- : -
FBS Olomouc
branky (asistence): 03:31 Eva Smutná (Veronika Vývodová)
FBS Olomouc
branky (asistence): 10:29 Barbora Suchánková (Martina Podroužková), 31:53 Tereza Reimerová (Alice Pavlíková), 43:49 Lucie Cholinská (Barbora Pařízková), 46:43 Kateřina Peterková (Barbora Suchánková)

K1 Florbal Židenice - FBS Olomouc 1:4
4. Eva Smutná - 11. Barbora Suchánková, 32. Tereza Reimerová, 44. Lucie Cholinská, 47. Kateřina Peterková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 11 - Martina Franková 27; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:2;
60:00
Komentář trenéra hostí (Dadej Petr): Dnes stejně jako v minulém zápase svůj tým chválím, je velmi důležité, že jsme si dokázali, že stále umíme střílet góly a vyhrávat. Všech patnáct hráček dřelo od první do poslední minuty, zvládli jsme eliminovat hlavní zbraně soupeře a v kombinaci s výborným výkonem brankářky Frankové jsme poskočili v tabulce zase o místo výše. Děkuji soupeři za utkání a držím palce v boji o udržení Extraligy.
60:00
Komentář trenéra domácích (Gabriela Úlehlová): Výborně jsme vstoupili do utkání, byly jsme aktivnější, bohužel střelecky velmi impotentní. Děkujeme divákům, že nás přišli podpořit v tak hojném počtu a nezanevřou na nás a soupeřům za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Statistika střel 1.třetiny: K1 FLORBAL ŽIDENICE 14 - 5 FBS OLOMOUC
60:00
59:59
Pravcová dostala nádhernou přihrávku od Indrové, nechala však vyniknout Frankovou, které dnes předvedla výborný výkon.
57:59
Grufíková z těžké pozici těsně minula.
56:20
Střela Drápalové po zemi neměla šanci na úspěch.
54:55
Hostující tým se snaží hlavně, aby míček neztratil a neumožnily tak Židenicím snížit, což se jím zatím daří.
54:01
Timeout FBS Olomouc
54:01
Vyloučen hráč Linda Hyksová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:34
Byť se Židenice po celou dobu přesilovky usadili u branky hostí, tak žádný velký rozruch to nepřineslo.
49:25
Vyloučen hráč Tereza Mikulová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
49:25
Závan před brankou hostí, dorážela Smutná a Hyksová, ale opět pouze do brankářky.
48:10
Domácí Hyksová nechala vyniknout hostující golmanku.
46:43
Timeout K1 Florbal Židenice
46:43
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Kateřina Peterková, asistoval Barbora Suchánková (1:4).
44:42
Pěkná střela Dundelové těsně nad.
43:49
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lucie Cholinská, asistoval Barbora Pařízková (1:3).
43:49
Krištofová dnes nemá svůj den, když se nedokázala poradit se střelou z úhlu na bližší tyč.
41:22
Tomanová se z trestné lavice hned dostala ke střele a břevno zachránilo domácí tým.
40:51
Pospíšilová dorážela střela Hyksové, ale bohužel netrefila prázdnou branku.
40:00
40:00
Statistika střel 2.třetiny: K1 FLORBAL ŽIDENICE 7 - 6 FBS OLOMOUC
40:00
39:45
Vyloučen hráč Kamila Pravcová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:59
Vyloučen hráč Tereza Tomanová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
37:20
Úspěšně ubráněné oslabení domácích.
35:57
Vyloučen hráč Kamila Pravcová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
31:53
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Reimerová, asistoval Alice Pavlíková (1:2).
31:53
Zbytečná ztráta balonku na obranné polovině a hráčky Olomouce z toho těž a jdou poprvé v zápasu do vedení.
31:04
Hyksová se protáhla podél pravého mantinelu a provětrala hostující golmanku.
29:45
Po hluché pasáži se probudily fanoušci domácích a snaží se domácí hráčky povzbudit i probudit.
27:53
Smutná hraje výborně, povodila si jednu přešlápla druhou, bohužel ji pak sjel balonek a do šance se tak nedostala.
25:54
Jde vidět, že oběma týmům jde o hodně a zbytečně se nikam neženou.
23:46
Do středu hřiště si vyjela oblouk Grufíková P. a jen těsně myjí svatyni hostující branky.
21:23
Chyby domácích v obraně poskytli Olomouci šance na obrat v utkání. Krištofová zatím domácí drží.
20:00
20:00
Statistika střel 1.třetiny: K1 FLORBAL ŽIDENICE 7 - 4 FBS OLOMOUC
20:00
19:03
Rychlý protiútok Olomouce zakončovala Sklenářová těsně nad.
18:00
Kvůli nepřesnostem na obou stranách zatím nevidíme moc vyložených šancí.
15:58
Střela Zamazalové moc zruchu nepřinesla, šla hodně nad branku Krištofové.
13:32
Krásné přenesení hry od Olomouckých hráček k žádné šanci nevedlo i když to vypadalo velmi zajímavě.
13:32
Pravcová byla včas u své sokyně a znemožnila ji tak lepší zakončení.
10:29
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Barbora Suchánková, asistoval Martina Podroužková (1:1).
10:29
Suchánková vystřelila ze strany přímo mezi nohy domácí brankářky a k udivení všech míček prošel až do branky.
09:44
Aktivní presink domácích dělá Olomouci velké problémy, ze kterých pramení šance. Střela Smutné pouze do bloku.
05:21
Domácím vstřelený gól dodal vítr do plachet a zatím v utkání dominují.
04:58
Teď velká škoda pro Olomouc, Oháňková šla téměř sama na branku, díky špatnému zpracování však o tuto možnost přišla.
03:31
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Smutná, asistoval Veronika Vývodová (1:0).
03:31
Na začátku celé akci byl výborný průnik smutné, která ve spolupráci s Vývodovou otevírá skóre zápasu.
01:31
Výborný zákrok Krištofové. Hráčky Olomouce dobře napadaly, vytvořily si šanci, ale neproměnily.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Petra Mandátová, Lucie Cholinská, Barbora Pařízková, Martina Pejzlová, Marta Horáčková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Kristýna Pospíšilová, Kamila Pravcová, Martina Indrová, Lenka Novotná, Monika Léblová