4:2
0:2
1:1
0:0
branky (asistence): 00:51 Petr Novotný (Ondřej Vavro), 03:29 Jaroslav Jaroš (Petr Novotný), 07:09 Jan Krejča (Marek Zouzal), 18:32 Michal Klápa (Marek Zouzal), 48:50 Marek Zouzal (Jan Krejča), rozhodující nájezd Petr Novotný
branky (asistence): 02:46 Adam Tesárek (Michal Dombrovský), 08:56 Adam Tesárek (Vojtěch Kořínek), 29:15 Adam Tesárek (Michal Dombrovský), 33:06 Daniel Cabiš, 55:01 Michal Dombrovský (Marek Gaščík)

FB Hurrican Karlovy Vary - 1. MVIL Ostrava WOOW 6:5pn
1. Petr Novotný, 4. Jaroslav Jaroš, 8. Jan Krejča, 19. Michal Klápa, 49. Marek Zouzal, N Petr Novotný - 3. Adam Tesárek, 9. Adam Tesárek, 30. Adam Tesárek, 34. Daniel Cabiš, 56. Michal Dombrovský; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 142; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 15 - Vojtěch Kořínek 24; po třetinách: 4:2, 0:2, 1:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč Petr Novotný a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva 1. MVIL Ostrava WOOW hráč Michal Dombrovský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč Jakub Černý a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. MVIL Ostrava WOOW hráč Patrik Němec a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč Marek Zouzal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. MVIL Ostrava WOOW hráč Daniel Cabiš , ale gól nevstřelil.
70:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Svačinky: "Dnešní zápas jsem si vyloženě užil, když tady přijedeme v co nejmenším možném počtu hráčů tak urveme body. Zápas ve stylu povolíš přitáhneš, ale to je prostě náš Mvilek. Děkujeme domácím za krásný bodík a divákům za zápas."
70:00
Komentář domácího trenéra Petra Pánka: "Ještě stále nedokážu pochopit jak s touto sestavou proti takovému soupeři dokážeme v domácím prostředí ztratit bod. Až na to přijdu tak začneme vyhrávat za tři body. Gratuluji soupeři k bodu, přeji mu příjemnou cestu do Ostravy. Děkuji skvělým domácím divákům za podporu."
55:43
Domácí se hodně zlobí, nejprve viděli u pátého gólu Ostravy hru rukou a nyní nejsou spokojeni s vyloučením
55:42
Trestné střílení družstva 1. MVIL Ostrava WOOW neproměnil Michal Dombrovský.
55:42
Vyloučen hráč Michal Zeman družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
55:01
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Michal Dombrovský, asistoval Marek Gaščík (5:5).
49:32
Vyloučen hráč Miroslav Horký družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
48:50
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Marek Zouzal, asistoval Jan Krejča (5:4).
48:23
Domácí zavřeli svého soupeře a gól nebyl daleko, bohužel chybělo více štěstí v koncovce
33:06
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Daniel Cabiš bez asistence (4:4).
29:15
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek, asistoval Michal Dombrovský (4:3).
28:32
Horký se v oslabení dral do šance, trefil pouze Kořínka
28:23
Vyloučen hráč Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra na zemi.
18:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Marek Zouzal (4:2).