1:1
1:2
2:1
0:0
branky (asistence): 04:40 Martin Nagy (David Medek), 39:47 Jakub Marek, 40:40 David Hauser (Martin Nagy), 45:45 Martin Nagy (David Medek)
branky (asistence): 09:35 Jan Kopecký (Tadeáš Melíšek), 24:12 Jakub Renčín (Jakub Boček), 36:32 Jakub Renčín (Jakub Boček), 43:21 Jan Kopecký (Tadeáš Melíšek), rozhodující nájezd Jan Hněvkovský

FBŠ Hummel Hattrick Brno - BLACK ANGELS 4:5pn
5. Martin Nagy, 40. Jakub Marek, 41. David Hauser, 46. Martin Nagy - 10. Jan Kopecký, 25. Jakub Renčín, 37. Jakub Renčín, 44. Jan Kopecký, Jan Hněvkovský; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Filip Kejík 13 - Daniel Körber 18; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč Jakub Boček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč David Hauser , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč Jakub Renčín , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč Jan Vojtíšek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč Jan Hněvkovský a vstřelil rozhodující gól (4:5).
65:01
Komentář trenéra domácích pana Marka Fialy: Divácky atraktivní utkání, s obrovským nasazením z obou stran. Neproměněné příležitosti a skvělý výkon gólmana hostí způsobil bod na víc pro soupeře. Věřím, že si dnešní výkon přeneseme do zítřejšího utkání a vyhrajeme.
65:01
Komentář trenéra hostí pana Petra Pajera: Dneska se nehrál moc koukatelný florbal. Bylo znát, že jsou oba soupeři na sebe připraveni. O to víc byla znát každá chybička. Nás o třetí bod obralo nesmyslné vyloučení na konci druhé třetiny, kdy jsme šli do tří. Kapitán - hříšník to ještě hodně pocítí. Díky soupeři a divákům.
62:02
Hronek předvedl skvělou individuální akci, kterou zakončil přesnou střelou do Körberovi nohy.
61:10
Ze hry má zatím víc Praha.
60:01
Základní čas nerozhodl o vítězi utkání, proto uvidíme prodloužení typu 3 na 3 po dobu 5 minut.
60:00
60:00
59:59
Střely za 3. třetinu: 6:6 z pohledu domácích.
51:50
Vyloučen hráč David Medek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za zdržování hry.
51:06
Sledujeme velmi napínavé utkání, doprovázené krásnými akcemi.
48:40
Dnešní utkání sleduje 80 diváku.
48:18
Hosté hrají v plném počtu.
47:45
Skvělá Nagyho střela sice proletěla za Körberova záda, ale kdovíjak nespadla do sítě.
46:18
Vyloučen hráč Lukáš Nekola družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval David Medek (4:4).
45:45
Nagy vyrovnává prudkou střelou.
45:06
Střely za druhou třetinu: 11:3.
43:21
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Kopecký, asistoval Tadeáš Melíšek (3:4).
43:21
Kopecký měl po nahrávce z rohu na střed odkrytou branku , a tak jednoduše zakončil.
40:52
40:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Hauser, asistoval Martin Nagy (3:3).
40:40
Hattrick rychlou kombinací a přesnou střelou srovnává skóre.
40:00
40:00
39:47
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Marek bez asistence (2:3).
39:47
Prudká a přesná střela pod břevno.
38:52
Vyloučen hráč Lukáš Nekola družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za zdržování hry.
38:52
Vyloučen hráč Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:52
Hattricku se nabízí skvělá příležitost na srovnání v podobě hry 5 na 3.
36:32
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jakub Boček (1:3).
36:09
Skvělý backhandový pokus Máčka prověřil Körberovu pozornost.
35:09
Körber zachytil Markovu nebezpečnou střelu do protipohybu.
34:06
Vyloučen hráč Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
33:28
Poslední minuty sledujeme velice agresivní hru.
28:05
Hattrick statečně blokuje střely v oslabení.
27:32
Kejík skvělým zákrokem zabránil brance hostí.
27:01
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
26:29
Hronek si skvěle získal balónek na půlce hřiště, ale v následném úniku těsně minul branku.
24:55
Vyloučen hráč Jan Vojtíšek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za vražení zády.
24:55
Vojtíšek si za svůj hrubý zákrok na mantinelu odpyká dvouminutový trest.
24:12
23:25
Bromův průnik po mantinelu končí Körberovým zákrokem.
21:31
Střely za 1. třetinu: 3:6 z pohledu domácích.
21:02
Standardní situace hostí byla zblokována poctivou obranou Hattricku.
20:00
20:00
19:36
Oba týmy zvyšují tempo a přitvrzují v soubojích.
19:05
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:02
Hattrick počíná rozehrávku
17:15
Hosté začínají vyvíjet tlak na domácí rozehrávku.
15:32
Krásnou kombinaci Hattricku přerušil pražský obránce.
14:30
Zvyšuje se tempo hry.
09:35
09:35
Špatně rozehraná standardní situace vedla ke srovnání skóre.
07:15
Hattrick ohrozil hostující branku velice chytrou standardkou.
06:29
Andrle minul přízemním pokusem Körberovu svatyni.
04:40
04:40
Nagyho ztečovaná střela otevírá skóre zápasu.
03:40
Hronkův individuální pokus přerušila obrana Black Angels.
03:12
Máček těsně míjí střelou od mantinelu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Jakub Boček, Matěj Boček, Ondřej Vaculík, Jakub Renčín, Jan Pícha
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jakub Andrle, Tomáš Brom, David Mati, Matěj Hronek, Jakub Marek