1:0
2:1
3:1
- : -
branky (asistence): 10:24 Michal Pražák (Filip Řehulka), 23:24 Maxim Volek (Martin Rossi), 39:38 Tomáš Volf (Michal Chudina), 41:48 Petr Stejskal, 53:30 David Jirásek (Jakub Chládek), 58:50 Michal Chudina (Petr Stejskal)
branky (asistence): 36:18 Ondřej Vaculík (Jan Pícha), 40:31 Jakub Boček (Jakub Hromada)

Start98 Praha-Kunratice - BLACK ANGELS 6:2
11. Michal Pražák, 24. Maxim Volek, 40. Tomáš Volf, 42. Petr Stejskal, 54. David Jirásek, 59. Michal Chudina - 37. Ondřej Vaculík, 41. Jakub Boček; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Václav Zavadil 25 - Ondřej Matiášek 22; po třetinách: 1:0, 2:1, 3:1;
60:00
Komentář hostujícího asistenta trenéra Petra Pajera: Dnes k tomu není moc, co říct. Soupeř byl hladovější, bojovnější a výrazně ho podržel gólman. Rozhodla druhá třetina, kdy jsme nevyužívali naše šance a nechávali se často vylučovat. Oceňuji rychlý gól na začátku třetí třetiny, ale bohužel krátce po něm jsme inkasovali a spadli zpátky do křeče. Díky soupeři za zápas.
60:00
Start98 oplatil hostům porážku z prvního zápasu a připisuje si do tabulky další vítězství. S výjimkou zápasu v Petrovicích se mu v poslední době daří.
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 5, hosté 9. Celkem 27:27.
60:00
Komentář domácího trenéra Jakuba Menharta: Utkání ve výborném tempu. Soupeř se na nás velmi dobře připravil a dlouho jsme měli problémy s rozehrávkou. Teprve jakmile museli vysunout pressing, začali jsme se dostávat do dalších šancí. Bez Zaviho a jeho zákroků především ve druhé třetině bychom horko těžko brali 3 body. Nicméně klukům patří obrovský dík za jejich výkon. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Nejlepší hráči zápasu: za hosty 71 Jakub Boček, za domácí 88 Václav Zavadil.
60:00
58:51
V ponechané výhodě si dvojice Stejskal - Chudina poradila a zavezla míček do prázdné branky.
58:50
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Chudina, asistoval Petr Stejskal (6:2).
58:20
Melíšek z hrany malého brankoviště míří jen do boční síťky.
57:23
Brankář Zavadil drží hosty na uzdě.
57:11
Black Angels stále v šesti...
56:16
Hosté odvolali brankáře....a Chudina minul od půlky prázdnou branku.
56:08
Timeout BLACK ANGELS
53:31
Hosté nezvládli forčeking a toho využívá sváteční střelec Jirásek. Domácí obránce zachoval v situaci 2 na 1 chladnou hlavu a zavěsil.
53:30
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Jirásek, asistoval Jakub Chládek (5:2).
51:01
Zeidler je poprvé na hřišti a mohl být hrdina, ale to by mu musel Řehulka přihrát na střelu do odkryté branky.
50:25
Král z nadějné pozice před Zavadilem vystřelil slabě a navíc mimo.
49:30
Hostující Pícha teď podle všeho čistě odstavil na prostředku od míčku Pražáka. Domácí midget forvard odletěl ze souboje jak papírový dráček a měl štěstí, že rozhodčí odpískal faul.
48:45
Štyler se prodral středem a z jeho aktivity těžila dvojice Chudina - Volf. Druhý jmenovaný ovšem trestuhodně promarnil šanci dát pátý gól domácích.
47:55
Domácí se ubránili a poté, co Koubek skočil na hřiště, měl Stejskal velkou šanci, ale černoandělská defenziva ji s vypětím sil zažehnala.
47:04
Velechovský netrefil z metru úplně prázdnou branku.
45:53
Vyloučen hráč Martin Koubek družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře.
45:19
Max Volek teď dostal u mantinelu naloženo jako se to stávalo jako jeho strejdovi v NHL.
43:48
Hosté předvedli vtipnou rozehrávku z rohu, při které se srazili...
41:49
"Kapitán Amerika" Stejskal štrykoval před Matiáškem tak dlouho, až své minisólo zakončil gólovou střelou.
41:48
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Stejskal bez asistence (4:2).
40:32
První lajna Startu propadla při napadání a hosté si s přečíslením parádně poradili. Skóruje Jakub Boček.
40:31
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Hromada (3:2).
40:00
40:00
Domácí forvard Chudina dnes v dresu Startu nastupuje poprvé jako host ze superligového Ústí nad Labem. O jeho "přestupu" si přečtěte na našem webu Start98.eu.
40:00
Střely ve druhé třetině: domácí 11, hosté 12.
40:00
39:59
Neuvěřitelné. Řehulka vystřelil zcela opačným směrem, než byste od domácího hráče čekali, a málem si vstřelil v poslední vteřině druhé třetiny vlastní gól.
39:38
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Volf, asistoval Michal Chudina (3:1).
39:16
Vyloučen hráč Jakub Nachtmann družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
38:40
Delegát Hora podal hůl hostujícímu Svatošovi.
38:05
V hale je zima.
36:19
Sudí kontroverzně odpískali vysokou hůl domácímu Koubkovi, následně Pražák nezvládl blok "svého" hráče při standarce a hosté "jsou na tabuli", jak se říká v NHL. Prosadil se matador Vaculík.
36:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ondřej Vaculík, asistoval Jan Pícha (2:1).
35:40
Domácí nevyužili už několik přesilovek dnes...snad je to nebude na konci zápasu mrzet.
34:04
Jelikož je domácí ultras fanoušek pan Štyler asi doma nebo v autě, halou se teď nenese Star-tí-ček, ale Black-Angels!
33:06
Chudina místo sklepnutí na úplně volného Volfa na středu vystřelil a málem se to vyplatilo. Plachtící míček ale skončil na horní síťce.
31:35
Vyloučen hráč Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:22
Volkova filigránská přihrávka na Zavadila málem vedla k třetí brance.
29:30
Domácí ohaři, tedy třetí lajna, vybojovala ztracený míček, jde poslušně střídat a do hry jde opět přesilovková lajna.
28:48
Vyloučen hráč Ondřej Vaculík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
28:20
Třetí lajna domácích se parádně vymanila z presu hostů a Chládek ještě mohl skórovat. Jeho střela po perfektním Řehulkově přiťuknutí ale chytla opačnou faleš než domácí bek chtěl.
27:00
Černý anděl Kopecký teď trefil ramenem do hlavy kapitána Stejskala. V hokeji by za to byl trest na 2 plus 10 minut za zákrok do oblasti hlavy nebo krku. Tady se pokračuje ve hře.
26:24
Hala bouří - Zavadil předvedl neskutečný zákrok proti hostům, kteří šli 3 na 1.
25:30
Hostující trenér se mohutně rozčiluje, nemůže překousnout ostrou hru Řehulky. Na druhou stranu teď sudí hostům odpustili hru rukou.
24:54
Několik dobrých zákroků domácího Zavadila, tlak hostů sílí.
23:25
Druhá lajna skóruje. Míček se dostal na levou stranu k Volkovi a ten střelou na bližší tyč dává druhý gól domácích.
23:24
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Maxim Volek, asistoval Martin Rossi (2:0).
22:51
Čejka měl velkou příležitost, bekhendem vystřelil ale vedle.
22:03
Matematicky nesmyslný odraz míčku od mantinelu nadělal domácím hodně vrásek na čele.
20:55
Black Angels hrají takovou modifikovanou osobní obranu, což domácím bekům na klidu v rozehrávce moc nepřidá.
20:20
Hosté v plném počtu.
20:00
20:00
Domácí byli v prvním dějství mírně lepší. Zajímavý výkon podává pravé křídlo druhé formace Max Volek, který toho v dosavadní sezoně za Start98 moc neodehrál, ale dnes dostává hodně prostoru.
20:00
Střely po první třetině: domácí 11, hosté 6.
20:00
18:20
Vyloučen hráč Jan Bauman družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
16:22
"Kosák" Rossi teď pálil od mantinelu, vlní se boční síťka. Domácí jsou v této pasáži lepší.
14:11
Zavadilova výborná střela z minivýběhu a ještě lepší Matiáškův zákrok.
10:25
Třetí lajna na hřišti a hned skóruje! Koubek, Řehulka i Pražák tak dlouho bušili do domácího brankáře, až míček procpali do branky. Vzápětí měl obrovskou šanci Volf, ale hostující brankář skvěle zasáhl.
10:24
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Pražák, asistoval Filip Řehulka (1:0).
10:02
Black Angels měli v přesilovce tlak, ale bez gólového vyjádření.
08:40
Výborné přesunutí Zavadila!
08:05
Hosté měli po Chudinově vyloučení rozehrávku z hrany velkého brankovště, ale nevyužili ji.
08:02
Vyloučen hráč Michal Chudina družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
06:40
Štyler nezvládl přechod do útoku, ztratil míček a Pícha to málem potrestal z brejku. Pak následovala zběsilá sekvence, když nejprve domácí Zavadil měl velkou šanci a poté hosté trefili břevno.
05:13
Černý anděl Čejka trefil z hrany malého brankoviště tyčku Zavadilovy branky.
03:07
Start jako tradičně začíná na dvě formace, těšíme se ale, že brzy ve hře uvidíme i třetí formaci alias ostrou checking line.
01:15
Domácí měli standardní situaci v dobré pozici, ale Stejskal v nouzi trefil jen hostujícího brankáře Matiáška.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Ondřej Vaculík, Tadeáš Velechovský, Jan Pícha, Jakub Hromada, Jakub Boček
00:00
Line-up domácích Start98 Praha-Kunratice: brankář: Václav Zavadil; hráči v poli: Tomáš Volf, Petr Stejskal, Michal Chudina, Matěj Štyler, Ondřej Schuller
00:00
Dobrý večer, vítejte u předehrávky 20. kola mezi domácími Start98 Praha- Kunratice a hostujícími Black Angels. První vzájemné utkání v této sezoně skončilo vysokou výhrou Černých andělů 14:5.