6:3
2:4
2:0
- : -
branky (asistence): 00:42 Adéla Bočanová (Hana Poláková), 06:53 Adéla Bočanová (Andrea Kadidlová), 11:05 Andrea Kadidlová (Hana Poláková), 12:44 Andrea Kadidlová (Adéla Bočanová), 16:46 Andrea Kadidlová (Adéla Bočanová), 18:53 Jessica Zlámalová (Kristýna Andrlová), 26:44 Jessica Zlámalová (Eliška Nová), 39:03 Hana Poláková (Veronika Loudová), 47:09 Hana Poláková (Anna - Marie Divišová), 57:36 Kristýna Andrlová (Anna - Marie Divišová)
branky (asistence): 07:21 Tereza Hubáčková (Tereza Syslová), 13:57 Tereza Pitterlingová (Petra Šusterová), 17:25 Tereza Pitterlingová (Petra Šusterová), 28:51 Tereza Hubáčková (Tereza Syslová), 32:54 Veronika Zittová (Andrea Nováková), 33:11 Petra Fabiánová (Kristýna Lochmannová), 36:51 Ivana Miklíková (Kristýna Vranová)

FbŠ Bohemians - Panthers Praha 10:7
1. Adéla Bočanová, 7. Adéla Bočanová, 12. Andrea Kadidlová, 13. Andrea Kadidlová, 17. Andrea Kadidlová, 19. Jessica Zlámalová, 27. Jessica Zlámalová, 40. Hana Poláková, 48. Hana Poláková, 58. Kristýna Andrlová - 8. Tereza Hubáčková, 14. Tereza Pitterlingová, 18. Tereza Pitterlingová, 29. Tereza Hubáčková, 33. Veronika Zittová, 34. Petra Fabiánová, 37. Ivana Miklíková; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 86; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 12 - Kristýna Horňáková 11, Marie Topolová 5; po třetinách: 6:3, 2:4, 2:0;
60:00
Komentář trenéra domácího týmu (Pavel Krbec): "Do zápasu jsme vstoupili koncentrovaně a konečně jsme předvedli co trénujeme. Bohužel ve druhé třetině jsme se přestali koncentrovat a ze zápasu jsme udělali drama. Třetí třetinu jsme už měli pod kontrolou a zápas jsme dotáhli do vítězného konce. Děkuji soupeři i všem divákům co nás přišli podpořit.„
60:00
Nejlepší hráčkou hostů je s číslem 48 Tereza Syslová.
60:00
Komentář asistenta trenéra hostů (Štěpán Weber): "Jak to tak bývá, po překvapivém vítězství se většinou nevyhrává a dnes jsme názorně předvedli proč, hlavně v první třetině, kdy jsme nedokázali navázat na náš standard ani z poloviny, byli jsme všude pozdě a naivně. Chvályhodný návrat do zápasu ve druhé třetině pak už nestačil a soupeř vyhrál zaslouženě, protože neudělal zdaleka tolik chyb, jako my. Díky všem za zápas!
60:00
Nejlepší hráčkou domácích je s číslem 94 Adéla Bočanová.
60:00
59:55
Hosté jsou v plném počtu.
59:00
Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
57:56
Další přesilová hra pro domácí! Lochmannová je vyloučena za nedovolené vrážení a klokanky už kombinují na půlce Panthers.
57:55
Vyloučen hráč Kristýna Lochmannová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kristýna Andrlová, asistoval Anna - Marie Divišová (10:7).
55:45
Za blokování hokejky byla potrestána Pitterlingová. Hana Poláková měla možnost trestného střílení které však neproměnila a tak mají domácí možnost přesilové hy.
54:53
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil Hana Poláková.
54:53
Vyloučen hráč Tereza Pitterlingová družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
52:35
Kreisingerová se teď roztáhla přes celou šířku branky a zabránila tak ve skórování! Velmi pěkný zákrok.
51:25
Hraje se vcelku bez faulů. Viděli jsme pouze dva tresty.
50:17
Hosté dávají své hře nový impulz a střídají brankáře!
49:16
Střídání brankáře. Nový brankář Marie Topolová družstva Panthers Praha
47:09
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Anna - Marie Divišová (9:7).
47:08
Signalizovanou výhodu dokázaly domácí na plno využít a vedou tak 9:7!
45:06
Poláková pohotově vystřelila hned po rozehrávce. Branku však hodně minula.
44:22
Balonek drží hráčky Bohemians a snaží se probít před branku.
42:40
Pěkná střela hráček Panthers, bohužel však pouze do domácí obránkyně.
42:11
Po buly se hraje převážně ve středu hřiště. Ani jeden tým nemá větší útočnou akci.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: Bohemians x Panthers - 4x11.
40:00
Skončila nám druhá třetina, která byla opět plná gólů. Panthers dokázaly smazat náskok domácích a srovnat krok. Do jednobrankového vedení poslala klokanky necelou minutu před koncem třetiny Poláková. Co přinese poslední třetina?
40:00
39:04
Bohemians jdou krátce před koncem třetiny do vedení! Na střelu Polákové se Horňáková natahovala marně.
39:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Veronika Loudová (8:7).
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:10
Panthers jsou po srovnání při chuti. Pálí jednu střelu za druhou.
36:52
Máme srovnáno! Panthers svoji pěknou souhru zakončily střelou ze středu a Kreisingerová se natahovala marně.
36:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Ivana Miklíková, asistoval Kristýna Vranová (7:7).
36:23
Krásný zákrok Kreisingerové! Dvě hráčky Panthers šly samy na domácí brankářku ta však první střelu vykryla a poradila si i s následnou dorážkou!
34:51
U balonku jsou nyní domácí a snaží se vymyslet útočnou kombinaci.
33:24
Dvě rychlá skórování a Panthers snižují na rozdíl jediné branky!
33:11
Timeout FbŠ Bohemians
33:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petra Fabiánová, asistoval Kristýna Lochmannová (7:6).
32:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Zittová, asistoval Andrea Nováková (7:5).
31:23
Hra je nyní dost nepřesná.
28:55
Panthers přesilovku přece jen využívají. Několik odrazů balonku před brankou a ten nakonec končí v brance Kreisingerové.
28:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tereza Hubáčková, asistoval Tereza Syslová (7:4).
28:18
Bohemians vyhazují balonek přes celé hřiště.
27:37
Panthers kombinují na půlce Bohemians. Zatím však ani jedna ze střel nebyla přesná.
27:16
Máme tu první vyloučení. Za blokování hokejky jde na dvě minuty Loudová a hosté tak mají výhodu!
27:15
Vyloučen hráč Veronika Loudová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
26:45
Další branka pro domácí! Nová krásně našla volnou Zlámalovou a ta se zakončením do odkryté klece neměla sebemenší problém.
26:44
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jessica Zlámalová, asistoval Eliška Nová (7:3).
24:47
Hraje se převážně ve středu hřiště, bez větších šancí.
23:36
Nová teď zakončovala svoji individuální akci, Horňáková však připravena.
22:43
Kreisingerová teď pěkným zákrokem nohou podržela svůj tým.
21:18
Domácí kombinují na své půlce a chystají svůj útok.
20:47
Horňáková teď rukou pěkně zabránila míčku v cestě do branky.
20:11
Druhá třetina byla zahájena a u balonku hosté.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bohemians x Panthers - 11x4.
20:00
Skončila nám divoká první třetina, ve které jsme viděli dohromady 9 branek! Domácím zatím skvěle vycházejí souhry a v zakončení jsou nekompromisní. Hostům se však daří snižovat, uvidíme co přinese další třetina.
20:00
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jessica Zlámalová, asistoval Kristýna Andrlová (6:3).
17:26
Brankové hody pokračují! Pitterlingová propálila vše co jí stálo v cestě a Panthers snižují na 5:3!
17:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tereza Pitterlingová, asistoval Petra Šusterová (5:3).
16:47
Kadidlová završuje hattrick hned v první třetině! Svůj únik nekompromisně zakončuje a posílá domácí do vedení 5:2!
16:46
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová, asistoval Adéla Bočanová (5:2).
16:16
Špatná rozehrávka Bohemians, hosté však možnost nevyužili.
15:13
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Ani jeden tým si balonek neužije dlouho.
13:58
Panthers snižují! Nahozený balonek na branku úspěšně tečuje Pitterlingová a stav máme 4:2.
13:57
13:10
Pěkná souhra i na straně Panthers, domácí brankářka však připravena.
12:45
Krásná souhra Bočanové s Kadidlovou a druhá jmenovaná bez problému zakončuje. Domácí tak vedou 4:1!
12:44
11:10
Opět to máme o dvě branky. Kadidlová krásně zakončila nad nohu Horňákové a ta byla bez šance.
11:05
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Kadidlová, asistoval Hana Poláková (3:1).
08:39
Kadidlová krásně vysunula Polákovou, k té však rychle přistoupila obrana a znemožnila jí zakončit.
07:23
Dvě branky v rychlém sledu. Nejprve se podruhé v zápase prosadila Bočanová. Za hosty rychle dokázala snížit Hubáčková a skóre tak máme 2:1.
07:21
06:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Andrea Kadidlová (2:0).
05:29
Velká šance Panthers! Pěknou souhru poslala hostující útočnice jen o pár centimetrů mimo tyče.
04:49
Parádní zákrok rukou právě ukázala Horňáková.
04:08
Panthers se tlčí do útoku a snaží se co nejrychleji srovnat.
02:43
Další pěkná akce domácích, tentokrát však Horňáková připravena.
00:43
To je vstup do zápasu jako hrom. Hned první akce domácích a hned úspěšná! Adéla Bočanová krásnou střelou posílá Bohemians do vedení.
00:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Hana Poláková (1:0).
00:10
Máme za sebou úvodní buly a u balonku jsou hráčky Bohemians.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Tereza Syslová, Petra Šusterová, Tereza Pitterlingová, Tereza Hubáčková, Veronika Zittová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Veronika Loudová, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Andrea Kadidlová, Lucie Šindelářová