2:1
0:0
2:1
- : -
branky (asistence): 00:23 Nela Kapcová (Andrea Pastušková), 10:48 Markéta Vrlíková (Veronika Rybičková), 52:32 Andrea Pastušková (Nela Kapcová), 57:22 Markéta Vrlíková (Pavla Kajfoszová)
branky (asistence): 04:01 Hana Poláková (Veronika Loudová), 51:45 Andrea Satýnková (Anna - Marie Divišová)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FbŠ Bohemians 4:2
1. Nela Kapcová, 11. Markéta Vrlíková, 53. Andrea Pastušková, 58. Markéta Vrlíková - 5. Hana Poláková, 52. Andrea Satýnková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 14 - Jitka Omelková 29; po třetinách: 2:1, 0:0, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostů: Utkání ve velmi dobrém tempu, kde jsme byli schopni se soupeřem držet tempo. Souhlasím s tím, že v první třetině jsme mohli dostat o gól či dva více, ale ve zbylých dvou třetinách jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Těšíme se na play-off, ve kterém budeme hrát ještě lépe.
60:00
Střely na bránu - Ostrava: 12, Bohemians: 7
60:00
Komentář trenéra domácích: Perfektní první třetina, která měla z Naší strany parametry play-off. Klidně jsme po ní mohli vést o 4-5 branek. Ve zbytku utkání se Nám na ní bohužel nepodařilo navázat.a trošku jsme se k výhře museli protrápit.
60:00
59:32
Hosté v šesti.
59:09
Timeout FbŠ Bohemians
59:00
K. Hudáková mohla zakončovat, míček ji ale sjel z čepele.
58:22
Bohemka napadá domácí hráčky.
57:22
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Pavla Kajfoszová (4:2).
56:25
Jurečová zachytila přihrávku a může běžet dopředu.
55:05
Nová předběhla Rybičkovou a pokračuje dál na útočnou polovinu.
53:42
Hra se začíná přiostřovat.
52:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Andrea Pastušková, asistoval Nela Kapcová (3:2).
51:50
Kapcová s Kotzurovou vyrazily hned z buly do útoku. Kapcové se podařilo zakončovat ale pouze do připravené Omelkové.
51:45
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Andrea Satýnková, asistoval Anna - Marie Divišová (2:2).
51:27
Další střela Bohemky, terá ale letěla mimo bránu.
50:42
Nguyenová vyjela z obrany až do útoku, dokonce i zakončila. Trefila pouze tyč.
48:45
Domácím hráčkám se směrem do útoku nedaří nic vymyslet.
47:37
Ostrava nevyužila přesilovku 5 na 3 a poté ani 5 na 4. Velká škoda pro domácí.
45:37
Vyloučen hráč Hana Poláková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování.
45:36
Polákové ulítlo pár sprostých slůvek a jde si odpočinout na trestnou.
45:34
Omelková dlouhý výhoz na Polákovou. Tu však Rybičková předběhla a Poláková spadla na zem.
44:26
Vyloučen hráč Kristýna Andrlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za vysoká hokejka.
44:26
Poláková jde do fightu s panem rozhodčím. Pan Robenek se také hlásí o slovo.
44:24
Jurečková střílí pouze do helmy Omelkové.
43:22
Hráčky Bohemians trochu zabraly a hra je hodně vyrovnaná.
42:38
Nguyenová dneska asi po osmé z obrany nahodila míček před bránu domácích. Zase z toho nic nebylo, ale zkouší to dál. Hodně se mi líbí, že to stále nevzdává.
41:30
Tomšová chytá střelu Polákové.
40:02
Pastušková vyhrává buly!
40:01
Na buly opět Pastušková a Bočanová, kdo bude úspěšnější na potřetí?
40:00
Střela do tyčky hráč Hai Ly Nguyenová družstva FbŠ Bohemians .
39:19
Vrlíková nahrává do prostoru, kde ale nikdo není.
38:08
Bohemka konečně trefuje bránu, Tomšová chytá.
35:33
Po dlouhé době střela hostů, ale jen do domácí hráčky.
34:12
Omelková neuvěřitelný zákrok. Tahle přesilovka zůstane nevyužita.
33:45
Faul K. Hudákové. Ostrava ale zase hned u míčku.
33:22
Střela Rybičkové končí v rohu hříště.
32:15
Vyloučen hráč Andrea Satýnková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
31:45
K. Hudáková blokuje střelu Bočanové.
31:12
Kotzurová střílí od mantinelu do levého růžku, Omelková na poslední chvíli vyráží.
30:25
Vrlíková nezachytia přihrávku a u míčku opět Bohemka.
29:51
Ostravě se daří chvíli držet míček.
28:50
Vyloučen hráč Nela Kapcová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
28:40
Poláková si poradila s Kapcovou.
27:41
Poláková na zemi. Hra je přerušena.
27:41
Bohemka sportovně přenechává míček a hra pokračuje.
27:10
Nguyenová střílí ale netrefuje bránu.
26:54
Hráčka Bohemky nahazuje míček z obrany až k bráně domácím. Tomšová už pozornější,
26:03
Výborný blok Jurečkové.
25:12
Jurečková chtěla nahrát Kotzurové. její přihrávka ale přeskočila mantinel a rozehrává Bohemka.
24:45
Patakyová zase chtěla projít přes tři hráčky, ale zastavila ji Nová.
19:24
Hráčky Bohemky zase na chvíli na útočné půlce. Moc dlouho se tam ale nezdržely.
18:02
Patakyová prošla mezi třemi hráčkami z obrany až do útoku naprosto v klidu, jakoby tam ani nebyly.
16:54
K. Hudáková našla na druhé straně volnou Patakyovou. Nahrávka byla ale moc prudká a míček končí v rohu,
15:09
Divišová přihrála na střed před svou bránu, kde už číhala Kapcová. Golem to ale neskončilo.
14:25
Patakyová vypálila z dálky, po ní taky Kajfoszová. Omelková obě střely bez větších problémů chytá.
13:25
Hosté zavážejí míček za vlastní bránu. Nedaří se jim rozehrát,
12:42
Hosté po dlouhé době vystřelili na bránu. Rybičková v bloku míček chytá.
10:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Veronika Rybičková (2:1).
10:12
Velká škoda. Kapcová netrefuje prázdnou bránu Omelkové.
10:00
Omelková zachytila kličku P.Hudákově.
09:22
Tomšová nepozorná, kdy nahozený míček od půlky máem skončil v síti domácích.
08:51
Bohemce se nedaří rozehrát a stále s míčkem stojí na své obranné polovině.
08:30
Ostrava v tlaku.
07:25
Omelková si vyjela a nedala tak šanci K. Hudákové.
06:55
Patakyová v souboji u mantinelu. Bohužel faulovala a rozehrává Bohemka.
06:04
Hosté rozehrávali na půlce domácích, hostující hráčky však nic nevymyslely.
05:12
Kotzurová zachytila přihrávku na připravenou Polákovou, která mohla střílet do prázdné brány.
04:32
Nová vyváží míček na útočnou půlku. Tam ho hned ztrácí.
04:04
Vrlíková vyhrává buly.
04:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Veronika Loudová (1:1).
03:25
Patakyová se z obrany vydala doředu a ztrácí míček, Už ho má zase zpátky a její střela končí v rukou Omelkové.
01:04
K. Hudáková střílí, Omelková tentokrát připravenější.
00:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Andrea Pastušková (1:0).
00:01
Pastušková úspěšnější.
00:00
Střela do tyčky hráč Hana Poláková družstva FbŠ Bohemians .
00:00
Střela do tyčky hráč Nela Kapcová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Jitka Omelková; hráči v poli: Veronika Loudová, Andrea Satýnková, Hana Poláková, Kristýna Andrlová, Adéla Bočanová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Nela Kapcová, Eliška Jurečková, Paulína Hudáková, Andrea Pastušková