3:2
4:0
1:2
- : -
branky (asistence): 15:33 Nikol Pekárková (Klára Leierová), 16:40 Michaela Mlejnková, 19:15 Oxana Šamanina (Nikol Pekárková), 22:07 Michaela Mlejnková (Oxana Šamanina), 28:46 Adéla Dlouhá (Anna Kabeláková), 30:15 Michaela Mlejnková (Klára Leierová), 30:33 Oxana Šamanina (Nikol Pekárková), 59:29 Michaela Mlejnková (Oxana Šamanina)
branky (asistence): 02:47 Lucie Machů (Martina Valehrachová), 12:37 Monika Dundelová, 44:40 Lenka Novotná (Jitka Drápalová), 58:00 Tereza Mošťková

Crazy girls FBC Liberec - K1 Florbal Židenice 8:4
16. Nikol Pekárková, 17. Michaela Mlejnková, 20. Oxana Šamanina, 23. Michaela Mlejnková, 29. Adéla Dlouhá, 31. Michaela Mlejnková, 31. Oxana Šamanina, 60. Michaela Mlejnková - 3. Lucie Machů, 13. Monika Dundelová, 45. Lenka Novotná, 59. Tereza Mošťková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2 + Oxana Šamanina 5:1; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 36 - Lenka Remešová 18, Karolína Krištofová 7; po třetinách: 3:2, 4:0, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostů (Jiří Satrý): 1. část - Dnešní zápas se mě velmi těžko hodnotí, do utkání jsme vstoupili skvěle a dle mého názoru jsme byli celou první třetinu lepším týmem. V posledních pěti minutách ale padlo Liberci do naší branky téměř vše. V druhé části hry pokračoval soupeř ve své skvělé produktivitě a o zápase bylo v podstatě rozhodnuto.
60:00
Střely celkem: Liberec: 33 ; Brno:40
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Nesměrák): 2. část - Nebýt toho, že jsme hráli ve 3.třetině skoro pořád ve čtyřech, mohl zápas skončit větším rozdílem ve skóre. Konečně jsem zažil zase zápas, ve kterém jsem neměl strach o výsledek a mohl si ho s holkami užít. Teď si dáme fajnovou pizzu a večer něco dobrého k pití. Myslím, že jsme ze základní části vytěžili to, co jsme chtěli. Teď už se můžeme florbalem jen bavit.
60:00
Komentář trenéra hostů (Jiří Satrý): 2. část - Ve třetí třetině jsme pokračovali v zahazování jasných příležitostí a zápas jsme již nedokázali zdramatizovat. Dikz soupeři za zápas a přeji hodně štěstí v play-off.
60:00
Nejlepší hráčky dnešního utkání: Liberec: Nikol Pekárková ; Brno: Lenka Novotná
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 7 ; Brno: 19
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Nesměrák): 1. část - Nejsme zvyklí hrát zápasy, ve kterých nám o nic nejde. To se projevilo na prvních 15-ti minutách. Po balonku jsme se spíše oháněli, než že bychom o něj bojovali. Od 15.minuty jsme začali souboje řešit správně a postupně brali Židenicím vítr z plachet. Od půlky zápasu pak už bylo o výsledku rozhodnuto.
60:00
59:29
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Oxana Šamanina (8:4).
59:29
Mlejnková pečetí výhru Liberce.
59:07
Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.
58:28
Rumlová zablokovala střelu Pravcové.
58:00
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Tereza Mošťková bez asistence (7:4).
58:00
Míček propadl za brankovou čáru.
56:48
Obrázek hry nezměnil. Liberec drží míček na svých hokejkách.
54:30
Liberec má míček pod svojí kontrolou.
52:41
Na Brnu jde vidět, že se snaží vstřelit další branky a zdramatizovat utkání.
49:03
Vyloučen hráč Adéla Dlouhá družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za zdržování hry.
46:30
Brno v 5ti minutové výhodě dalo pouze jenom jeden gól.
45:52
Liberec dobře vyřešil situaci 2 na 1.
45:03
Brno na půlce Liberce.
44:40
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lenka Novotná, asistoval Jitka Drápalová (7:3).
43:34
Rumlová zablokovala střelu Vývodové.
41:25
Vyloučen hráč Oxana Šamanina družstva Crazy girls FBC Liberec na 5 minut za sekání.
41:25
Brno bude mít 5ti minutovou výhodu.
40:00
Střela do tyčky hráč Jitka Drápalová družstva K1 Florbal Židenice .
35:37
Vyloučen hráč Adéla Dlouhá družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
35:37
I Brno si zahraje svojí přesilovou hru.
35:00
Dnešní utkání zde v hale sleduje diváků.
30:33
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Oxana Šamanina, asistoval Nikol Pekárková (7:2).
30:33
Střídání brankáře. Nový brankář Karolína Krištofová družstva K1 Florbal Židenice
30:15
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Klára Leierová (6:2).
30:15
Pekárková - Leierová - Mlejnková, toto trio si dala dvě dlouhé a přesné nahrávky a třetí jmenovaná se přesně trefila.
29:13
Brno nevyužilo přečíslení 3 na 1.
28:46
Timeout K1 Florbal Židenice
28:46
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Adéla Dlouhá, asistoval Anna Kabeláková (5:2).
28:46
Dlouhá se v klidu podívala a zavěsila.
28:12
Brno se ubránilo.
27:22
Židenice mají při vlastním oslabení míček pod svojí kontrolou.
26:57
Pospíšilová zablokovala střelu Leierové.
26:10
Vyloučen hráč Monika Dundelová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
26:10
Liberec si jako první dnešním utkání zkusí početní výhodu.
26:00
Mám tady odložené vyloužení, výhodu má Liberec.
23:52
Mlejnková pouze do boční sítky.
23:23
Remešová vychytala jak Šamaninu, tak vzápětí i Mlejnkovou.
16:40
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková bez asistence (2:2).
16:40
Mlejnková samostatný únik využila nejlíp jak mohla.
15:33
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Nikol Pekárková, asistoval Klára Leierová (1:2).
14:34
Brno se snaží držet a točit Liberec na jeho polovině.
13:44
Střelecký pokus Mlejnkové šel přesně do těla Remešové.
12:37
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Monika Dundelová bez asistence (0:2).
12:37
Hodně šťastný gól Brna.
09:07
Liberec měl před bránou Brna pár pěkných šancí, ale poslední slovo měla Šamanina, ta bohužel střílí mimo.
06:31
Brno má na chvilku míček na svých hokejkách.
05:30
Štěpánová vytáhla skvělý zákrok rukou.
02:47
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lucie Machů, asistoval Martina Valehrachová (0:1).
02:47
Machů střlí Štěpánové na zadní tyč a ještě k tomu nad nohu. Židenice otvírají dnešní skóre.
01:28
Pěkná akce na jeden dotyk, poslední slovo měla Veidlová, ale střílí pouze do golmanky.
01:03
Střela Dlouhé šla mimo hřiště.
00:01
Úvodní bule patří Brnu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Kamila Pravcová, Kristýna Pospíšilová, Lenka Novotná, Martina Indrová, Monika Dundelová
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Štěpánová; hráči v poli: Michaela Mlejnková, Oxana Šamanina, Lucie Veidlová, Klára Leierová, Nikol Pekárková