5:1
6:0
4:2
- : -
branky (asistence): 09:08 Adam Havránek (Jakub Nachtmann), 10:40 Lukáš Nekola (Tadeáš Melíšek), 12:19 Tadeáš Melíšek (Lukáš Nekola), 18:47 Jakub Renčín (Matěj Boček), 19:29 Tadeáš Melíšek (Lukáš Nekola), 25:26 Jan Bauman (Adam Havránek), 25:45 Ondřej Vaculík (Matěj Boček), 26:46 Jan Pícha (Adam Havránek), 28:38 Jakub Nachtmann (Adam Havránek), 34:17 Jaroslav Král, 35:52 Jan Hněvkovský (Adam Havránek), 45:19 Jakub Renčín (Jan Pícha), 52:27 Ondřej Vaculík (Jan Pícha), 55:20 Jakub Renčín (Matěj Boček), 55:31 Lukáš Nekola (Dan Moravec)
branky (asistence): 15:57 Jaromír Lisa (Petr Poduška), 42:34 Tomáš Kocián (Milan Hendrych), 53:37 Marek Švrkala (Tomáš Kocián)

BLACK ANGELS - Spartak Pelhřimov 15:3
10. Adam Havránek, 11. Lukáš Nekola, 13. Tadeáš Melíšek, 19. Jakub Renčín, 20. Tadeáš Melíšek, 26. Jan Bauman, 26. Ondřej Vaculík, 27. Jan Pícha, 29. Jakub Nachtmann, 35. Jaroslav Král, 36. Jan Hněvkovský, 46. Jakub Renčín, 53. Ondřej Vaculík, 56. Jakub Renčín, 56. Lukáš Nekola - 16. Jaromír Lisa, 43. Tomáš Kocián, 54. Marek Švrkala; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:3 + Luděk Charouzek 5; využití: 2:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 15 - Zbyněk Venkrbec 8, Jakub Kuchař 12; po třetinách: 5:1, 6:0, 4:2;
60:00
Komentář asistenta trenéra hostí Jana Kotena: Soupeř byl lepší ve všech činnostech a zaslouženě bere 3 body. Chyběla nám bojovnost a chuť porvat se o výsledek. Stejně jako v minulém utkání byl přístup a nasazení některých hráčů velmi špatné. Střídáme poměrně dobré pasáže hry s vyloženě odevzdanými. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve třetí třetině: BA 11 Pelhřimov 7. Celkem 35:18.
60:00
Komentář trenéra domácích p. Pajera : škoda, že se třetí třetina jen dohrávala. při 7mi minutách přesilovky za stavu 11:1 s totálně odevzdaným soupeřem bych si představoval jiné skóre, než jen 4:2... JInak ale samozřejmě pochvala. Díky soupeři a divákům
60:00
59:53
Havránek ještě střílí gól, ale předtím Hněvkovský zahrál vysokou holí a skóre dnešního zápasu skončí 15:3.
59:27
Nekola ještě stíhá vytřít čakovickou palubovku.
58:33
Tahle přesilová hra se domácím vůbec nepovedla
56:33
Vyloučen hráč Jan Brothánek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost.
55:32
Nekola míček doklepl za Kuchaře a střílí patnáctou branku domácích.
55:31
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Nekola, asistoval Dan Moravec (15:3).
55:21
Renčín opět těží z dobré práce Bočka.
55:20
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Matěj Boček (14:3).
53:38
Kosmetická úprava skóre z hole Švrkaly.
53:37
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Marek Švrkala, asistoval Tomáš Kocián (13:3).
52:28
Aspoň jeden zásah v přesilovce se podařil .
52:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ondřej Vaculík, asistoval Jan Pícha (13:2).
52:05
Pelhřimov hraje oslabení velmi dobře. V ní spíš běhali domácí než hosté.
50:30
Přesilová hra domácích zatím bez nápadu a hlavně bez zakončení.
48:09
Domácí si vyzkouší dlouhou přesilovou hru.
47:32
Vyloučen hráč Luděk Charouzek družstva Spartak Pelhřimov na 5 minut za hrubost.
47:32
Charouzek oplácí a oslabuje svůj celek na pět minut.
46:10
Moravec trošku přiostřil a jde si odpočinout na trestnou.
46:09
Vyloučen hráč Dan Moravec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
45:20
Dvanáctku na cestu točí Renčín, který usměrnil Píchovu nahrávku.
45:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jan Pícha (12:2).
44:20
Nyní se zapojuje do hry také zdravý náhradník Halama a do zápasu se zapojující tak všichni členové týmu kromě Korbera.
43:25
Hra se teď přelévá nahoru dolů. Pár branek dnes večer ještě uvidíme.
42:35
Kocián doplácal míček za Matiáška.
42:34
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Tomáš Kocián, asistoval Milan Hendrych (11:2).
42:00
Ludvík, který renovuje svojí kariéru hraje na pozici obránce velmi dobře.
41:00
Dnešní domácí kanonádu sleduje poctivých 50 diváků.
40:30
NHL třetí třetina začíná náporem domácích.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: BA 13, Pelhřimov 6.
40:00
38:42
Pícha odevzdal míček hostům, když nikým neatakován nahrává za mantinel.
37:34
Pelhřimov teď zahrozil, ale Brothánek přestřeluje.
36:26
Pícha dokázal zakopnout na rovné palubovce.
35:53
Havránek opět servíroval a trefuje se také Hněvkovský.
35:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Adam Havránek (11:1).
34:49
Hostující Vlach nastřelil tyč.
34:18
Král překonal Kuchaře jako první a bude platit za desátou branku zápasu!
34:17
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jaroslav Král bez asistence (10:1).
34:02
Boček nechal vyniknout Kuchaře.
32:44
S novým brankářem hostů se brankostroj trošku zadrhl.
28:39
Havránek milimetrově našel Nachtamanna, který neměl problém trefit do prázdné. Venkrbec po této brance skončil na lavičce.
28:38
Timeout Spartak Pelhřimov
28:38
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Nachtmann, asistoval Adam Havránek (9:1).
28:38
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Kuchař družstva Spartak Pelhřimov
26:47
Druhá přesilová hra domácích již proměněna a Píchova střela proletěla přesně k tyči.
26:46
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Adam Havránek (8:1).
26:07
Charouzek zajel do Matiáška a jde pykat na trestnou.
26:06
Vyloučen hráč Luděk Charouzek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost.
25:46
Povedená standardní situace domácích a je to o šest!
25:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ondřej Vaculík, asistoval Matěj Boček (7:1).
25:27
Bauman nabruslil z rohu na střed a propálil Venkrbce.
25:26
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Bauman, asistoval Adam Havránek (6:1).
23:15
Hromada sám na gólmana neúspěšný.
22:22
Hra je zatím hodně nepřesná.
20:00
20:00
Střely po první třetině: BA 11, Pelhřimov 6.
20:00
19:55
Pelhřimovu trošku tečou nervy. To se ale za tohoto stavu dá očekávat.
19:30
Melíšek zřejmě ještě tečoval Nekolovu střelu . Už je to 5:1!
19:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Lukáš Nekola (5:1).
18:48
Renčín propálil vše, co mu stálo v cestě a do šaten se půjde domácím o něco lépe.
18:47
17:29
Nekola nejdříve poslal pelhřimovského hráče na párek. Jenže pak sám byl potupen podobnou fintou.
16:50
Hromada si najel na střed a trefuje horní tyč.
15:58
Hosté z ničeho nic snižují. Zvedne vstřelená branka hru hostů?
15:57
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Petr Poduška (3:1).
14:19
Hosté v pěti.
13:40
Domácí výhodu přesilové hry nevyužívají a Venkrbec zatím nemusel ani zasahovat.
12:20
Melíšek individuální akcí zvyšuje na rozdíl tří. To se nelíbilo moc Švrkalovi, který byl následně poslán na trestnou lavici.
12:19
12:19
Vyloučen hráč Marek Švrkala družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nesportovní chování.
11:08
Bauman byl velmi nespokojen, jak ho pelhřimovský obránce objal v souboji. Hold né vždycky první rande dopadne dle představ.
10:41
Kapitán Nekola ze středu nekompromisně na 2:0.
10:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Nekola, asistoval Tadeáš Melíšek (2:0).
09:09
Havránek první střídání s novou holí vymetl pod horní tyč a otevřel skóre.
09:08
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adam Havránek, asistoval Jakub Nachtmann (1:0).
07:00
Melíšek svojí střelou jen do rozhodčího.
06:33
Henrych sám proti Matiáškovi neuspěl.
05:20
Havránek zlomil svoji střelku a odchází zklamaně střídat.
03:22
Hromadu ve velké šanci vychytal Venkrbec.
03:00
Pelhřimovský fanoušek bubnem podporuje své hráči. Ti zatím s míčkem nepřešli ani půlící čáru.
01:25
Domácí vstoupili do zápasu velmi aktivně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Zbyněk Venkrbec; hráči v poli: Lukáš Zrzavý, Petr Poduška, Viktor Vlach, Jaromír Lisa, Jan Brothánek
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Jakub Hromada, Matěj Boček, Ondřej Vaculík, Jakub Renčín, Jan Pícha
00:00
Dobrý večer vážení diváci. Kvůli zdržení juniorského zápasu Blacků dnešní zápas mužů mezi domácími Black Angels a Spartakem Pelhřimov začíná až od 20:45.