2:0
5:5
2:4
1:0
branky (asistence): 10:39 Ondřej Chalupa (Michal Kozelský), 17:27 Tomáš Daniš (Petr Skácel), 22:57 David Chládek (Jakub Mrózek), 26:11 Petr Skácel (Tomáš Daniš), 27:27 Patrik Posselt (Petr Skácel), 32:53 Matěj Smeták (Jiří Gregor), 39:59 Petr Skácel, 51:32 Michal Prorok (Petr Řezáč), 51:47 Jiří Gregor (Matěj Smeták), 60:49 Petr Skácel (Tomáš Daniš)
branky (asistence): 25:21 Jakub Renčín (Jakub Boček), 30:48 Jakub Boček (Jakub Renčín), 34:43 Adam Havránek (Jan Bauman), 36:19 Jan Pícha (Adam Havránek), 37:42 Ondřej Vaculík (Jakub Boček), 41:33 Jan Hněvkovský (Ondřej Vaculík), 49:02 Jan Pícha (Jakub Renčín), 54:09 Dan Moravec, 59:47 Jan Pícha (Daniel Ludvík)

TJ Slovan Havířov - BLACK ANGELS 10:9p
11. Ondřej Chalupa, 18. Tomáš Daniš, 23. David Chládek, 27. Petr Skácel, 28. Patrik Posselt, 33. Matěj Smeták, 40. Petr Skácel, 52. Michal Prorok, 52. Jiří Gregor, 61. Petr Skácel - 26. Jakub Renčín, 31. Jakub Boček, 35. Adam Havránek, 37. Jan Pícha, 38. Ondřej Vaculík, 42. Jan Hněvkovský, 50. Jan Pícha, 55. Dan Moravec, 60. Jan Pícha; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 4:3; využití: 1:3; diváků: 47; zásahy brankářů: Petr Gurkovský 25 - Ondřej Matiášek 6, Daniel Körber 15; po třetinách: 2:0, 5:5, 2:4, 1:0;
65:00
Komentář trenéra domácích Skácela Petra: Podobná přestřelka jako v minulém utkání s Ostravou. Byli jsme pod mírným herním tlakem, ale díky dobré koncovce jsme si vždy udržovali náskok. V dnešním zápase jsme nenechali na hřišti potřebnou obětavost, která vyústila ve vyrovnání v posledních vteřinách. Jsme rádi za získané body pro možnost postupu do playoff. Děkujeme soupeři za utkání.
65:00
Komentář trenéra hostů Pajera Petra: Velký dík svému týmu za bojovnost, a že i zdánlivě prohraný zápas se snažil vyhrát. Velká škoda, že při vyrovnání na 7:7 jsme nevyužili euforie a nechali jsme si dát zbytečné dva góly. Prodloužení už byla jen účast v Havířovské škole. Díky moc soupeři za tvrdý, ale korektní zápas.
65:00
Střely na branku v prodloužení Slovan - Angels. 1:0
60:49
60:50
Slovanu se hra ve 4 povedla a získává zasloužené 2 body.
60:49
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Petr Skácel, asistoval Tomáš Daniš (10:9).
59:47
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Daniel Ludvík (9:9).
59:41
Dva hráči Anglels ve stejnou chvíli na zemi.
55:44
Hosté úmyslně posunuli mantinel, kvůli rozehrávce.
54:10
Moravec z rozehrávky snižuje stav.
54:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Dan Moravec bez asistence (9:8).
51:48
Smeták na Gregora, který z otočky střílí do středu branky.
51:47
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jiří Gregor, asistoval Matěj Smeták (9:7).
51:33
Prorok krásně zametl do branky.
51:32
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Prorok, asistoval Petr Řezáč (8:7).
49:03
Angels využilo přesilovou hru a srovnává stav.
49:02
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Jakub Renčín (7:7).
48:00
Gregor s Kozelským mohli zvýšit stav v oslabení. Bohužel neúspěšně.
47:38
4. přesilová hra pro Angels.
47:37
Vyloučen hráč Matěj Smeták družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
47:03
Hosté v plném počtu.
45:04
Smeták tvrdě hozen přes mantinel. Slovan si zahraje 3. přesilovou hru.
45:03
Vyloučen hráč Lukáš Nekola družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:30
Daniš zamezil střele Píchy.
43:22
Bauman natáhl ke střele ne polovině hřiště. Gurkovský s přehledem chytá.
41:34
Míček dosekaný za záda Gurkovského. Angels snižují stav z přesilové hry.
41:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Ondřej Vaculík (7:6).
41:06
Gregor měl možnost skórovat z oslabení, Jeho střela letěla těsně mimo.
40:27
V úvodu 3. třetiny Angels využívá přesilovky a pálí na Gurkovského jednu střelu za druhou.
40:01
Slovan nastupuje do 3. třetiny s náskokem dvou branek.
40:00
40:00
Střely na branku po 2. třetině. Slovan - Angels. 11:13
40:00
39:59
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Petr Skácel z trestného střílení (7:5).
39:59
V závěru 2. třetiny byl Gregor při samovolném úniku na branku poslán k zemi. Rozhodčí nejprve nenařídili trestné střílení, ale po vzájemné konzultaci trestné střílení nařídili.
39:37
Vyloučen hráč Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:43
Vaculík svou brankou snižuje rozdíl na pouhou jednu branku.
37:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ondřej Vaculík, asistoval Jakub Boček (6:5).
37:29
Kozelský si dokázal prokličkovat 3/4 hřiště. Bohužel jeho střela letěla nad branku.
36:20
Angels využilo svou přesilovou hru.
36:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Adam Havránek (6:4).
35:17
Chalupa chtěl zabránit střele. Povedlo se mu to, ale jako bonus dostal dvouminutový trest za sekání.
35:16
Vyloučen hráč Ondřej Chalupa družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
34:44
Angels snižuje stav.
34:43
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adam Havránek, asistoval Jan Bauman (6:3).
32:54
Smeták i dnes napomáhá Slovanu při sázení branek.
32:53
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Smeták, asistoval Jiří Gregor (6:2).
31:38
Gregor na Proroka, Prorok na Gregora. Bohužel tyto dvě výměny míčku neskončily úspěchem.
30:49
Duo Boček Renčín opět účinkuje u vstřelené branky.
30:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jakub Renčín (5:2).
29:41
Bauman měl čas na střelu. Gurkovský neskutečným zákrokem tuto střelu hatí.
27:28
Posselt dostal míček z rozehrávky a posílá Matiáška na střídačku.
27:27
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik Posselt, asistoval Petr Skácel (5:1).
27:27
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Körber družstva BLACK ANGELS
27:24
Raška sražen k zemi.
26:12
Daniš vystřelil na branku a Skácel z voleje dorážel. Jeho pokus se vydařil až na podruhé a Slovan opět vede o 3 branky.
26:11
25:22
Renčín prostřelil Gurkovského a snižuje stav.
25:21
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jakub Boček (3:1).
24:40
Gurkovský vykopává míček, který se odráží na hráče Angels, ten neváhá a střílí z první. Gurkovský připraven a helmou vyráží.
22:58
Mrózek na rozběhnutého Chládka, který z úctyhodné vzdálenosti prostřeluje Matiáška.
22:57
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil David Chládek, asistoval Jakub Mrózek (3:0).
21:26
Domácí v plném počtu.
21:20
Gregor uklidňuje situaci a vyhazuje míček.
20:27
20:01
Do druhé třetiny oba týmy nastupují ve 4řech.
20:00
20:00
Střely na branku po 1. třetině. Slovan - Angels. 7:11
20:00
19:40
Mírně zdramatizovaný závěr první třetiny.
19:26
Vyloučen hráč Matěj Smeták družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:28
Druhá přesilová hra pro Slovan.
18:27
Vyloučen hráč Jakub Nachtmann družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
17:28
Daniš využívá přesilové hry a zvyšuje stav.
17:27
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Petr Skácel (2:0).
16:36
První přesilová hra tohoto utkání. Slovan má možnost zvýšit náskok.
16:35
Vyloučen hráč Jakub Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
15:48
Gurkovský uklidnil situaci, když vzal míček z čepele útočníkovi Angels.
14:57
Gurkovský vytěsnil přízemní střelu.
12:51
Posselt vytěsnil míček nad branku Gurkovského.
12:10
Několik rychlých střel na branku hostů. Bohužel žádná úspěšná.
10:40
Chalupa zkusil otestovat Matiáška, což se mu povedlo a Slovan jde do vedení.
10:39
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Ondřej Chalupa, asistoval Michal Kozelský (1:0).
10:33
Posselt natlačen na mantinel.
09:00
Melíšek měl před sebou pouze Kročka, ale v nervozitě mu míček nezůstal na hokejce.
07:22
Chalupa z otočky na Gregora, který střelou z první trefuje obranu BLACK ANGELS.
06:35
Prorok na Posselta, který se pokusil vystřelit. Obrana Angels připravena.
05:05
Smeták vypíchl míček obraně Angels a pokusil se z otočky vystřelit. Bohužel se obrana stihla vzpamatovat a této střele zabránila.
04:15
Kozelský zabránil střele v blízkosti brány.
03:35
Posselt odstrčen ramenem od míčku.
01:58
Hněvkovský se pokusil vystřelit od mantinelu. Jeho střela letěla mimo.
01:08
Skácel z rohu na Posselta, který chtěl vystřelit z první, bohužel mu míček sjel z čepele.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrálo Black Angels.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Jakub Boček, Matěj Boček, Ondřej Vaculík, Jakub Renčín, Jan Pícha
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Jiří Kroček, Michal Kozelský, Jiří Gregor, Ondřej Chalupa, Matěj Smeták
00:00
Vítáme Vás u 22. kola 1. ligy mužů mezi hostujícím Black Angels a domácím TJ Slovan Havířov.