).
04:15
Kristína Hudáková tentokrát vymýchala Ranochovou a Ostrava jde překvapivě do dvougólového vedení.
03:35
Lišková vyrazila nebezpečné zakončení Řepkové.
02:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Rybičková bez asistence (0:1).
02:47
Kristína Hudáková zmátla Ranochovou a ta smolně propustila lehký nához Rybičkové.
02:18
Kapcová už se vrátila na hřiště, Chodov svojí první přesilovku nevyužil.
01:53
Ostrava se zatím brání dobře.
00:16
Vyloučen hráč Nela Kapcová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
00:16
Kapcová vyslala hned po pár vteřinách Urbánkovou ze hřiště a Chodov bude mít první přesilovku.
00:03
Chodov začíná úvodní útok od Jirákové.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Paulína Hudáková, Viktória Grossová, Andrea Pastušková, Nela Kapcová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Nela Jiráková, Eva Preisslerová, Eliška Vrátná, Martina Řepková, Tereza Urbánková