2:0
1:1
3:3
- : -
branky (asistence): 08:36 Miroslav Šnajdr (Daniel Macek), 19:47 Michal Klápa (Matěj Pruner), 35:16 Michal Klápa (Matěj Pruner), 56:18 Jakub Černý (Miroslav Šnajdr), 58:00 Miroslav Šnajdr (Miroslav Horký), 59:55 Michal Klápa (Matěj Pruner)
branky (asistence): 39:59 Petr Kašpar, 43:01 Roman Oborák (Petr Kašpar), 43:56 Petr Kašpar (Roman Oborák), 46:46 Petr Kašpar

FB Hurrican Karlovy Vary - Z.F.K. AQM Petrovice 6:4
9. Miroslav Šnajdr, 20. Michal Klápa, 36. Michal Klápa, 57. Jakub Černý, 59. Miroslav Šnajdr, 60. Michal Klápa - 40. Petr Kašpar, 44. Roman Oborák, 44. Petr Kašpar, 47. Petr Kašpar; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 120; zásahy brankářů: Daniel Váradi 23 - Roman Ciompa 25; po třetinách: 2:0, 1:1, 3:3;
60:01
Komentář trenéra domácích Petra Pánka: "Z vyhraného zápasu jsme zbytečně udělali drama a z Romana Ciompy hrdinu. Naštěstí nám v závěru vyšly taktické změny a zápas jsme otočili a zvítězili. Děkuji celému týmu, opravdu celému. Hráči ukázali silný charakter. Soupeři přeji šťastnou cestu domů a skvělým divákům za podporu. "
60:01
Komentář trenéra hostí Jiřího Gurkovského: "Kdyby jsme do poloviny zápasu nebyli na kafíčku v motorestu, zápas by vypadal jinak. Nemůžeme začít hrát za stavu 3:0 pro domácí. Od poloviny druhé třetiny jsme byli lepší a pouze naše střelecká nemohoucnost udržela domácí v zápase. Konec byl jaký byl, je třeba se z toho otřepat a jít dále. Gratuluji soupeři k výhře a díky za utkání.:
60:00
59:59
Střely na branku:12-10
59:55
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Matěj Pruner (6:4).
58:31
Timeout Z.F.K. AQM Petrovice
58:01
Šnajdr dorazil balonek za dezorientovaného Ciompu
58:00
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Miroslav Horký (5:4).
56:19
Je srovnáno, Černý dostal nabyto od Šnajdra a tvrdou ranou překonal Ciompu
56:18
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Černý, asistoval Miroslav Šnajdr (4:4).
55:36
Domácí mají přesilovku a odvolávají brankáře
55:35
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
55:35
Vyloučen hráč Petr Kašpar družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za držení.
48:00
Domácí působí ve třetí části poněkud matným dojmem, a vůbec se jim nedaří to co fungovalo dvě třetiny
46:47
Kašpar si počkal na pohyb Váradiho a střelou pod břevno střílí gól
46:46
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar z trestného střílení (3:4).
46:13
Váradi si připisuje úspěšný zákrok
44:57
PEtrovice jsou zpět v zápase a opět v tom měla prsty dvojice Oborák-Kašpar
43:56
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Roman Oborák (3:3).
43:02
Hosté přesilovku bleskově využívají, Oborák rychlou střelou zamířil pod ruku Váradiho
43:01
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Petr Kašpar (3:2).
42:35
Vyloučen hráč Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
40:45
Domácí drží v úvodu míček na své polovině
40:00
40:00
39:59
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar bez asistence (3:1).
35:17
Opět zafungovala spolupráce mezi Klápou a Prunerem a první jmenovaný navyšuje skóre