0:1
1:2
2:2
- : -
branky (asistence): 33:35 Petr Kašpar (Martin Hurajt), 50:48 Marcel Jakubec (Roman Oborák), 58:10 Dominik Chvastek (Petr Kašpar)
branky (asistence): 04:38 David Štechmüller (Jiří Šimůnek), 26:08 Miroslav Mayer (Dušan Přívara), 36:29 Ondřej Riebauer (Dušan Přívara), 45:20 Ondřej Riebauer (Miroslav Mayer), 49:30 Ondřej Riebauer (Martin Holčák)

Z.F.K. AQM Petrovice - Kanonýři Kladno 3:5
34. Petr Kašpar, 51. Marcel Jakubec, 59. Dominik Chvastek - 5. David Štechmüller, 27. Miroslav Mayer, 37. Ondřej Riebauer, 46. Ondřej Riebauer, 50. Ondřej Riebauer; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Roman Ciompa 23 - Max Andreas Minev 27; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domácích, pana J. Gurkovského: Nemůžeme spoléhat na to, že góly dá vždycky jenom první lajna, musí se přidat i ostatní. Musíme se zklidnit v hlavách a naučit se bojovat o play-of. Ztracené body z domácího zápasu musíme nahradit v nejbližším utkání venku. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostů, pana D. Přívary: Děkujeme soupeři za sympatické utkání, odvážíme si tři body a děkujeme divákům.
60:00
Počet střel: Petrovice 15, Kladno 7. Celkově 30:28
60:00
58:10
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Petr Kašpar (3:5).
57:30
Zatím to vypadá špatně, Kladno brání velmi jistě a domácí nemají kudy.
55:11
Domácí to zkouší v šesti hráčích.
54:22
Tentokráte břevno zachránilo Ciompu-
52:38
Minev ani nevěděl jak, ale zabránil jasnému gólu.
52:14
Timeout Kanonýři Kladno
51:17
Přečíslení tři na dva zakončoval Chvastek nepřesně.
50:48
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Marcel Jakubec, asistoval Roman Oborák (2:5).
49:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Martin Holčák (1:5).
49:00
Přívara si odskočil od hráče - evidentně nacvičený signál při rozehrávce z rohu - stál dobré dvě vteřiny na místě, než k němu doputoval míček. Ani jeden z hráčů domácích si ho nevšiml.
48:29
Michalíkova tvrdá střela a další povedený zákrok brankáře Kladna.
47:34
Břevno po technické střele Oboráka.
46:25
Emoce teď vzbudil zákrok Kašpara, bohužel jsem se nedíval, tudíž nevím, co se přesně stalo, ale zřejmě šlo o úder loktem do obličeje.
46:22
Podle toho co se na hřišti děje, to vypadá, že domácí opět odevzdají body svému soupeři.
45:20
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Miroslav Mayer (1:4).
45:20
Riebauer nachytal Ciompu u bližší tyčky.
42:43
Šmída s Davidem se dostali až před Mineva, Šmída zakončoval pouze do brankáře Kladna.
41:47
Kladno okamžitě po naskočení hráče z trestné prověřilo Ciompu.
40:52
Zatím je to takové nijaké... střely z nepřipravených pozic.
40:01
Domácí začínají s jedním hráčem v poli navíc. Uvidíme, jak si s tím poradí.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Petrovice 9, Kladno 12.
40:00
39:40
Vyloučen hráč Ondřej Richtr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
39:05
Z docela pěkného utkání se nám stáva řežba doprovázená neustálým pokřikovaním z jedné či druhé lavičky.
37:40
Kašpar si opět nepřišel na Mineva v bráně.
36:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Dušan Přívara (1:3).
36:29
Riebauer zůstal nepochopitelně úplně sám u Ciompovy tyčky a neměl problém uklidit míček za jeho záda.
35:32
Poslední minuty se na hřiští výrazně přiostřilo, zejména hosté hrají velmi tvrdý florbal.
35:23
Vyloučen hráč Radim Ivan družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:35
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Martin Hurajt (1:2).
33:35
Minev vytáhl další skvělý zákrok.
30:40
Na konci přesilovky to zkoušel Kašpar, Minev si připsal další zákrok.
30:16
Marně přemyšlím, který tým hraje přesilovku ...
28:52
Oboráka vylapal Minev
28:38
Vyloučen hráč Vít Bednář družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:08
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miroslav Mayer, asistoval Dušan Přívara (0:2).
26:08
Další nedůrazný a špatný počin Hurajta, následovalo přečíslení Kladna, které hosté vykombinovali až do prázdné brány.
25:16
Kladno momentálně jasně lepší, domácí nepůsobí dojmem, že by chtěli vyhrát.
24:11
Další kvalitní zákrok Ciompy.
23:25
Kopelec chyboval v rozehrávce, hosté situaci nezvládli, díky dobré práci ŠMídy.
22:58
Riebauer střílel z první, bránu těsně minul.
22:34
V individuální akci opět Jakubec.
21:40
Do druhé třetiny vstoupilo lépe Kladno a je nebezpečnější.
20:00
20:00
Počet střel: Petrovice 6, Kladno 9
20:00
19:01
Přívara to několikrát zkoušel, Ciompa byl vždy pozorný.
17:43
Domácí se zatím úspěšně brání.
16:59
Vyloučen hráč Marcel Jakubec družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
15:56
Riebauer s Přívarou šli dva na Lázóka, druhý jmenovaný dostal přihrávku před bránu, nezakončil však přesně.
14:12
Oborákova snad již čtvrtá střela... tři soupeř zablokoval, poslední netrefila bránu.
13:20
Domácí zavřeli hosty a ti úspěšně blokují jednu střelu za druhou.
12:33
Vyloučen hráč Miroslav Mayer družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
11:34
Holčák tvrdou střelou z půlky protáhl Ciompu.
10:52
Po Šmídově střele vznikl závar před brankou Kladna, Oborák nakonec dorážel mimo.
09:24
Pěkná akce druhéhu útoku Kladna skončila zablokovanou střelou.
08:44
Tentokráte vypálil Lázók a Minev opět zasahoval.
08:28
Jakubec zatím nejaktivnějším hráčem domácích.
07:42
Hurajt málem namazal Přívarovi, naštěstí svou chybu napravil.
05:55
Oborák se pěkně uvolnil, Minev musel zasahovat.
04:38
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Štechmüller, asistoval Jiří Šimůnek (0:1).