3:1
2:0
4:3
- : -
branky (asistence): 10:02 Jakub Marek (Jonáš Kůra), 15:27 Jan Grábl (David Mati), 16:08 Tomáš Brom (Jakub Marek), 22:58 David Mati (Jakub Gregor), 25:55 Matěj Hronek, 42:56 Jakub Marek (Matěj Hronek), 46:57 Matěj Hronek (Tomáš Brom), 52:17 Jonáš Kůra (Tomáš Brom), 55:45 Jonáš Kůra (Martin Nagy)
branky (asistence): 10:50 Petr Novotný (Michal Zeman), 51:04 Jakub Černý (Miroslav Šnajdr), 56:55 Jakub Černý, 59:32 Marek Mandler (Petr Novotný)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FB Hurrican Karlovy Vary 9:4
11. Jakub Marek, 16. Jan Grábl, 17. Tomáš Brom, 23. David Mati, 26. Matěj Hronek, 43. Jakub Marek, 47. Matěj Hronek, 53. Jonáš Kůra, 56. Jonáš Kůra - 11. Petr Novotný, 52. Jakub Černý, 57. Jakub Černý, 60. Marek Mandler; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Filip Kejík 26 - Daniel Váradi 10, Ondřej Heimerle 0; po třetinách: 3:1, 2:0, 4:3;
60:00
Komentář trenéra hostí pana Petra Pánka: Dnes jsme bohužel nechali formu někde na dálnici D1. Nekompletní sestava, výborně připravený soupeř, v čele s jeho brankářem, kterému jsme 2 třetiny nemohli dát gól díky naší špatné koncovce. Gratuluji soupeři k výhře, my se poučíme a příští zápas vyhrajeme.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Marka Fialy: Dozadu jsme celkem hořeli, ale na rozdíl od předešlých utkání jsme si dokázali poradit s větším množstvím brankových příležitostí a zápas jsme dohrávali v klidu a s přehledem. Pochvala klukům za plnění pokynů ve třetí třetině a za nasazení. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:59
Střely za 3. třetinu: 6:11 z pohledu domácích.
59:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Marek Mandler, asistoval Petr Novotný (9:4).
59:02
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
56:55
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Černý bez asistence (9:3).
56:55
Černý se probojoval obranou a kličkou obelhal brněnského brankáře.
55:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Martin Nagy (9:2).
55:45
Kůra získal prostor na střelu a zakončil ke vzdálenější tyči.
52:17
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Tomáš Brom (8:2).
52:17
Kůra vstřeluje svoji první branku po návratu ze švédského Hässelby.
51:04
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Černý, asistoval Miroslav Šnajdr (7:2).
51:04
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Heimerle družstva FB Hurrican Karlovy Vary
51:04
Černý skóruje prudkou střelou od půlky.
50:45
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
50:21
V posledních minutách mají hosté dost nebezpečných střel.
46:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Tomáš Brom (7:1).
46:57
Po krásné kombinaci zakončil Hronek do prázdné branky.
42:56
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Marek, asistoval Matěj Hronek (6:1).
42:56
Markova střela tahem zaplula do sítě hostí.
42:43
Zápasové napětí se projevuje i na vyloučeních, která jsou všechna pouze za hrubost.
41:30
Vyloučen hráč Michal Kareš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
41:20
Střely za druhou třetinu: 5:11 z pohledu domácích.
41:01
Vojtíšek odpálil míček z nebezpečného prostoru.
36:05
Grábl netrefil prázdnou branku z předbrankového prostoru.
35:20
Dnešnímu utkání přihlíží 57 diváků.
33:54
Emoce se stupňují na obou stranách, zvláště pak u hostujícího celku.
31:54
Hattrick rozehrává na vlastní polovině.
29:22
Vyloučen hráč Jaroslav Jaroš družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
29:22
Vyloučen hráč Jakub Andrle družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
29:22
Po potyčce mezi hráči se bude hrát 4 na 4 po dobu dvou minut.
28:02
Kejík podržel svůj tým překvapivě hbitým zákrokem.
25:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek bez asistence (5:1).
25:55
Hronek krásně prošel dvěma obránci a v situaci dva na nikoho individuálně obehrál brankáře a zakončil pod břevno.
22:58
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Mati, asistoval Jakub Gregor (4:1).
22:58
Krásná kombinace dopravila míček do branky.
20:28
Poměr střel za 1. třetinu: 8:8 z pohledu domácích.
20:00
20:00
19:35
Kůra krásně zachytil míček, ale ve velké šanci selhal.
19:02
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
16:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Jakub Marek (3:1).
16:08
Brom krásně trefil vzdálený růžek branky hostí.
15:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval David Mati (2:1).
15:27
Gráblova střela se od tyčky odrazila až za záda brankáře.
15:20
Nagy prověřil brankáře Varů prudkou střelou.
12:29
Medek skvěle vykopl letící míček nohou.
10:50
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Novotný, asistoval Michal Zeman (1:1).
10:50
Novotný využil situace a dorazil míček do odkryté branky.
10:02
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Marek, asistoval Jonáš Kůra (1:0).
10:02
Markova střela z půlky otevírá skóre zápasu.
09:21
Hraje se střídavě nahoru a dolů.
04:39
Brno si již po několik minut drží míček.
02:12
Rychlý brněnský protiútok ohrozil branku hostí.
00:25
Po úvodním buly se míčku ujímá hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Tomáš Oliverius, Jakub Černý, Petr Novotný, Marek Mandler, Ondřej Vavro
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jakub Andrle, Tomáš Brom, Matěj Hronek, Jakub Marek, Jonáš Kůra