0:1
2:1
1:4
- : -
branky (asistence): 26:05 Denisa Billá (Lucia Košturiaková), 29:28 Dominika Kubišová (Martina Čapková), 57:52 Martina Čapková (Iveta Hyršlová)
branky (asistence): 15:20 Michaela Šponiarová (Denisa Ferenčíková), 35:25 Denisa Ferenčíková (Michaela Šponiarová), 46:31 Justyna Krzywak, 47:57 Ivana Šupáková (Denisa Ferenčíková), 53:18 Justyna Krzywak, 57:05 Hana Koníčková (Barbora Husková)

Ivanti TIGERS FK Jižní Město - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:6
27. Denisa Billá, 30. Dominika Kubišová, 58. Martina Čapková - 16. Michaela Šponiarová, 36. Denisa Ferenčíková, 47. Justyna Krzywak, 48. Ivana Šupáková, 54. Justyna Krzywak, 58. Hana Koníčková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 130; zásahy brankářů: Jana Christianová 19 - Lenka Kubíčková 19; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:4;
60:01
Vyjádření trenéra domácích (A.Štegl): Zápas probíhal podle předpokladů až do třetí třetiny, kdy jsme polevili v koncentraci a soupeř nás za to potrestal. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů. Gratulujeme Vítkovicím k 1. místu v základní části.
60:01
Vyjádření trenéra hostí (R.Urban): Hodnocení bych rozdělil na 3 části. V té první to bylo vyrovnané utkání, kde hra obou týmů byla hodně opatrná a nervózní. Druhá třetina vyzněla lépe pro Tigers, i když jsme nastřelili spoustu tyček a mohli jsme být klidnejší. Třetí třetina byla v naší režii a byli jsme jednoznačně lepší. Děkuji svému týmu, soupeři za atraktivní utkání a pořadatelům.
60:00
Střely ve třetí třetině: Tigers - 9, Vítkovice - 11
60:00
59:59
Vítkovice ukořistili výhru v základní části Extraligy žen po velmi produktivní třetí třetině.
59:30
Neuvěřitelný obranný zákrok Lucii Košturiakové, která ukradla Šupákové gól do prázdné brány.
58:51
100% šance Denisy Billé, ta však rozvlnila pouze boční síť.
57:55
Domácí opět v šesti.
57:52
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Martina Čapková, asistoval Iveta Hyršlová (3:6).
57:52
Domácí hráčky zkusily powerplay a Martina čapková pěknou střelou snižuje.
57:05
Timeout Ivanti TIGERS FK Jižní Město
57:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Hana Koníčková, asistoval Barbora Husková (2:6).
57:05
Třetí třetina je co se týče skóre jednostrannou záležitostí, ale jde především o využívání šancí. Nyní to dalším gólem potvrdila Koníčková a domácí reagují oddechovým časem.
55:51
Lucka Pilíková se opět pěkně uvolnila, ale Kubíčková se dostala do laufu a opět zneškodňuje.
53:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak bez asistence (2:5).
53:18
Další fatál v rozehrávce Tigers, opět brejk polského expersu Krzywak a opět gól. Vítkovice si aktuálně jdou za výhrou pevným krokem.
52:15
Ivana Šupáková zakončovala chytře nad nohu gólmanky, ale Jana Christianová dokázala vytáhnout tuto střelu.
51:33
Několik šancí domácího týmu, ale Lenka Kubíčková teď výborně vytáhla i dorážky.
47:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková, asistoval Denisa Ferenčíková (2:4).
47:57
Další tyčka od Denisy Ferenčíkové, ale tentokrát se k dorážce dostala Ivana Šupáková a navyšuje vedení hostujícího týmu.
47:15
Pěkná akce domácích se zakončením Lucky Pilíkové, ale Lenka Kubíčková dokázala vytěsnit tuto pumelici maskou.
46:31
46:31
Chyba v rozehrávce pustila do brejku Justynu Krzywak a ta se nemýlila.
45:49
Tyčka v podání hráčky Vítkovic číslo 25 Šponiarové
45:20
Dáša Surá inkasovala úder do hlavy hokejkou od Koníčkové, ale rozhodčí zůstavá v klidu.
44:50
Vítkovice orazítkovaly pravou tyč domácí svatyně.
43:33
Michaela Šponiarová nepochopitelně promáchla před poloprázdnou bránou.
41:17
Martina Čapková v dvou náznacích šancí, ale ani jednou se nakonec až k zakončení nedostala.
40:01
A buly opět pro Vítkovice.
40:00
Střela do tyčky hráč Denisa Ferenčíková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
40:00
Střela do tyčky hráč Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
40:00
Střela do tyčky hráč Ivana Šupáková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Tigers - 7, Vítkovice - 9
40:00
39:59
Druhá třetina nám vyrovnala skóre a vyřešení hádanky, kdo vyhraje základní část nejsme ani o kousek blíž.
39:56
Lucka Pilíková v pěkné šanci na závěr třetiny, ale nezamířila přesně.
38:50
Další náznak šance Dáši Suré, ale zakončení jsme se nedočkali.
37:55
Eliška Machková z větší vzdálenosti, ale Lenka Kubíčková je pozorná.
36:50
Natka Martináková z brejku orazítkovala tyčku domácí brány.
36:30
Dnešnímu utkání přihlíží 130 diváků!
35:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Michaela Šponiarová (2:2).
35:25
A opět ta slovenská spolupráce. Tentokrát v opačném gardu, když branku vsítila Ferenčíková po asistenci Šponiarové.
35:05
Katarína Klapitová ani nadvakrát nepřekonala Janu Christianovou.
34:49
Michaela Šulanová přestřeluje bránu.
29:28
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Martina Čapková (2:1).
29:28
Spoecialistka na Vítkovice obrací vývoj utkání. Dominika Kubišová se trefila při odloženém vyloučení krásně na zadní tyč nad nohu Kubíčkové a domácí vedou.
27:40
Drobné technické potíže nám nedovolily informovat, ale začátek třetiny byl plný šancí na obou stranách a tempo zápasu se oproti první části vystupňovalo.
26:05
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Lucia Košturiaková (1:1).
26:05
A domácí tým hned po uplynutí vyloučení vyrovnává na 1:1. Lucia Košturiaková našla před bránou Denisu Billou a ta se nemýlila.
24:03
Vyloučen hráč Dagmar Surá družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za bránění ve hře.
20:01
I druhé úvodní buly třetiny ovládl hostující tým.
20:00
Střela do tyčky hráč Natálie Martináková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
20:00
20:00
Střely v první třetině: Tigers - 6, Vítkovice - 5
20:00
19:59
První třetina končí a hosté drží těsný náskok, ale utkání je vyrovnané a uvidíme zřejmě ještě pořádnou bitvu.
19:50
Střela Vendy Beránkové, ale opět nepřesná.
18:50
Backhandový pokus Kociánová proskákal kolem vzdálenější tyče.
18:20
Pěkná akce Tigers, na konci střela Hermannové od mantinelu těsně nad bránu.
16:45
Nejdříve šance Halfarové a následně Koníčkové, ale Jana Christianová drží svůj tým.
15:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Denisa Ferenčíková (0:1).
15:20
A je to tu. První branku utkání střílí Michaela Šponiarová po krásné nahrávce od své reprezentační spoluhráčky Ferenčíkové.
13:09
Přesilová hra nepřinesla kýžený gól i přes několik slibných šancí a tečovaných nástřelů.
11:09
Vyloučen hráč Michaela Šponiarová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
11:09
První přesilová hra utkání. Michaela Šponiarová pohladila holí Ivet Hyršlovou po hlavě a jde si odpočinout na dvě minuty.
09:55
Sekvence utkání nahoru-dolů s pár náznaky šancí, ale na první branku stále čekáme.
08:29
Závar před bránou Vítkovic po kličce Ivet Hyršlové, ale Lenka Kubíčková likviduje.
07:17
Pěkná individuální akce Šponiarové, ale bez zakončení.
06:21
Velice slušná příležitost Dáši Suré, ale i ona minula bránu.
05:20
Do utkání se poprvé zapojila i třetí vítkovická brázda.
04:22
První střelu na bránu v utkání si připisuje Bára Zabavská, Kubíčková vyráží.
04:11
Utkání je zatím poměrně opatrné z obou stran.
02:20
První obrovská šance utkání. Michaela Šponiarová se řítila zcela osamocená na Christianovou, ale vysoko přestřelila.
00:01
Utkání právě začalo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Lenka Kubíčková; hráči v poli: Michaela Šponiarová, Alžbeta Ďuríková, Veronika Enenkelová, Denisa Ferenčíková, Ivana Šupáková
00:00
Line-up domácích Ivanti TIGERS FK Jižní Město: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Vendula Beránková, Michaela Šulanová, Lucia Košturiaková, Iveta Hyršlová, Dagmar Surá
00:00
Vítejte u online přenosu z bitvy o první místo! Domácí Tigers dnes hostí vítkovické rytířky a je to přímý souboj o vítězství v základní části a tím lepší pozici pro playoff. Čekáme tedy napínavou podívanou.