0:1
0:3
3:2
- : -
branky (asistence): 41:16 Josef Prudil (Vít Sauer), 45:36 Josef Prudil (Lukáš Musil), 49:50 Jan Kulhavý (Jiří Jedlička)
branky (asistence): 19:54 Tomáš Volf (Petr Stejskal), 24:00 Michal Chudina, 38:45 Martin Koubek (Jakub Chládek), 38:58 Petr Stejskal (Ondřej Schuller), 40:28 Tomáš Volf (Michal Chudina), 51:27 Martin Rossi (Jindřich Štercl)

FbK TJ Svitavy - Start98 Praha-Kunratice 3:6
42. Josef Prudil, 46. Josef Prudil, 50. Jan Kulhavý - 20. Tomáš Volf, 25. Michal Chudina, 39. Martin Koubek, 39. Petr Stejskal, 41. Tomáš Volf, 52. Martin Rossi; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 202; zásahy brankářů: Jakub Víšek 21 - Ondřej Lupoměch 28; po třetinách: 0:1, 0:3, 3:2;
60:00
Komentář trenéra domácích: Pro diváky asi nekoukatelný zápas, až ve třetí třetině se začalo dít něco víc, protože jsme si trochu uvědomili, že abychom mohli v zápasech dávat góly, je třeba být aktivní. Bohužel první dvě třetiny byly z naší strany odevzdané a naprosto impotentní. Soupeř zřejmě neměl z gólu ani moc radost, protože se na ně vůbec nenadřel a my jsme to Startu usnadnili. Záchranná mise někončí a my všichni víme, co nás čeká.
60:00
Střely na branku po třetí třetině: 10:7 pro domácí
60:00
Komentář trenéra hostů: Pro nás velmi nepříjemný soupeř po náročném týdnu. Prezentovali jsme se hrou jakou nechceme předvádět. Hodně defenzivně a bez držení míčku v útočném pásmu. Trochu se štěstím jsme si vytvořili takový náskok, který se nám podařilo udržet. Děkuji soupeři za utkání
60:00
Svitavy nedokázaly hrát stabilně po celý zápas, a tak i z tohoto zápasu vychází bez bodů.
60:00
59:40
Víšek se přesunul a vytáhl parádní zákrok
59:20
Domácí se chtějí za každou cenu dostat do šancí, jenže obránci Startu ne a ne uhnout
56:01
Svitavy ve svém vlastním zájmu musí využít tuto přesilovku, víc příležitostí mít už nebudou
56:00
Timeout FbK TJ Svitavy
56:00
Vyloučen hráč Martin Rossi družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za vražení zády.
55:50
Musil rozehřál motory a vyletěl až před branku, kde si míček stáhl ale střela mířila těsně vedle.
52:48
Svitavy mají v přesilovce šanci opět snížit.
52:36
Vyloučen hráč Michal Chudina družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:55
Musil trefuje tyč!
51:27
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Rossi, asistoval Jindřich Štercl (3:6).
51:27
Rossi se dostal do úniku rychlostí jako Valentino Rossi a beckhendovou kličkou zvyšuje.
51:00
Víšek drží po delší době míček v rukou
49:50
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jan Kulhavý, asistoval Jiří Jedlička (3:5).
49:50
Svitavy se nevzdávají! Kulhavý po přihrávce Jedličky vystřelil z první a raduje se z premiérového gólu za Svitavy
49:00
Domácí hrají dnes již druhou přesilovku, viděli jsme už několik dobrých pokusů. Musil dobře doráží, ale Lupoměch zatím připraven
48:36
Vyloučen hráč Martin Koubek družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za držení.
48:20
Sauer mohl snižovat, jenže střela bez přípravy nabrala ráz a letěla nad.
48:00
Říha v dobré šanci. Situace dva na jednoho a David zvolil střelu, jenže přesně do brankáře Lupoměcha. Myslím si, že to umíš zakončit líp "Čeldo".
47:00
Famózně hrající Prudil se ocitl na zemi po zákroku protihráčů a miláček hlediště byl chráněn ovacemi z tribuny
45:36
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Josef Prudil, asistoval Lukáš Musil (2:5).
45:36
Tomuto gólu předcházelo několik ztrát, poté dostal Prudil míček do úniku a skvěle trefil pravý horní roh branky a raduje se z druhého gólu.
41:16
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Josef Prudil, asistoval Vít Sauer (1:5).
41:16
Netrvalo to dlouho a Prudil byl nalezen Sauerem před brankou, střela z první a domácí fanoušci se radují ze snížení
40:28
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Volf, asistoval Michal Chudina (0:5).
40:28
No tak to byla paráda. Volf trefil míček z první ze vzduchu a míček se dokonce otřel i o tyčku. Tento gól by možná aspiroval na gól kola
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 14:10 pro Svitavy.
40:00
Svitavy byly sice střelecky aktivnější, avšak to jenom na papíře, střely domácích často nebyly moc nebezpečné. Skóre s nulou na kontě u domácích nevypadá vůbec dobře.
40:00
38:58
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Ondřej Schuller (0:4).
38:58
O chvíli později další gól, a to už je hrozivé. Stejskal dorážel do odkryté branky
38:45
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Koubek, asistoval Jakub Chládek (0:3).
37:00
Svitavský výkon klesá a klesá, ale přidává se k tomu možná i Start. Celkově se hra uklidnila
36:20
Sauer byl za brankou hostí obrán o míček jako školáček o svačinu staršími jedinci.
35:30
Říha skvělou střelou z půlky probral diváky z polospánku.
35:13
A Lukáš Zach dobře přihrával úplně volnému Kulhavému, jenže ten nemohl střílet, jelikož se před ním z ničehož nic objevil protihráč. Asi tu situaci prováhal.
34:20
Lukáš Zach to dnes zkouší snad z každé pozice. Nyní střílel za půlkou ale byl to dobrý pokus
29:30
Musilův nához musel Lupoměch vyrazit, v zápětí Chudina sám předbrankou nepřekonal Víška
28:20
Svitavy by měly zlepšit útok, zatím se nedostávají se do vyložených šancí
27:30
Křivanec dobře střílel z půlky, ale Musil zaskočil domácího brankáře a tuto střelu chytil, samozřejmě v rámci pravidel
25:30
Svitavám se moc nedaří rozehrávka
25:00
Kulhavý ve velké šanci netrefuje branku
24:00
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Chudina bez asistence (0:2).
20:00
Z pohledu expertů to byla vyrovnaná třetina. Hosté sice trávili více času na půlce soupeře, ale Svitavy hrozily dobrými kombinacemi v protiútocích. Uvidíme zda-li se gól do kabiny odrazí na výkonu domácích.
20:00
19:54
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Volf, asistoval Petr Stejskal (0:1).
19:54
Tak to je špatné pro domácí. Volf střílí z první a znamená to gol do kabiny.
19:30
Prudil si nabíhal klasicky na "pašerákův pas" - nahrávka zpoza branky na přední, avšak netrefil se do míčku
19:00
Dobrá kombinace. Začlo to u Jedličky, který z dobré pozice nahrával do rohu Čízkovi, okamžitá přihrávka na Zacha st., bohužel pro domácí střela nad
17:10
Svitavy mohly využít poslední vteřiny přesilovky, ale Kulhavý ztratil míček a Start již hraje v pěti.